Ev ve AileAksesuarlar

Tekerlekli «Tako Jumper X». bazı özellikler

Uzun süre tekerlekli sandalye Polonyalı üretici ciddiye çocuk rahatlığı düşünerek. şirketin aktif geliştirir ve günceller ürün yelpazesini hemen hemen her yıl. Renk düzenleri yüzden herhangi seçici ebeveyn memnun olacağı çeşitlidir. Burada ve düz arabası «Tako Jumper X», ve renkli ve desenli. Eğer satın aldığınızda satıcı yapısal çeşitliliği, görünüm ve arabaları tonları doğrulamak için bunları etkinleştirmek için, alıcılar dizin sağlamak için gereklidir.

Fonksiyon «Tako Jumper X»

Pek çok ebeveyn "gezici" Polonya tekerlekli sandalye bu modeli aradı. Tüm geniş tekerlekler, bu arada, kolayca (futbol için basit bir pompa kullanılarak) şişirmek olabilir sayesinde bu çocukların ulaşım yere seyahat edebilir çünkü. Üretici "her türlü arazide araç" üç yıl arasında çocuğu için tasarlanmış talimatlarında gösterir. Tekerlekli «Tako Jumper X» yüzden bazen kelimeler "2 1 olarak" başlığına ekleyin iki blok vardır. Bu oradaki beşik ve bebek arabası koltuğu anlamına gelir. Her iki sepetler yüklemek kolaydır ve bebek etrafa bakmak için izin, bir yüzü olarak seyahat ve buna karşı yönde yerleştirilebilir.

Çerçeve göreceli olarak hafif bir malzemeden imal edilir, ve aynı zamanda iyi kapanan bir başlık ile donatılmıştır. O tamamen güneş veya sert hava bebeği kapsayacak şekilde düşük düşer. Buna ek olarak, bebek arabası çıkarılabilir yağmurluk ve hava ve rahatsız edici böceklerden çocuğu gizlemek için herhangi bir zamanda izin veren bir cibinlik, tamamlanmaktadır. Her iki ünite ısı yalıtımlı CAPES ile donatılmıştır, böylece bebek ayaklarım hep sıcak olacak. Kullanışlı çanta ve sepet bebek alışveriş ve onları eve atalım.

Beşik «Tako Jumper X»

Taşıyıcı bebek bile yerleştirilir çok rahat ve ferah birimine sahiptir kış tulum. Arkalık üç farklı konumda yer almaktadır. Ayrıca, beşik bebek sıcak oldukça kalın bir yatak ve yumuşak yan duvarlar ile donatılmış olup. Bu birim taşımak için uygundur. Yaklaşık 5 kilogram ağırlığındadır. Kaput taşımak için bir sapı vardır. Bu arada, bu deri veya Renk Seçenekleri ile kaplanabilir. Daha önce bahsedildiği gibi, davlumbaz meraklı gözlerden bebeği gizlemek yapabiliyor. Her şeyden önemlisi, bir sepetli ile tam yaşamın ilk birkaç ay içinde yararlıdır büyük bir yalıtılmış pelerin vardır. Aynı zamanda bir yağmurluk bulunur. Bazı modellerde «Tako Jumper X» bir cibinlik ile donatılmıştır.

zevk birimi

Bir çocuk altı ay döner sonra zaten kullanıldığı için ikinci bir çıkarılabilir bölüm puset biraz daha özelliğe sahiptir. yatma tamamlamak için arkalık, farklı pozisyonlarda monte edilebilir. Doğru şeyler için bir cebi vardır ve anne koltuk ileriye dönük olduğundan bebeğe izlemek mümkün olacak, üzerinden bir pencere ile donatılmıştır Çok uygun davlumbaz.

o tekerlekli beş puan çocuğu kapsayan «Tako Jumper X» emniyet kemerleri, onları korumak donatılması konusunda rahatsız üreticisi olmadığı için eski çağlarda, çocuklar, çok daha esnektir. Bu tür önlemler bebek tekerlekli sandalyesinden düşemez emin olabiliriz. Uygun bir plastik tampon çocuğun bir oyuncak koymak veya yer besleme fincan bırakılması amaçlanmıştır sağlayacaktır. Bu arada, çıkarılabilir kapak bu kısmının (her iki tarafta da bir kaldırıldı) gerçeği sayesinde, bebeğin kolayca gevşemiş sonra, arabadan elde edebilmek emniyet kemerleri. yürüyerek çıkarılabilir yağmur kapağı ve kapak da bulunmaktadır. İkincisi, tesadüfen, yalıtılmış.

Sonuç

fiyat-kalite işlevsellik açısından en iyi seçenek - Verilen tüm bu avantajları «Tako Jumper X» Puset, yanı sıra fiyat, biz bu model güvenle söyleyebiliriz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.