Entelektüel gelişimiAstroloji

Ay günü ve anlamlarını Özellikleri. Ay günleri: açıklama, özellikler ve değerler

Bu yazıda bizi Aysal günleri ve anlamlarını inceleyelim. Aysal günlerin Özellikleri - bu nedir? Bir takvim Dünya'nın uydusunu kullanarak, daha tam ve uyumlu ilişkiler, sağlık ve insan faaliyetinin diğer alanlarında üzerinde olumlu bir etki yaşamayı öğrenebilirsiniz bilinmektedir. Bu antik bize geldi bir bilgeliktir.

kavun döngüsü

Böylece Dünya'nın uydusunun döngüsü 29-30 gün sürer. Tam döngüsü 30 gün sürer ve bitmemiş - 29. Kısmi Ay döngüsü olumsuz sonraki etkiler.

Bir kişinin önceki tamamlanmamış spiral izledi ilk gün, üzerinde hasta olur, yani iyileşme zaman alır. kameri ay gökyüzü genç veya tam gece lambası açık olduğunda olumsuz olarak kabul edilir.

gün

Ay günü ve kendi değerinin Özellikleri birçok insan için önemlidir. Bir sonraki yükselen yıldızı bir gece son böyle günlerde olduğu bilinmektedir. İstisnalar yeni moon ile hizalanmış onların başladığı ilk günleri. Gün değişir: Bazı sadece birkaç saat sürebilir, diğerlerini - 24'e kadar.

faz

Ve şimdi ay takvimi gün ve gün daha ayrıntılı olarak ele alalım: yorumlanması, safhalarının değerini.

 • Yeni ay zaman ay Dünya ve Güneş hareket oluşur. Birkaç gün insanları etkiler. Bu dönemde, birçok kişi zihin, yorgunluk, zayıflık dengesizliğe şikayet edebilir. yeni ay dinlenmek için tavsiye edilir.
 • Büyüyen ay basitçe tanımlanır. İki "boynuz" hayali çizgi "P" harfi görünmelidir edin. Dünya'nın uydusu artış birinci ve ikinci çeyrek içeriyor. İlk segmentinde olarak, elde etmek istediğiniz şey için plan gerekir. İkinci - gerçekleşmesi için uygun bir zamandır. Enerji güç üst ulaşır, başarı şansı büyük ölçüde artar. Ancak, reklam çalışmaları sonraki aşamaya daha yakın yapılmalıdır.
 • dolunay nedir? Bu 14 inci 16 inci günleridir. Bu dönemde, sinirlilik, insanlar, kaza, felaketler ile olası çakışmaları vardır.
 • dolunay gerek kendi başarısızlıkları ve başarıları dava başlatıldı tamamlamak üzere, analiz etmek bu süre boyunca aşağıya doğru bir faz, başladıktan sonra. Bu gün, kilo, sigarayı bırakmak başarılı bir operasyon yapabilir. Üçüncü çeyrek Yeni kameri ayın başlangıcından önce tamamlanmış olmayacak bu projeleri başlatmak için daha iyi değil. etkin olmadığı bu süre olarak, bilgi ve hayat bilgelik analizine mücadele edilmesi gereği dördüncü segmentinde.

doğum günü partisi

Ay günü ve anlamlarını Özellikleri birçok kitap açıklanmıştır. gece luminary ilişkili Doğum, onun kişiliğinin altında yatan kalitesini anlamak için bilmek gerekir. Sen, hangi ayın günü doğmuş öğrenmek istiyorum? Açık takvim Earth uydu ve doğum saate bak.

