SağlıkMüstahzarlar

İlaç "Zoreks". kullanma talimatları

Çok az insan en az bir kez dünyada bir şişe bira bugün bir sandalyede işten sonra dinlenmek için değil. Ya bir dost gürültülü şirkette doğum günü çocuk sağlığı için şarap bir çift gözlük içmek. Artan bir şekilde, bununla birlikte, alkol gibi bir sorun vardır. üzücü istatistikler güvenle kendi organizmaları alay etmek insanlık kalkıncaya sunan çok iyimser değil verileri gösterir. Fakat birçok ruhların günlük içme bağımlı hale ve bağımsız olarak kötü sabah akşamdan gün belirgin nedeni alem hale geldiği kısır döngüyü kırmak olamaz. Ve böylece günden güne.

Böyle insanlar, alkol durdurmak için bazen yapamaz onların büyük arzusu, kendi alışkanlığı rehin haline bile. Ancak korkunç bir tanı gelişimine yol açabilmektedir. Siroz, organ hasarı, merkezi sinir sistemi hastalıkları, görme ve konuşma, psikoz gelişimi ile ciddi sorunların kanser - bunlar alkolizm sonuçlarından sadece küçük liste bulunmaktadır. Bu sorun görülmemiş kütlesine almıştır üzere, birçok ülkenin doktorlar uzun bağımlılığını zayıflatmak ve tamamen alkolikler tedavi başarmış ilaçların oluşturulması üzerinde çalışıyoruz. Bu araçlar hapı "Zoreks" sayılabilir. Alkol içeren içeceklerde istek kurtulmak yanı sıra, ağır akşamdan kaldırmak ve yanlışlıkla zehirlenme düşük kaliteli ürünler durumunda vücuttan dışarı alkollü zehirleri getirmek için tasarlanmıştır. sabah partiden sonra da çok endişeli nedenle, başını gerçek bombası gibi patladı ve mide yiyecek kabul etmiyor, ilaç "Zoreks" senin yardımına koşacaktır. gövde, kompozisyon ve uygulama dozaj ve yöntem üzerindeki etkisi daha aşina hale olsun.

İlaç "Zoreks". Talimatlar, endikasyon ve olası yan etkileri

farklı kütlelere sahip olabilir Tablet ve kapsüller - Bu ilaç iki formda mevcuttur. genellikle daha sık reçete daha beri, daha detaylı ikinci seçeneği ele alacağız. aktif bileşenler untiol ve hareket olarak kalsiyum pantotenat. Bu maddelerin kapsül yanında kullanım için "Zoreks" talimatları aşağıda tarif edilecek olan, bir nişasta, sitrik asit ihtiva mikrokristalin selüloz, hidrojenfosfat magnezyum, povidon, ve koloidal silikon dioksit. Çoğu ilaç jelatin, azorubin, titanyum dioksit ve Ponceau 4R yapılmış kabuk.

İlacın "Zoreks" kullanımı için doğrudan endikasyonları aşağıdaki belirtiler (kılavuz bunlardan sadece alkol listesini içerir):

- kronik formda eksprese edilebilir gövde, akut toksik zehirlenmesi. Zehir, kobalt, nikel, bakır, antimon, bizmut, altın, cıva, krom, çinko, kadmiyum ve tehlikeli maddeler içeren bileşikler olarak hareket kardiyak glikozitler.

- yoksunluk sendromu düzenli kullanım alkogolesoderzhaschey ürünleri;

- kronik alkolizm;

- sarhoş durumu;

- akşamdan kalma.

"Zoreks" hayır yaş sınırlamaları vardır talimat ilaçların kontrendikasyonlar şiddetli karaciğer ve böbrek hastalığı ve düşük kan basıncı vardır. yan etki hazırlık bireysel bileşenlerine alerjisi yapabilir. bulantı, taşikardi, baş dönmesi Aşırı doz tehlikesi. Bu soluk cilt da yapabilirsiniz.

İlacın dozu kullanım endikasyonları bağlı olarak değişir. Zaman ayarlanır alkolizm ve alkolü bırakma 1 kapsül (250 mg), günde 1-2 kere almalıdır. Gerekli olduğu takdirde, günde 3 kapsül için dozajı artırmak mümkün olacaktır. İlaç suyla yemeklerden yarım saat önce alınmalıdır. Tek seferlik oranının süresi 1 hafta geçmemelidir.

alkol ilaç dozunun kronik tüketimi durumunda 1 kapsül (150 mg), günde 1-2 defa olup. Tabii 10 güne uzatılır.

Eğer tehlikeli kimyasallar tarafından zehirlenmiş olsaydı, o zaman 7-10 gün süreyle 1 gün süreyle 300-1000 mg kullanılması mümkün olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.