SeyahatSeyahat İpuçları

Tren, otobüs ya da arabayla Münih Prag'dan almak nasıl

Söylemesi zor olanı turist güzel ve ilginç için şehir - Prag ve Münih. Bunların her birinde gezginler lures bir çok şey var. Ve siz "birinde iki" denemek ve Münih gezisi ile Prag'da kalmak bağlarsanız? İki şehir arasındaki Özellikle bu ulaşım bağlantıları iyi gelişmiştir. Ve Çek Cumhuriyeti ve Almanya arasında, hiçbir sınır geçiş noktaları vardır. Başka bir ülkede kendinizi bulmak için nasıl fark etmez.

Ancak, pasaportunuzdaki Schengen vizesi durmak gerekir. her türlü taşıma ile seyahat ederken Onun varlığı Alman polisi kontrol edebilirsiniz. Bu makalede nasıl bilmek isteyen turistler için ipuçları odaklanan Münih için Prag'dan kara taşımacılığı. düzlemde sonra, tabii ki, daha hızlı getirecek, ancak havaalanına almak için daha ihtiyaç akılda tutmak, o zaman tüm güvenlik kontrolleri, kayıt, bagajlarına geçmesi için zaman ayırın. Evet ve siz yolda görmezsiniz ilginç bir şey değildir.

Tur "Prag - Münih»

Birçok şirket onun popülaritesi nedeniyle bu güzergah üzerinde turlar sunuyoruz. Böyle bir yolculuk yaklaşık on altı saat sürer. Tur sırasında, gezginler Münih başlıca turistik ziyaret. Prag'dan Ayrılış genellikle sabah erken ve gece yarısı dönün. elli ya da altmış milyon avro tür gezilerin maliyeti. Bazen seyahat acenteleri Bavyera kaleler bile bir ziyareti de yolları iki günlük gezi düzenliyorlar olur. Sen getirmek ve tüm eğlence göstermek değil, aynı zamanda Münih dört yıldızlı bir otelde konaklayabilir ve sonra Prag'a geri teslim kalmayacak. Bu tur 120 Euro mal olacak.

otomobil ile

Genellikle Çek Cumhuriyeti için gelen turistleri sipariş çekinmeyin ve ülkenin turistik incelemek için bir araba kiralayın. Ama araba hemen Prag'dan Münih almak için nasıl sorunu çözmek mükemmel bir araçtır aynı zamanda. Bunu yapmak için, franchise ödeme tutarını dondurmak için yeterli para olacak bir ehliyet ve kredi kartı olması gerekir. Yoksa nakit olarak sigorta maliyetini yapabilirsiniz. Yaklaşık 15 milyon avro tutarında yol vergisi ödemek zorunda kalacak. Araç ön cam camın sağ alt köşesine bağlı bir belgeye - Bu bir skeç ile kanıtlanır. Münih - sen ne kadar iyi ve güzel yol Prag'ı görünce pişman olmayacaktır. yaklaşık üç yüz seksen kilometre - iki şehir arasındaki mesafe. Tipik olarak, dört ila beş saat içinde aşılabilir.

Prag - Münih: tren

Bu iki şehirler doğrudan demiryolu bağlantısı ile bağlantılıdır. Tren Prag'da ana tren istasyonuna bırakır ve "Münchner Hauptbahnhof" ulaşır. Bu ünlü Alman şehrin ana tren garı. Her platformda yer altında bulunan ve orada yürüyen veya asansör aşağı gidebilir. Çizginin oturup eğer yaklaşık altı saat boyunca yolda geçirecek "Ekspres". Münih - Bunlar rota Prag boyunca seyahat dört uçuşlar günde bulunmaktadır. Çek ve Alman şehirleri arasında Trenler, özel bir konuma sahip. diğer bileşiklerin aksine, sadece bir dizi vardır. Tüm bu trenler Çek Cumhuriyeti ve Almanya'dan ünlü figürlerinin adı verilmiştir. Bu "Yan Gus" dir, "Karel Čapek", "Franz Kafka" ve "Albert Einstein". Kompozisyonlar 17.12 Günün saatte sabah beş ve dokuz gönderilir.

