GüzellikBakım ürünleri

Turkuaz elbise için Makyaj. Her durum için

Nasıl turkuaz elbiseler ve sağ makyaj apom ile fuarlarında sevimli yıldızlar ve modeller benziyordu. Ve nasıl sadece ölümlü olmak? Bu nasıl resmin üzerine tahmin etmek? turkuaz elbise ile Makyaj kolayca yapılabilir. hiçbir özel kurallar. Ve oldukça narushaemy, mevcut olanlar.

aydınlık görüntü

tarafından Makyaj turkuaz elbise kalın ve parlak olabilir. Bu bakışlar çekmek için korkma olanlar için uygundur. Nasıl abartılı bir görüntü seçilir?

İlk olarak, elbise gölge belirlenmesi gereklidir. Belli bir sesi ve yarım ton seçtiği turkuaz elbise ile Makyaj. elbise ile aynı renkte bir gölge ya da astar seçin. makyaj için kaba görünmüyor, tedbir uygulamak bilmek gereklidir. Bu göz kalemi ise, üst göz kapağı üzerinde sadece ince bir hat istiyorum. Bu mat veya inci, parıltı ve olmadan olabilir. Her şey parlak bir görüntü gerektirir duruma bağlıdır.

İkincisi, makyaj vurgu hala tek bir şeye olması gerekir. Gözleri parlak ise, dudaklar fazla göze olmamalıdır. Uygun yumuşak mat ruj, taşma olmadan. Ayrıca iyi gider parlak makyaj la naturel parlaklık göz dudak. Biraz kalem alabilir.

Üçüncüsü, parlak makyaj turkuaz elbise altında bir vurgu ile olabilir dudaklar. Kırmızı ruj olabilir, ama gerçekten size uygun sadece. Ve bu dudakların her türlü değildir. Dar, ancak büyük bir ağız böyle parlak bir renge tahammül etmez.

Dördüncüsü, bir kerede her şeyi odaklanmak gerek yoktur. Vurgulamak istediğim sadece seçin. Parlak dudaklar ve ağır uydurma gözler - kabul edilemez bir turkuaz elbise altında bu makyaj.

doğa ile Birlik

makyaj birlikte maç için inananlar için - ve bunun kabalık, bir çözümü vardır. Mutlak tersi - Doğal ve doğallığı. Hayır, sadece kozmetik terk gerekli değildir. turkuaz elbise ile Makyaj sadece tahammül etmez ve doğallık için çağırır. Elbisenin rengi aynı doğayı sembolize doğal renklerle ifade eder. onu biraz Yeterli gözlerini getirmek için dudaklarını, takım elbise olarak sizi üst kirpiklere maskara küçük tabaka halinde yayılır ve inceltme. Bu şık, doğal kalması için yardımcı olacaktır. Bu makyaj herhangi bir durum için uygundur, tatillerin veya hafta içi olması. turkuaz elbise ile Makyaj parlak gözleri gerektirmez. Kalem oklar olmadan, bir üst ya da alt göz kapağı tonu olabilir. "Islak" parlaklık neden dudaklarından.

şık çözüm

elbise renginde Makyaj daima sıkı renk kombinasyonları gerektirmez. Yani, turkuaz iyi gümüş, altın, inci anasıdır. şık ve zevkli aşırıya kaçmadan her şey. Gözler Gözün iç köşesinde gümüş göz kalemi ya da kalem de uygulanabilir ve sedef gölge tonu olabilir. Dıştan hafifçe karartmak. kirpiklerde Açık - mürekkep, ama onların ucunda gümüş gölge uygulanabilir. biraz muğlak ve gizemli bakacağız.

turkuaz elbise için Makyaj, fotoğraf 1 numaralı çok zengindir. Vurgu gözleri ve dudakları yerleştirilir. Bu cesur, ama onun sahibidir. kendileri için en uygun seçenekte karar, denemek, deneme - Bu bir anlama geliyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.