SağlıkKadın sağlığı

Sezaryen sonrası Seks

Birçok makale, kitap ve süreçlerin diğer kaynaklarda gebelik ve doğum adı altında açıklanmıştır. Onun görüşüne göre, o uzun gebelik sonuçlarıyla ilgili sorunların bir yeri vardır, çünkü Ancak, bu kadın, bebeğinin doğumundan sonra stres yaşar. Tabii ki, bütün bu duygular yakında geçecek. O dünyaya getirdiği mucize olarak Genç bir anne, hızla tüm geçmiş korkuların unutun. Ancak, en zor zamanlarda da doğal olmayan bir şekilde olmuştur, özellikle doğumdan sonraki ilk altı hafta içinde ortaya çıkar.

Sezeryan anne ve çocuk sağlığını korumak için sık sık oldukça basit gereklidir. İstatistiklere göre, tüm annelerin fazla yirmi beş yüzde bu kuşaklar vardır deneyim. Bu kadınlar vajinal tonu, onun restorasyonu ve benzeri kaybına ilişkin sorunların gerisinde değildir. Onların cinsel organlar normaldir. Ancak, genç bir anne için seks bazı sınırlamalar yaratan başka bir sorun vardır. Bir sezaryen sonrası Seks doğumdan sonraki ilk altı ya da yedi hafta boyunca tavsiye edilmez. Ancak, ne yazık ki, bu durum, bütün çiftleri değil karşılanmaktadır. Kadınların çok sayıda onu adam ile bu ilişkiyi yenilemek mümkün olduğunca çabuk istiyorum. tam tersine Diğerleri anı geciktirir. ilişki şiddetli ağrı ve rahatsızlık sırasında tecrübe bazı kadınlar vardır. Burada her şey fizyolojisi ve cinsel etkinlik açısından sözde insanın özelliklerine bağlıdır. O hayır, sezaryen sonra seks başlatmak için güvenli tasarı konusunda uzlaşma olduğunu, bu nedenle içindir.

uzmanların çoğu bu doğum anından itibaren en az bir ay sürer derler. Sadece seks için izin süresinin bitiminden itibaren. Hala genç bir annenin vücut normale gelecek zamanı beklemek en iyisidir. Bu süreç sadece tavsiye zaman alır. diğer meslek gelince, onlar kadar sekiz ya da dokuz hafta süresini artırır. Buna ek olarak, en kısa sürede ortaklar istediğiniz gibi sezaryen sonra seks başlatmak için izin verilen doktor mevcuttur. söylendiği gibi bir uzlaşma yok, yoktur. Biraz kurtarmak, onların sağlığını korumak için bir kadın için daha mantıklıdır. Bunun için bir ay bir buçuk beklemek yeterli olacaktır. Bir sezaryen sonrası Anal seks ertelemek en iyisidir.

Bireysel dava etkileyen birçok faktör vardır. Bu öncelikle doğum ve kanama sonrası bir enfeksiyondur. Bunlar nedeniyle bazı insanlar gerçeğine görünen dikkat etmezler seks hayatı devam ettirmek için uzmanların uyarılarına ve acele. Buna ek olarak, doğum sonrası rahim büyük bir yara içinde, o sürekli kanama olduğunu belirtmekte fayda vardır. sürece bu yara iyileşmiş değil gibi özel yastıkları kullanmak, seks yapmak mümkün değildir. Aksi halde, şiddetli inflamasyon gelişimini ve hoş olmayan bir enfeksiyon görünümünü tetikleyebilir.

En iyi çözüm sonraki seçenek olacaktır. Sadece basit an durağı beklemek loşi'yi tahsisi. Bu sizin açınızdan ihtiyatlı olacaktır. Doğumdan sonra seks daha önce ne olduğunu farklıdır. Bazı kadınlar ilk kez cinsel ilişki için benzer duygulanımlar yaşamak. Vajina hala küçük değişiklikler geçmekte olduğu için erkekler için o da yenidir. Ama yakında veriler duygu olacak ve her iki cinsel ilişkiden deneyim orgazm yeniden başlar.
Kadınlar için Sezaryen sonrası Seks büyük bir sorun haline gelmektedir. Bir adam böyle teslimden sonra ilk kez eşinize dikkatli ve özenli olmalıdır. Onlar operasyon sırasında uygulanan dikişler, kadar zarar verebilir, çünkü ani hareketler yapma olmamalıdır. birbirlerine dinle ve herşey normale dönecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.