SağlıkDişçilikte

Diş hekimliğinde Plazmolifting: incelemeleri ve fotoğrafları

dişetlerinin yanı sıra diş yapısı çürüğü yenilginin iltihabı diş hekimliği dünyasında acil ve yaygın bir sorundur. hatta erken doğum tetikleyebilir çünkü Periodontitis hamile kadınlar için bir tehdit. Hastalık kuşkusuz toplumda herhangi bir kişinin yaşam kalitesini bozar dişeti dokusu, diş kaybı, çiğneme ve konuşma bozulmasına, yok olmasına yol açar.

Bu sorunu çözmek için, Rus bilim adamları ve Roma Zarudy Renat Ahmerov Plazmolifting adında yenilikçi teknik geliştirdi ve uygulamada kullanılmaya başlanmıştır. Modern diş hekimliği prosedürde kozmetik sanayinde, çok uzun zaman önce değil kullanılmaktadır. Önemli işlevli terapötik yöntem herkesi bilmek. Eğer pratikte bir prosedürü uygulamadan önce, uzmanlar kapsamlı laboratuvar yürütülen klinik çalışmalar farklı yaş kategorilerinin hastalar için güvenlilik ve etkililiği kanıtlanmıştır.

Tıbbi manipülasyonlara kavramı

dişçilikte Plazmolifting - bir teknik kullanılarak plazma hızlandırmak ve doku rejenerasyonunu teşvik izin hastanın. mümkün yapma tamamen dişeti iltihabı ortadan kaldırmak onun yapısı, renkleri geri ve kemik yıkımını engellemek için. Başarıyla ağız boşluğu, birçok hastalığın tedavisinde ve önlenmesinde kullanılmaktadır.

Deneyler sırasında olumlu bir eğilim kurmak mümkündü: geliştirilmiş sakız sağlık, ben kayboldu kanama, hoş olmayan bir koku durduruldu. Modern prosedürlerin ana avantajı - doğal dişlerini korumak.

Çalışma prensibi

Diş hekimliğinde Plazmolifting - bir atılım tıpta, karmaşık çene ameliyatı gerçekleştirmek için ağrısız sağlanır. Çalışma prensibi, hastanın venöz kan işleme dayanmaktadır. Trombosit açısından zengin plazma, proteinler, mineraller ve vitaminler - Filtreleme işleminden sonra, tabiri caizse, sarı bir sıvıdır.

Hazır biyolojik materyal, akut enflamatuar süreçler ortaya çıktığı bir de implant bölgesi çene yumuşak dokularda hasar sakızlar içine enjeksiyon yoluyla uzak bir dişin sokulur. Saflaştırılmış plazma bağlı hormonlar ve besinlerin yüksek konsantrasyonu nedeniyle, doku büyümesinin doğal bir uyarıcıdır.

kemik dokusu belirgin gelişmiş işlemler belli bir sayıda sonra metabolizma kan kılcal damarları çimlenme görülmektedir normalleştirir. Buna ek olarak, önemli ölçüde bağışıklık sistemini güçlendirir. teknik alerji ve yan etkileri provoke etmez, ağrısızdır.

Ne hastaya prosedürü verir: faydaları

maliyeti yüksek olmasına rağmen, dişçilik Plazmolifting popülerlik kazanmaya başlıyor. tıbbi ürünler kimyasal maddelerin esas alınarak üretilen farklı olarak, işlem belirgin bir tedavi edici etkiye sahiptir. İlaçlar sadece dişetlerinin estetik görünümünü iyileştirmektedir olmadan iltihabı kırpılmış.

İnsan plazması, rejeneratif fonksiyonu tetikler antibakteriyel etkiye sahiptir, kemik, besleyici iyileşmesini hızlandırır. ilaçların farklı olarak, biyolojik madde, rengini iyileştirmek için, anatomik şekline geri yardımcı patojenik mikroorganizmaların neden olduğu hoş olmayan bir koku, ortadan kaldırmaktadır. Enjeksiyon ağrı sendromu blok, implant bulaşıcı hastalık ve reddedilme riskini azaltmak, hareketlilik dişlenme uyarır.

Kim atanırlar?

insan plazma proteinleri, enflamasyon ve derin yaraların iyileşmesini ortadan kaldırarak, doku simülasyonu için başarılı bir şekilde ayırt edici cerrahi, travmatoloji ve diş hekimleri kullanılmıştır. Biyolojik malzeme kemik ve bağ dokusunun korunması için çerçevenin bir türüdür. prosedür için endikasyonlar ağız boşluğu içinde hastalıkları ve bozuklukları, aşağıdaki gibidir:

  • diş eti iltihabı;
  • Herhangi bir yerçekimi periodontit;
  • alveolit;
  • diş çekimi;
  • İmplant yerleştirme.

Manipülasyon ağrıya neden ve genellikle anestezi olmadan olmaz. Diş hekimliğinde Plazmolifting hasta normal aktivitelerine dönebilir sonra yaklaşık 10-15 dakika, sürer. Pozitif dinamikleri neredeyse hemen gözlenir - duyarlılığı ve düşük kanama azalır.

Diş hekimliğinde Plazmolifting: kontrendikasyonlar prosedüre

Tıbbi manipülasyon doktoru bilgilendirmek zorundadır açık bazı sınırlamalar ve kontrendikasyonları, sahip olduğu anlaşılmalıdır. Bu onkoloji de dahil olmak üzere kan hastalıklar yer alır. Diş hekimliğinde hepatit Plazmolifting yapılan Değil. bir bütün pozitif hasta yoksa aşağıdaki patolojiler olarak bu prosedürün güvenliği konusunda doktorların Yorumlar:

Hamile ve emzikli kadınlara yasak yöntemi. Tedavi öncesi doktor mevcut sapmaları tespit etmek laboratuar testler yapmaktadır.

Diş hekimliğinde Plazmolifting hakkında hasta ve diş hekimleri ne?

tekniği ile ilgili doktor yüksek bir terapötik etkinlik ve güvenlik sahip olduğunu iddia etmektedir. Sizin Dişeti sağlığı ve güzelliği geri tek non-invazif bir yöntemdir. Nedeniyle doğal biyolojik malzemelere istenmeyen sonuçlarını ortadan kaldırır.

Hastaların% 95'inde ise memnun. 2 ila 4 tedavilerden gitmek için gerekli tam tedavisi için. Bir uzmanın tüm talimatları izlerseniz, kemik dokusu geri yükleyebilirsiniz ve dişlerini korumak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.