Nasıl ama değişikliklerle, bütçesini almak

Nasıl Prag'dan Münih'e ucuza alınır? Bunun için nakline yapmak gerekir. Birçok deneyimli turist Nuremberg otobüs ile Prag'dan ekonomik tahrik ve ardından Münih'e bir Alman trende gitmek inanıyoruz. Böyle uçuşlar Prag'dan direkt çok daha fazladır. Buna ek olarak, Nürnberg'den Münih'e, size yüzde elli veya daha yüksek tasarruf şehre edinmesini sağlayacak kolektif bir bölgesel bilet satın alabilirsiniz. Diğer yolcuları treni, "Prag-Nuremberg" alıp Schandorf denilen bir şehre götürmek için daha iyi olduğuna inanıyoruz. Alman trende Münih'e bir başka koltuk. Bu durumda bölgesel Bavyera grup bilet kullanın, hatta daha karlı çıkıyor. Ama sadece Almanya'da davranır. Hafta sonu, o Çek sınır şehirlerinden bazılarını almak için kullanılan, ama artık edilebilir.

Tren biletleri

Prag'dan Münih'e ulaşım en rahat modunu nasıl düşündüğümüzde, sen yolculuk için ödeyecek nasıl karar vermek. En geleneksel yolu - gişede bilet almak için. İngilizce dil bazı bilgi ile, bu büyük sorunlara olmayacaktır. Ancak Çek veya Almanca olarak bir kaç gerekli kelimeleri öğrenmek daha iyidir. Eğer Prag "gidiş-dönüş" bilet satın değil durumlarda, yerine Münih ofislerin makineleri çalışacak bir durumla karşılaşabilir. Onlar İngilizce olarak bir arabirim yoktur, çok dillidir. online seyahat belgelerini satın alırsanız, düşük ücret "Prag - Münih" (bir uçtan bir uca Tren "Ekspres", ') yaklaşık yetmiş avro olacak. E-bilet önceden satın alınabilir. muhtemelen 70 gün önce gezi bunları yapın.

otobüs ile

Münih - Bu da Prag'dan bağımsız yolculuk nasıl uygulanacağı iyi bir yoldur. Otobüs gün ve gece boyunca bu rota üzerinde çalışır. Bu uçuşlar birkaç farklı şirketler tarafından sunulmaktadır. Çoğu gündüz otobüsü Alman demiryolu tekeli "Deutsche Bahn" aittir. Bunlar Çek başkentinin ana istasyonundan gidin. Günlük seferler günde beş kez ve 30 avroluk ortalama bilet fiyatı yapılır, ancak otobüsün son durağı Münih merkez istasyonu yakınında yer alır 25'e için satın alabilirsiniz. Yaklaşık dört saat gidin. Otobüs durağına Florenc (Prag) dan akşam yedi sabah altı olarak başka bir otobüs "Eurolines" gönderdi. Bunlar Alman daha uzun bir saat yolda, ama aynı mal. Bu uçuşlar ayrıca Münih tren istasyonuna geliyor. Münih - Şimdi geceyi rotayı Prag düşünün. otobüs firması "Styudents AJANSI" onbir pm Floransa İstasyonu'na yola çıkmakta ve sabah Münih beşe yaklaşık "Frotmaning" istasyonunu ulaşır. Yolcular ayrıca şehir havaalanına uçuş alabilirsiniz. Bilet fiyatı 25 ila 33 Euro arasında değişmektedir. Diğer şirketler daha pahalı seçenekler sunar. Tüm otobüsler cep telefonları ve dizüstü bilgisayarlar için yuva ile, klimalıdır. Vayfay kullanımı ancak sadece Çek Cumhuriyeti'nde mümkündür.

yorumlar

Münih - Çok iyi rota Prag seyahat olasılığı hakkında söylenecek. kuş uçuşu bu şehirlerin arasındaki mesafe o neredeyse orada yani, yaklaşık 400 km. Ve fırsatlar ise Çek başkentinde, çok, Bavyera ana şehri ziyaret etmek. Her turist ihtiyaçlarına ve bütçesine göre en iyi seçeneği tercih edebilirsiniz. iki gece otobüsleri kullanırsanız toplu taşıma araçları ile bir gezi ile Münih Prag'dan Kendinden rehberli tur, oldukça mümkündür. Saat beş gelmeden, neredeyse gece yarısı Çek sermaye bırakın ve sonra on bire geri dönün. Böylece, Münih bütün gün var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.