Birçok Gece burç Kraliçesi malların miktarı önceki incarnations getirilen olarak, bu doğum Ay fazı bağlıdır, Karma hakkında diyor savunuyorlar.

deneyimsiz kişiler

Yeni aya yakın özellikle genç insanları doğdu ve ihale ruhtur, daha o Gece Kraliçesi etkiler. Böyle insanlar deneyim biraz var, onlar sadece, yeni duyarlı ve sorgulayıcı her şeyi açık denli savunmasız hayatlarını devreyi, başlıyor.

duygusal bireyler

Ay günü ve anlamlarını Özellikleri - insanların değerli bir malzeme kopivshiysya nice nesilleri. Bir kişinin ikinci doğdu ise ayın fazı, o zaman bir çok deneyim var ama geçmişte bu meseleden de geçemedi. Genellikle, bu sefer o kendilerini kontrol bilen duygusal ve hassas insanları doğar.

iştahlı insanlar

Demek ki Ay takvimi dikkate devam ediyor. Açıklama ve Ay gününde özellikleri aklımızı rahatsız. Gece lambası tamamen büyüdü ne insanlar anı doğarlar? Bu enerji dolu iştahlı kişiliği, var, bazen kullanımını misspent. Bunlar, bir çelişkili bir karaktere sahip zıt niteliklere sahiptir. Böyle insanlar kendileri ile sık sık mutsuz, kendi kişisel yaşam problemlidir.

dolunay bazen güneş tutulması durumdur. Bir günde doğmak için hemen hemen hiçbir şey bağlı olan bir adamdan, kendi yapamaz üzerinde hayatında herhangi bir değişiklik olarak, özellikle istenmeyen bir durumdur.

deneyimli kimse

Ayın üçüncü aşaması, vasıflı insanlar doğarlar önceki bedenleniyor çok gördü. Onlar sürekli zaten yeterli bilgiye hissi yaşayabilirsiniz, ancak bir çok macera gelmek henüz.

bilgili kişi

Aslında, ay gün ve anlamlarını karakteristik onların varlığını anlamını bilmek isteyen insanlar tarafından incelenir. Ve dördüncü fazda doğmuş bireyler nelerdir? incarnations Onların döngüsü son aşamaya gelinmiştir. Onlar muazzam bir duygusal deneyim ile doğarlar, bu tepkilerini gizlemekte, iyi kendilerini kontrol biliyorum. Bu insanlar diğer hala bilinmeyen o tuttu yüreğinde çok deneyimli iyi ve kötülüğü gördük.

özellikleri

Aysal günler nelerdir? Açıklama, karakterizasyonu, onların önemi - Tüm bu, şimdi büyük ayrıntı düşünün. Ay ay, genellikle 30 gün oluşur, ancak olaylar aniden ve dramatik meydana bazen, o zaman olumsuz tecelli en akut 29 gün sürmesi ve edebilirsiniz.

İlk gün bağlantısının andan gece güneşin kraliçesi başlar. Çünkü bu sürecin, gece gökyüzünde Dünya'nın ilk uydu görünmeyen, ancak birkaç gün sonra, ince giderek, orak artar.

kameri ay güneşe göre gece ışık yerleşimine bağlıdır dört hafta (faz), bölünür. düşüşlerle - 1 itibaren orak 15 güne 15 ila 30 dan büyür. dolu Aysal gün ne bulmaca? Ve Prognoz Earth'ün uydu da sizin için ilginç? Size aşağıdaki belirli özellikleri onları bulmak için sunuyoruz:

