ÇirkinlikInşaat

Tüpünde Kutu tüp: genişleyen kamu hizmetleri

Kutu tüp borusuna - ev ya da bahçe sahibi görünüşte çok karmaşık değildir çözüldü ama gerçekten kolay bir iş değildir Zaman zaman. Nedenle, iki koşulu yerine getirmesi önemlidir: boru parçasının bütünlüğünü korumak ve, hidrolik modu rahatsız etmez olup bir su borusundan su alma sayacı ya da filtre, ev cihazının (çamaşır makinesi ya da bulaşık makinesi) bağlantısı, ayar.

Sorun yeri böylece bir boru ile, bağı yerleştirilmiş ve gereken yere bağlı olarak, çeşitli yollardan ulaşılmaktadır. N.

İki veya daha fazla katlı, vaziyettedir konut ve kamu hizmet odaları çok özel evlerde ve ülke evler, içinde su borusuna buna bir kollektörü takılarak değiştirilir. Bu herhangi birine dokunarak olmadan bağlanabilir veya ev araçları için boru veya su çıkarma hortumları arzulanan birden fazla çıkışı vardır. Bu büyük su pompalama planlanan bu alanlarda en rasyonel karar.

Yalnızca bir musluk gerekiyorsa, boru tee yerleştirilir. Bir bağlantılar kurarken olmalıdır yerde Ama işler karışmaya borusuna tüp, ters yöne çevirerek için hiçbir bağlantı yoktur. çok hassas uçlarında boru bir tişört altında kısmı ve hatta kalite kaynak kesilecektir. Boru neredeyse doğrudan duvara veya hatta yarım entombed bitişik ise, daha da zordur.

problemlerinin ve plastik borular ile değil daha az miktarda: iki küçük döşeme içine boru parça artı yeni borusuna bağlanan bir boru ile bir bölüm değiştirilmesi gereklidir. Gerçekten onu kesmeden boruya kesmek imkansızdır? Olası. Üstelik hemen her.

boru ile yukarıda belirtilen segmenti gerekir, ancak bu bir boru içinde çökmesine dar flanş elde edilmesi için ana boru boyunca kesilmesi gereken. Bu güvenilir kaplayıp, yaklaşan dalma yerinde borunun etrafına rahatça oturmalıdır. Bu noktada, boru çapına eşit bir delik gerekir. 1 cm kenarlarına ulaşmaz, delik ve flanşın bütün iç yüzeyi çevresinde yer sertleşmemiş sızdırmazlık maddesi ile yağlanır. Daha sonra flanş kesi örtüşür ve sürece flanş kenarları ekstrüde sızdırmazlık görünmüyor gibi (kaldırılır), flanş ile kenarları boyunca büzülebilir yerleştirin. borudaki basınç küçükse, flanş geniş bant sararak kendisine bağlı olabilir. Bu tür ek boru içine borunun plastik her ana ev ile yapılabilir.

Boru hangi metalden yapılmış, çökmesine istediğiniz takdirde, flanş boru, muhtemelen kendiniz yapmak zorunda kalacaktır. aslında, iç bu boru çapı flanş vaziyettedir olacak borunun dış çapına eşit olması. Bu borunun yüzeyi ve flanşın alt arasındaki minimum boşluk sağlar. Bununla birlikte, imal edildikten sonra, bu gibi bir durumda, içinde, arzu edilen çapta bir delik açmak için ve karşılık gelen memeye kaynak yapmak için gereklidir.

dökme demir boru iç kümede yapılan, özellikle kendi özellikleri ve bir boruya flanş sabitleme ekleyenler'i. Bazı durumlarda, bu kaynak için kullanılacak neredeyse imkansızdır. Zaten söz kurumamış mastik ve kelepçeler değiştirilmesi gereklidir. Boru endüstriyel su taşımak için kullanılırsa, uygulanabilir epoksi reçine, ancak bu durumda, su ile bir teması önlemek için gereklidir. Bu kauçuk bandaj ince ped imalat elde edilir. sağlamak için - Bağlantı gerçekleştiği bir şeyin kaldırılması için değil çok arzu kıskaçları.

sıhhi tesisat, ısıtma, kanalizasyon - Böylece ek boru boru hemen hemen herhangi bir amaç olarak gerçekleştirilebilir.

Bu arada, bir metal flanş (ancak boru olmadan) boru fistül üzerinde oluşturulmuş benzer bir şekilde onarılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.