Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Yorumlanması Rüya: böcekler hayal - ne var?

Bilindiği gibi, böcekler birkaç bin tür içerir böceklerin geniş bir ailedir. Bazı bize tahriş karşı konulmaz bir duygu (sivrisinekler, sinekler) yapmak, bazıları sadece fark yoktur ve üçüncüsü, (kelebekler, örneğin) hayran: Bu tarama veya uçan yaratıklar ile günlük karşılaşıyoruz. Ne böcekleri bir rüya gördüm olur? Bizim günün en ünlü ve doğru rüya kitapların çoğuna bu vizyonun yorumunu aramaya teşvik etti.

Rus rüya defteri: böcekler hayal - ne var?

Genel olarak, böcekleri iğrenme ve inançsızlığın bu kaynaktan sembolü olarak kabul edilir. küçük ölçekli hata eline emekleme, sonra birileri tahmin yok size sempati, yaşanıyor. Büyük, yavaş yavaş yaklaşan tehlikenin habercisi olarak böcek eylemler size sürünen. bir sivrisinek veya başka böceğin uğultu dolandırıcılık olasılığını temsil eder.

A'dan Z'ye Rüya yorumu: Ne böcekleri rüyalar

Bu tür Böcekler, bu rüya kitabın derleyici göre, işlerine hayalperest kaybını ve komplikasyonları söz. hataların birçok borç batağa saplanmış olasılığını yansıtır. Uçan böcekler iş ortakları eylemleri ile memnuniyetsizliği yansıtır. Ama büyük ve kalın böcekleri kar söz. Neden rüyası Colorado böcekler? Böyle bir rüya sonu çok iyi olmadığını bazı mali yanlış anlamalar habercisi olarak kabul edilir. Hayal mayıs böceği vaat arkadaşınız için bir "yelek" haline gerekiyor. Geyik böceği olası bir sadakatsizlik sevgilisi veya kocası adil seks uyarır.

Oriental Dream Kitap: böcekler hayal - ne var?

çantanızda veya çantanızda bu böceklerin çok görürseniz, o zaman birileri borç para isteyecektir ve zamanında getirmeyiz. böcek çevrenizdeki tarama, o zaman birileri borç olacağı muhtemeldir. Buna ek olarak, böyle bir fırsat olmayacak bir zamanda borcunu ödemek için istenebilir.

düşlerin yorumlanması ABC: böcek dreaming - ne var?

rüya kitabın derleyici göre, böcek anksiyete, hayal kırıklığı ve değersizlik hisleri hissi yansıtır. Minik böcek hayalperest az zarar veya dedikodu tahmin. Büyük bir böcek olarak, bir bok böceği ya, özellikle bok böceği, hayatta büyük değişiklikler evlenmek muhtemeldir öngörür.

Yorumlama XXI rüya yüzyıl böcekler hayal - ne?

Eğer böcek tarama hangi bir rüya, yakın gelecekte, küçük bir sorun ve hayal kırıklığı beklediklerini uyarır. böceği bulun - beklenmedik bir kar alma. Hayal siyah böceği size karşı birisinin kötülüğü sembolize eder. Mayıs böceği bazen gelecekteki kaderi yumruklar habercisi olarak görür. Ama bok böceği hayalperest oldukça olumlu yaşam değişiklikleri öngördü. Eğer böcekler hevesle yeşil bitki örtüsü ile yenir hayal, o zaman size göre, dikkat ödemezseniz, bazı önemsiz görünen sorunları, en sonunda büyük bir felaket haline dönüşebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.