OtomobilArabalar

Yeni iş sedan "Kia Optima"

son 5 yıl içinde, Koreli otomobil endüstrisi büyük bir sıçrama yapmıştır. Bu teyidi - Bir geçitler sayısı ve başarılı ilk "kamu sektörü". Dünya pazarında sportif görünümü ile en uygun fiyatlı sedan haline gelmiştir "Kia Rio" da ne olduğunu. Ancak Koreliler orada durdurmak için bir planım yok. Son zamanlarda, yeni bir sedan oluşturarak iş sınıfını bastırmak ve çalıştı "Kia Optima." Ama ne kadar başarılı o fethetmek için dışarı çıktı , dünya pazarını? Kabul edelim.

"Kia Optima" - yorum ve tasarım Bir yorum

Dış - Bu tüm Koreli otomobil ana "hile" dir. Tasarımcılar her zaman onların yeni öğeler parlak ve canlı bir görünüm sağlar. Yani birlikteydi "Kia Optima." sahiplerinin Yorumlar sedan onun büyük ve agresif bir görünüm sayesinde asla halkın dikkatini olmadan bıraktığını söyleyebiliriz. Ön araba LED optik ve sofistike bezenmiştir ızgara. Biz "kamu sektörü" "Rio" modeli ile yeni bir ürün karşılaştırma Ancak, onlar farlar ve ızgara arasında birçok benzer bölümden göreceksiniz. Ancak bu benzerlik daha düşük bir sınıfa prestij sedan getiriyor etmez. Vücudun her santimetre şık ve sportif izlenebilir. Eğer sahibini nasıl sağlamlığı anladıktan sonra, bu arabanın bakarak.

salon

haberin iç kısmı bütçe değildir. Bu tek fonksiyon düğmeleri, bir çok ile donatılmış bir 3-kollu direksiyon, ve bir ısıtma sistemi (isteğe bağlı). Gösterge paneli ölçekli katılımına değil, aynı zamanda küçük bir LCD monitör sadece kapsar. Üzerinde bütün göstergeler gündüz hem de parlak beyaz arka ışık sayesinde gece sadece açıkça görebilir. orta konsol da biraz sürücü tarafına doğru açılı bir düğme çok sayıda ve yoğun traktörlerde gibi, ile birlikte sağlanır. ön yolcu radyo veya klima kontrolü zor olacak olsa Yani Koreliler, rahat vurgulamak. Test sürücüleri tarafından gösterildiği gibi Ancak, üstte "Kia Optima", ve iç tasarımı en ergonomi kötü yapılır.

teknik özellikleri

Rus pazarı iş sedan üzerinde iki motor varyasyonları satışa sunulacak. Bunlar arasında, 150 hp, iki litrelik bir benzinli motor, hızları aynı sayıda bir 6-aşamalı "mekanik" veya "otomatik" ile birlikte çalışan. 2.4-litre ikinci motor 180 "at" sahip olan ve tek otomatik şanzıman ile donatılmıştır, aynı zamanda 6 adım. üst hızı saatte 202 kilometre iken son ünitesiyle "Kia Optima", 9,5 saniyelik "yüzlerce" işe alabilir.

Fiyatlar ve ekipmanları

Yerli müşteriler için Araba üç donanım seviyesi mevcut olacak. Aralarında 2 litrelik benzinli motor ile donatılmış "Comfort" temel versiyonudur. Bunun maliyeti sırasıyla manuel ve otomatik şanzımanlar ile serisi için 960 000, 1 milyon ruble olduğunu. Seçenekler "Lux" 179.000 ruble değer. 180 beygir gücünde motor bir 60 bin ruble ödemek zorunda kalacak. "Prestige" en yüksek baskı ekipman düzeyine bağlı olarak 1 200 milyon ila 1 milyon 400 bin ruble etmektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.