ModaTakı

Evin halkasının boyutunu ölçmek için nasıl

yüzük satın almak için nedenleri farklı olabilir, ancak birçok önce soru yüzük boyutunu ölçmek için nasıl doğar. aşağıda tartışılmıştır birkaç yolu vardır.

Değil yüzük boyutunu ölçmek için nasıl sorusu ile kendine işkence etmek, sizin boyutunu belirlemek için yakındaki bir kuyumcu dükkanına gidip onlara sormak için yeterlidir. bunu kendiniz nasıl yapılacağını öğrenmek istiyorsanız, parmak çap halka boyutu olduğunu belirten bir kural hatırlıyorum. Bu nedenle, çevrimiçi mücevher satın, sadece birkaç mevcut yüzüğü al ve çapını ölçmek, ürün üzerinde deneyemiyoruz nerede. halkasının çapı 20 mm ise, o zaman boyutu 20'dir.

yüzük boyutunu, daha karmaşık, ama çok daha ayrıntılı ölçmek için başka bir yol, sıradan bir iş parçacığı kullanmaktır. geometri dersleri, tespit için biliyoruz dairenin çapı , uzunluğu bölünmelidir pi. Parmak çemberin uzunluğunu belirlemek için, onun etrafında 10 rotasyonlar iplik yapmak. Daha sonra başka bir 10, ipliği uzunluğunu ölçmek ve 3.14 (pi) bölün.

yurtdışında takı Alış, farklı ülkelerdeki ölçekler arasındaki farklılıkları not edin. halka boyutları Avrupa'da halkanın iç çevresi uzunluğuna karşılık gelmektedir. Rusya'da bize tanıdık boyutunu belirlemek için tek ihtiyacınız bir Amerikan halka büyüklüğü 0.83 ile çarpılır 11,50 arasında değer elde etmek ekleyin. Japon aynı boyutta 3'e bölünür ve 12.67 eklemek gerekir.

doğru halka boyutunu ölçmek için, aşağıdaki koşulları göz önünde bulundurun:

yoğun ısı veya soğuk halkanın büyüklüğü ölçerken 1. Ölçüm daha yüksek bir hassasiyetle yapılır. Sıcak havalarda, boyut kişi ödem eğilimli, özellikle eğer çok daha gerçek olacak. Çok düşük sıcaklıklarda da ölçümler halka rahat bir sıcaklıkta olmasına yol açacaktır, sadece uymaz.

2. Çok heyecanlıyız ve vücutta biriken sıvı aşırı hatayı oluşturur beri yoğun egzersiz sonrası, ölçmek için gerekli olmadığında.

3. Daha doğru veri öğleden sonra halka büyüklüğü ölçülerek elde edilebilir.

4. Yüzük için ne hakkında olduğunu unutmayın. en fazla 8 mm genişliğinde ise, halka boyutu en az dörtte bir oranında arttırılır.

Biraz daha Bedeninizi bir halka alırken sıcak havalarda ise tartılarak olmayacak şekilde 5., sen küçük bir marj sağlayacaktır. Soğuk bir mücevher kaybetmedi böylece aynı zamanda, hisse senedi, çok büyük olmamalıdır.

Sağ ve sol el parmak boyutuna 6. değişebilir. Bu nedenle yüzüğü olacak elin parmaklarını ölçer.

İşte evde yüzük boyutunu ölçmek için basit yollardır.

Eğer kız arkadaşı için bir sürpriz yapmaya karar eğer halka boyutu önemli olduğunu biliyoruz. Imperceptibly yeterince yüzüğünü alıp yukarıdaki yöntemi uygulamak için. Yalnızca onun büyüklüğü ile, onu tahmin ne kadar doğru onu minnet ve sürpriz alacaktır.

halka boyutu seçimi - mücevherler oldukça pahalıdır ve sonra mağaza her zaman mümkün değildir dönmelerini çünkü çok sorumludur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.