SeyahatSeyahat İpuçları

Türkiye'de satın gerekenler: İpuçları tecrübeli yolcuları

tüm güçlü kuvvetli olduğunu İlk bakışta, öyle görünüyor Türkiye'nin nüfusu , bir şey satan bir şey esnaf, ya da en azından bazı ürün veya mağaza promosyon yapar. el yapımı halı güneş gözlüğü dan - yüzmek ve güneşlenmek için tatil köyünde, sadece gelip bile, çeşitli şeyleri almayı teklif kişi tarafından yaklaştı edilecektir. Eğer satıcıların saldırganlığı karşı edebiliyoruz eğer, mallar için talep edilen fiyat sadece savunma öldürün. Türkiye'nin Çünkü - shopaholics bir cennettir. Ama, giysi ve plansız halının 2 ila 3 metre arasında iki valiz havaalanında onun umutlarına fazla olmamak Türkiye'deki satın ne bakmak iyi olduğunu bildirin.

Profesyonel Türkiye'de alışveriş takı, tekstil ve deri eşyalar: üç şey olmadan düşünülemez. Else - kaynaklarının elverdiği satın almak arzusu olacak çünkü eğer ve şüphe götürmez. Elbette Nargile, seramik, halı ve kilim, tabak ve oryantal tatlılar kayıtsız kimseyi bırakmayacak. Ama en önemlisi, Türkiye'de satın almak sadece ne gerek - tekstil olduğunu. O zaman kusursuz kalitesi. Özellikle çok değerli bornoz, nevresim ve havlu. Bu ülkede, hatta prensipte ucuz ve güzel kıyafetler ve iç çamaşırı her yerde satın alabilirsiniz, pamuklu dokuma fabrikalarına geziler organize ama.

Pamuk - Türkiye'de yabancı alıcılar tarafından cazip olan tek malzeme değildir. İpek elbiseler, eşarplar ve şallar - ülkenin ulusal gururun da bir tür. Merkezi Filature - Ama bu, doğal ipek ürünlerini almak için Bursa şehri ziyaret etmek garantilidir. yerinde ve kolaylıkla kısa sürede sorientiruetes sağlam değil yıkıcı cepler alışveriş üretecektir: Yalnızca siz ve iki boş valiz giysiler, giysi Türkiye'de ülkenin en iyi sürüş ne satın karar olmadıysanız.

ayakkabı, kemer, eldiven, çanta: Aynı deri eşyalar için de geçerli. Türkiye bu nedenle, deri ürünleri burada diğer ülkelerde çok daha ucuzdur, dünyanın en büyük deri üreticisi ve. Ancak, satın alma mont ve deri ceketler mala tahsis edilmiş en iyisidir. Örneğin, İstanbul'da böyle dükkanlar alanları Mahmitpasha ve Laleli Beyazıt bulunmaktadır.

Başka bir şey - halı ve kilimler. Burada daha iyice konuyu yaklaşmak gerekir. Eğer bir satın almaya karar verirseniz Türk halı, hemen bir satış mağazasına başvurmanız en iyisidir. Orada Türkiye geleneksel olarak halı dokuma bölgeye ayrılmıştır söylendi ve bunların her benzersiz gelenekleri, bu özel alanın nitelendirilmesi eşsiz tasarımları ve desenleri vardır edilecektir. Bu mağazaların size en iyi örnekleri olacak ve sen değil sahte, gerçek mal almak için emin olacaktır. İstanbul, bu mağazalar ağırlıklı olarak Sultanahmet bölgesinde yoğunlaşmıştır.

Ayrıca takı, özellikle değerli metaller satın nereye doğru ciddiye alınması gerekir. pazarlarda bir çok cazip bir fiyata altın ve gümüş sunulacak, ancak bu kışkırtmaya yoktur: Ürünün kalitesi, büyük olasılıkla, bunun bedelini eşleşir. Takı mağazaları size sadece gerekli kalite güvencesi vermek değil, aynı zamanda havaalanına KDV iadesi tarafından satın öğenin değerinin 18-23% dönmek için yardımcı olmayacaktır. Yalnızca KDV iadesi belgeler için gerekli satıcı kaydı bir işareti «Tax Free» ile dükkanlarda takı satın almak ve sormak gerekmez.

Türkiye'de alışveriş yaparken, biz piyasalar başlangıç fiyatı gerçek neredeyse iki katına gelen çok yüksek olduğunu unutmamak gerekir. , Pazarlık pazarlık ve umutsuz: yanlış bir şey pazarlık Türklerle görmedim, onların ulusal bir gelenektir. Ama depolar listelenen fiyatları sabit.

Alışveriş bağımlıları Türkiye'de, haftanın her günü bütün günün saatini ve hatta geceleri herhangi bir mal satın olduğunu bilmek memnuniyet duyacaktır. Mevkii kıyı şehirleri dükkanlar turist sonra plajlar ayrılırken, gece geç saatlere kadar açık olan günbatımı onlar safça düşünüyorum aslında alışveriş gitmek oysa Kordon üzerinde, gidin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.