 • İlk Aysal gün, ay boyunca hızını ayarlamak için kendi hayatlarını iyileştirmek için, kendimize ve çevremizde değişiklikleri yansıtmak için benzersiz bir fırsat bize. Bu rüyalar, meditasyon, ancak eylem günüdür. Uzun süredir devam eden kavgaları, etik çıkarma gözden, geçmişi analiz etmek iyidir. Şu anda tüm suçluları affetmek ise negatif anılar düşebilir. Bazen günde kötü düşünemem sırasında sadece birkaç dakika, sürebilecek ve yaygara çok maceracı olma.
 • , Arkadaş ve aile sürpriz tabloyu kapak ve konuk davet etmek: İkinci gün cömertlik ve misafirperverlik tezahürü içindir. o sağlığını sarsılmış olabilir bu dönemde, o kızgın olmak yasaktır.
 • Üçüncü gün sen ayın ilk bölümünde planladığımız gerçek eylemler ve projeler geçmek gerekir. Birikip kalmamaktadır vücutta biriken enerjiye, spora devam etmek önerilir. Bu günde, negatif duyguları gösteremez.
 • Dördüncü gün gizliliği içindir. cezbedici ve denemeler olabileceğinden Onun gücü, negatif olarak görülüyor. Bu gün bir takımda çalışmak ve acele karar alamaz.
 • Beşinci gün yaratıcı aktivite ve seyahat için iyidir. Bu süre boyunca, yeni bilgi elde edebilirsiniz ve açlıktan olamaz.
 • ihtiyaç altıncı gün günlük öğütmek başa. bu şekilde olmalıdır çevresinde alın, aile ve hayat hakkında şikayet edemez. Bu meditasyon, bir deneme dönemidir.
 • yüksek sesle düşüncesini çıkardı olarak yedinci gün bütün bunlara daha mantıklı tutum üzerinde, gerçekleştirilebilir. Bu güzel dileklerin, adalet ve kötü mücadelesi için iyi bir zaman - yatan ve uzun süreli durumlar için.
 • Sekizinci gün - tövbe ve af bir dönem. Ateşle uygulamaya - Bu oruç, itiraf, kararlı eylemler, seyahat ve kötü için iyi bir zamandır.
 • ikinciye birinciden ay fazı değişikliklerin dokuzuncu gününde, bu yüzden dezavantajlı biri olarak kabul edilir. Bu süre boyunca, korkular artabilir, yanılsama ve aldatma kurbanı haline gelebilir. Bu iş için bir zaman ve toplantılar için uygun değildir ve ilişkiyi netleştirmek.
 • Onuncu gün açık hava etkinlikleri, uzlaşma için iyi ve pasiflik için uygun değildir. Ay fazların değişiklikten sonra enerji akışını arttırır, bu nedenle bu dönemde doğru yönde yönlendirmek için gereklidir.
 • Onbirinci gün ayın etkisi en güçlüdür. Bu akraba, hediye, seyahat bakımı için uygundur ve aşırı pasiflik ve aktivite için uygun değildir.
 • Onikinci gün çok olumlu ve parlak. Onun enerjisi doğru kullanılırsa, o mutluluk çok getirebilir. Yazık, kavga - Bu düğün, iyi işler, gizlilik ve kötü için iyi bir zamandır.
 • geçmişin durumun tekrarının onüçüncü günü, eski sorunlara döndü. Bu dönemde, eski mağduriyetleri affedip grup çalışmalarını meşgul gerekir.
 • Ciddi bir maddenin başlaması için Ondördüncü gün. Bu dönemde herhangi bir tavsiye için dikkatle tedavi edilmeli ve fiziksel faaliyette. Üzücü olmak ve bol miktarda sıvı için tavsiye edilmez.
 • Onbeşinci gün dolunay düşüyor, bu yüzden kritik denir. denenmek üzere, tıkınırcasına tatil - Bu perhiz, kontrol ve kötü için iyi bir zamandır.
 • manevi temizlik ve uyum için Onaltıncı gün uygun. Bu huzur, düğün, sanat için bir zamandır. Bu kavgalar ve yüksek sesle müzik için uygun değildir.
 • neşeli eğlence ve kurtuluşu için yedinci gün. acele etmek, önemli konular ve vaatlerle - Bu kutlamalar, danslar ve yoksullar için iyi bir zamandır.
