HobiDikiş

Elleriyle plastik şişeden bir süpürge nasıl yapılır

Sonbaharın gelişiyle birlikte, düşmüş yaprakları temizlemek için bir ihtiyaç vardır. Böyle durumlarda Rake neredeyse işe yaramaz. Bu durumda plastik şişelerden yapılmış bir süpürge kullanmak mümkündür. Bitmiş cihaz bahçede çalışmak için idealdir. Yani nasıl bir plastik şişe bir süpürge genellikle enkaz temizlemek için kullanılan bir araçtır, çok basittir. Bu kullanışlı ve pratiktir. Buna ek olarak, her bir evde uygun bir malzeme bulunmaktadır.

Ne gerek

Peki, nasıl yapmak bir plastik şişe bir süpürge. İlk bakışta göründüğü gibi o kadar zor değildir. Başlamak için gerekli tüm araç ve gereçleri hazırlamak. Aşağıdaki öğeler Süpürge üretimi için gerekli olacaktır:

  1. Hacmi plastik kap olup, iki litre daha az değildir.
  2. Makas.
  3. Shilo.
  4. Çekiç.
  5. tercihen ahşap, tutun.

plastik şişe dışında bir süpürge yapmak adım adım nasıl

Önce malzemeyi hazırlamak gerekiyor. Bu durumda, konteynerlerin şekli ve rengi önemli değildir. Önemli olan malzemenin doğru miktarda bulmaktır. Yani plastik şişe dışında bir süpürge nasıl kaliteli, iki litre yaklaşık yedi plastik kaplar hacmini alacağını istiyoruz.

Malzeme iyice tercihen sıcak su içinde temizlenmelidir. kolayca hareket etiketler ve tutkal artıklarının için, yaklaşık yarım saat bekletin gereklidir. Bundan sonra, kap iyice temizlenmesi ve kurutulması gerekmektedir.

Ne sap yok

Kulpsuz bir süpürge hayal etmek zordur. Bu durumda, sapı kullanmalıdır. süpürge bu bölümü farklı malzemelerden yapılabilir. ahşap İdeal kesim. Aynı zamanda, tutma yeri olarak küçük çaplı bir plastik boru veya metal çubuk kullanılabilir.

Nasıl şişe kesmek

Peki, nasıl bir plastik şişe hafifçe değer makas kapasite gelen bir süpürge yapmak. Bu araç el altında değilse, bu çok keskin bıçakla değiştirilebilir.

Plastik şişelerin birinde altından kesilmiş olmalıdır. Güvenli bir şekilde atılabilir. Dibe gerekmez saklarlar. Tankın alt kısmı şeritler halinde kesilmiş olmalıdır. Genişlikleri kadar iki santimetre olmalıdır. uzunluğu için olduğu gibi, bu şişenin boyutuna karşılık gelebilir. Ancak, bu seçenek çok büyük olmamalıdır. Aksi takdirde, süpürge zor olmayacak.

Ayrıca, plastik şişeler boyun kesilebilir olmalıdır. Tüm kaplar aynı şekilde hazırlanmalıdır. Sadece bir tanesi boynunu bırakmak için gereklidir.

Biz süpürge koyuyoruz

Yani, bir plastik şişe bir süpürge nasıl nazikçe şeritler halinde kesin. Çok basit. Hazırlanan boşlukları her biri içine sokulacak. halka elde edilecek şekilde, altıncı olarak şişe boynunu ve alt kesme. Iş parçası araya koymak gerekir. nazikçe olmak o optimal şekil vermek tarafı sıkmak için hazır Süpürge. Daha sonra, delik ihtiyaçlarını tasarımında bir tığ yardımıyla yapılır ve tüm telleri bağlamak üzere.

Şişenin boynu greft yerleştirin ve düzeltmek için. hazır Süpürge.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.