ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Onların elleriyle sahte kapısı üretmek mümkün mü?

Neredeyse evler ve ülke evlerin her sahipleri evin iç, hem de arazi görünümünü sadece endişeli. Birçok yönden, yolu olacak ziyaretçileri içinde Özel ev görmek, o kapısı, kapı ve çit şekline bağlıdır.

Dış iç metal kalıntıları üretiminde kullanılan ilgili materyal. Neredeyse hasar ve çürümeye maruz değil, dayanıklıdır.

Metal tedavisinin en eski yollardan biriyle, bugün onun hiç bir şey yitirmemiştir - dövme rağmen. Bugün birçok kişi sitenizi dövme kapıları ve kapısı üzerinde olması hayal, ama herkes bunları kendiniz yapabilirsiniz bilir. Bunun için gerekli cihazların yararı, satılan bugün yeterli sayıda.

Başlamadan önce, gelecekteki ürünün bir çizim gerekir. fantezi Eğer kendiniz yapmak izin vermiyorsa, her zaman internet geçit devresini alabilirsiniz.

Dövme ürünler herhangi Metal satın alınabilir malzemenin nispeten büyük miktarda gerektirir. metal alımı nasıl anlamak için, tam boyutunda kağıda bir çizim yapmak için mümkündür, ve daha sonra bir ile ölçülen santimetre bant tüm bukleler ve katlanmış. metal keserken ihtiyaç duyulan kadar arzu Boyutlar kaydetmek için.

çerçeve için bu sahte kapıları çubuklar gerektirir destekleyecek kare. diğer öğeleri üretim metal şeridin satın alınabilir Başlangıçta, daha sonra, iş parçası, bağımsız bir şekilde, arzu edildiği takdirde, haddelenebilir. Bunun için haddeleme makinesine ek olarak satın almanız gerekir bir gaz fırını, malzemeyi ön ısıtma için yardımcı olacaktır.

gelecek ürün çerçevesini monte etmek için, çubuklar bir öğütücü kullanılarak kesilebilir. boru açmak için maliyeti kesim işleminde, başka şekilde düz kenar elde etmek mümkün olmayabilir. Düz yanmayan göre dövme demir kapıları gibi ürünler için bir temel olarak hizmet edecek çerçeve, tüm unsurları bir araya. birlikte kaynak makinesi kısım arasındaki bağlantı. kaynak sonra cüruf dikişle çekiç çökertmek için gereklidir, ya da görünümünü hasar görmüş olabilir.

Bu kesme ve şemaya uygun şekilde bükmek için bir şerit malzeme ile takip edilir. Daha sonra, çerçeve içinde tüm unsurları düzenlemek gerekir. kaynak birleştirin, uçak yapısını koruması özellikle dikkatli olun.

ince zımpara işleme istenilen görünüm dövme kapı ulaştıktan sonra. siyah nitroemalyu kapsadığı Standart benzeri ürünler. Boya konusunda cimrilik etmeyin, unutmayın - iç dış unsurları sürekli atmosferik fenomenlerin çeşitli maruz kalmaktadır. Ürününüzü daha fazla çekicilik yapmak için, altın emayeler balonchika kadar elemanları bazı kapsayacak şekilde deneyin.

Ve son olarak, bir nasihat vermek istiyorum: Eğer ilk defa bir dövme kapıları yapıyoruz, daha basit ve daha küçük ürün boyutundan bir desen seçin. Eğer teknolojisi hakim olması zaman devasa projelerde bir darbe amacı mümkün olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.