 • Eğlenceli ve sadness önceki gün vermek yolu ve cesaretsizlik onsekizinci günün heyecanı. Bu pasif yalnızlıklar, zaman ve kızgınlık, ilüzyonlarla ve taklit için uygun değildir.
 • On dokuzuncu günü - ayın değil en mutlu gün, ancak vicdanını ve ruhunu arındırmak için gereklidir. Önemli kararlar - Bu, yaratıcılık ve kötü dua etmek için iyi bir zamandır.
 • herşey planlandığı gibi gidebilir olarak yirminci gününde, yeni yatırımlara başlamak yasaktır. O (bu dönemde Kibir, kötülük hakkında, unutur gerekir) kararlar için harika bir zaman.
 • Yirmi birinci gün tezahürü belirlenmesi için iyidir, hatta bazı şeyleri tür bir risk almak gerekir. Bu, takım çalışması sorunlarını tartışmak cesaret, dürüstlük zamanıdır ve gizlilik için uygun değildir.
 • yirmi ikinci gününde elde etmek ve bilgiyi kullanılması önerilir. muhafazakarlık için - Bu yeni fikirler ve kendini eğitim ve yoksullar için iyi bir zamandır.
 • o olumsuz duyguları neden olabilir, çünkü yirmi üçüncü günü, sakıncalıdır. Bu dönemde, Ay evreleri ile değiştirilir, böylece saldırganlık artırabilir. Bu perhiz ve pişmanlık ve kötü için iyi bir zaman - intikam ve maceralar için.
 • Yirmi dördüncü günü üzücü düşünceler, ilgisizlik, sıkıntı görünümünü mümkün olduğunca en hoş değil. üzüntüye, pasiflik - Bu artan bakım, spor ve kötü için iyi bir dönemdir.
 • Yirmi beş gün gürültüsünden amaçlanmamıştır, daha yalnız olmak. etkinlik için - Bu projelerin tamamlanması ve yoksul için iyi bir dönemdir.
 • Yirmi altı rahatlama için saat ve alışveriş, palavra, dedikodu için uygun değildir.
 • Yirmi yedinci gün su arıtma, deniz seyahati, su ile ilişkilidir. Bu yansıma, müzik ve kötü için iyi bir zaman - rutinine bir dalış için.
 • elverişli ve parlak yirmi sekizinci gündü. Bu zamanda, iç uyumu, büyük bir ruh hali keyfini, ama yeni fikirler uygulayamaz.
 • Yirmi dokuzuncu günü - ayın en iğrenç günü. insanlar istenmeyen temas, zaman ve çaba bir atık kaçınması lazım, bu yüzden yeni ayın önünde başlar. Bu dönemde, rutin konularla uğraşmak gerekir.
 • otuzuncu günü - Ay ayın son günü, bu olumlu ve uyumlu olarak adlandırılır. O zaman, temiz bir vicdanla yeni döngüyü başlatmak için, bütün borçlarını vermek tavsiye etti. Yeni plan ve gürültüsünden için - Bu projelerin, tövbe ve kötü tamamlanması için iyi bir dönemdir.

Takvim ve sihirli

mehtaplı gecede büyü rolü nedir? Bu alanda Aysal günlerin Özellikleri bazı nüansları ile karakterizedir. Cadılık gece armatür uyar bilinmektedir. Bugün Tüm insan ırkını ay takvimine yaşamış zamanın başlangıcından hayal etmek zordur. üzerimizde Bu gizemli titrek soğuk ışık gece kraliçe ve şimdi kurallar. O meyve bahçeleri ve tarlalarda hasat zenginliğini etkiler, insanları kontrol eden kalmaz aynı okyanuslar ve denizler tabi.

İşte bu nedenle ay takvimi, ay gün karakteristik değer birçok kişi tarafından incelenir. o Earth uydu gizemli sihirli güçleri korur çünkü merak duygusu var mı. Bu kudretli luminary gücü olarak, deniz yükselip alçalması gibi, bütün astral akışları vardır. Yani ona belirli bir günde işlenen büyülü ritüeller başarısını, bağlıdır. tüm doğuştan sihirbazlar ay takvimine göre karşılaştırılır çalışmak yüzden.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.