ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Türleri ve avantajları: Bileşik profili için Prosekatel

profilleri bağlamak için Prosekatel - galvanizli metal profillerden hızlı ve kolay montaj çerçevesi için kullanılan bir araçtır. yanı sıra alçıpan bölmeler imalatında, alçıpan duvarlar bitirme konut ve konut dışı binaların yeniden modelleme için bu Prosekatel kullanın. hava folyo yüzeyi üzerindeki sabitleme cihazının sonra hiç ezik ve deformasyonlar değil kesinlikle, çünkü bu enstrümanın en önemli özelliklerinden biri, bağlantının yüksek kalitesidir. profilleri bağlamak için Prosekatel gibi aparatın kullanımı, önemli profil çerçevesinin yapıların montajı basitleştirmek ve onları güvenli ve uzun ömürlü bileşik olmasını sağlar.

Bu aletlerin Çeşitler

Bu eleman farklı malzemelerden yapılmış ve farklı şekillere sahip olabilir olmasına rağmen, işin kalitesi en yüksek seviyede zaman. Şimdi bu cihazların 3 ana tipi vardır:

  • Güçlendirilmiş.
  • Manuel.
  • Profesyonel.

takviyeli

profilleri bağlamak için bu tür Prosekatel piyasadaki en yaygındır. Başlıca avantajı hemen hemen tüm kullanılabilir yeteneğine sahip olmasıdır , metal yapıların tiplerini o herhangi katılır anlamına gelir onarım şeklinde bunun içine profil tasarımı bağlamak için gereklidir veya inşaat. Prosekatel uzun ve dengeli çalışmasını sağlayan bir dayanıklı bir metal alaşımından, bağlantı profilleri amplifiye imal. Böyle başka bir unsur kesme kısmı (basitçe ebedi olmayacak ve doğmayacakmış) değiştirilmesi olasılığıdır. kullanımı tekrar kullanılabilir, çünkü bu şekilde, cihaz bu tip en ekonomiktir.

El

Prosekatel profil ve metal çerçeveler için geçerlidir bu bileşikler, durumlarda, gerçekten güvenilir bir bağlantı parçaları sağlamak için gerekli olan zaman. El aracı bir elinde yatmak uygundur tasarımı, iki kolu vardır. Çok kaliteli alaşımlı çelikten imal edildiğinden bu Prosekatel başlıca avantajları, bunların etkinliği, kullanım ve dayanıklılık kolaylığıdır. Ancak, matkap normal seyrinde daha çiftlik az nedense kullanılır.

bağlantı profilleri için profesyonel Prosekatel

özelliklere sahip Profesyonel aracı büyük ve işin büyük hacimli gerçekleştirdi. O onlarca ve özelleşmiş yapılar yüzlerce arasındaki bağlantıları yürütmek için gerekli olan büyük şantiyelerde, ağırlıklı olarak kullanılır. Orada tutulan, el ve güçlendirilmiş daha pahalı zamanlarda onlarca böyle bir mekanizmadır ve bu nedenle ev amaçlar için kullanabilirsiniz sadece mantıksız.

Bağlantı profilleri için Prosekatel ne kadar?

Rus pazarında bu araçların fiyatı 600 bin ile 1 ruble bölgede tutulur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.