Ev ve AileBabalık

Tek babası: anne ailesini terk ettiğinde ne yapacağını

Neyse ki, ülkemizde, tek babalar nadir olarak kabul edilir. İstatistiklere göre, tek başına çocuk yetiştirmenin yüz elli kadın, tek baba olduğu ortaya çıktı. Oysa veya bebeğin annesi yetiştirilmesine emanet etmek istemiyoruz edemez babalar vardır.

Hayat kendileri yapamaz veya çocuklarını eğitmek istemiyorum zalim bazen anneler olduğunu. Lone baba ister istemez kendi çocukları ile uğraşmak zorunda. Ayrıca erkek, dul kalır buna karşın özellikle zor olur. Sonuçta, kayıp ile uzlaşmak ve ailenin mali destek altında sadece yükümlülükleri devralacak ancak zorundadır zamanda tüm ev işleri, çamaşır temizleme çocuklar, pişirme, oynuyor.

Tek baba hayatını yeniden gözden ve hayatı kolaylaştırmak için ona yardımcı olacak bazı ipuçlarını takip gerekir:

  1. Etkinlikler bir iş olarak çocukla alınmamalıdır. çocuk değişiyor, büyüyor, o komik ve sevecendir, yaşamından ilginç hikayeler anlatır. O bir mucize, neşe, ışık ve mutluluk.
  2. Gerek hemen superpapoy olmaya çalışmak. Öncelikle her şeye kavramak yok, kendin ve çocuğun dinlemek güçlerini değerlendirmek gerekir. Deneyim süre ile gelir.
  3. nosyonu o kadınlar - ev kadınları yanlış, doğuştan. aileye gelen birçok genç anneler, pişirmek bütçesini dağıtmak için, ev tutmak için nasıl bilmiyordum. Onlar bütün süreci öğrenir. Bu nedenle, bir pozisyonundaki birisinin tüm sorumlulukları ile başa çıkmak için.
  4. Yeni başlayanlar için, bir hafta içinde yapılması gereken hizmet Her alacak bir liste yapabilirsiniz. Her öğenin kendinize zaman olacak, yavaş yavaş üzerinde çarpı edilecektir.
  5. Bir kadın ailesini attı yoksa babası onunla bütün mağduriyetlerini bırakmak zorunda kalacak. Sonuçta, çocuk böylece daha da stresli olur, bu yüzden ne kötü anne duymak gerek yoktu. Gerçekten bırakmak zorunda ne Anne açıklamak gereklidir. Annem öldüğünde, sen o bulut ile bebeğe bakar ve ona gülümser, annem hep orada olduğunu açıklamak, doğruyu söylemek zorundayız. Her durumda, bebek terk edilmiş, nedenle dikkatle çevreleyen gereklidir hissedeceksiniz. Sen kırıntı çok korkuyor olacak çünkü seni çok yapabileceği, gitme, çocuğu atmak asla ve ölmeyecek yemin gerekir.
  6. Tek baba genellikle çocuğun uğruna en azından evlenmek olsun veya olmasın problemi ile karşı karşıya. Bir dadı veya au çifti davet edebilir, ancak sadece oldu uğruna evlenmek çocuk bakımı, bu gerekli değildir. bir erkek ve bir içten bir ilişki geliştirecek bir kadın arasındaki Ama eğer ilişkileri resmileştirmek için çalışmalısınız.
  7. Tek bir baba varsa bir kızı ile, o bazen anne sıcaklığını yoksun çünkü emsalleriden ödün şey olacağından korkuyor. Her durumda, çocukları tek ebeveynli ailelerin diğer çocuklardan farklıdır. Ama bu onların aşağı olduğu anlamına gelmez. kız çivi çakabilir ve vanayı tamir etmek mümkün olacak bir erkekle geçinmenin bilir. Bu diğer kızlar arasında öne çıkmaktadır olduğunu. Biz kızı ile güvene dayalı bir ilişki sürdürmek için denemek gerekir. cinsiyet konularını ilgilendiren onun soruları yanıtlayın bakım tavsiyelerde (bunu kadınlarla danışabilirsiniz önce veya özel literatürü okuyun) giysiler seçmenize yardımcı olacak.
  8. sevdiklerimiz, akrabalar, arkadaşlar, iş arkadaşları için bakım reddetme olmamalı. Ailenin güçlü ve her şeye gücü yeten babadan inşa etmek gerek yoktur. Yeterince güçlerini değerlendirmek için gereklidir. Komşu-emekli bebeğe bakmak için hazırsa, kabul eder. ev işlerinde yardım etmek çocuk takmak için, bütün yararına gidecek.
  9. Bir devlet olabilir yardımı hakkında bilgi edinmek için de gereklidir. Tek bir ebeveyn iseniz, faydaları her durumda konacaktır. Sadece bu amaçla bilgi ve belgelerin bir sürü toplamak için gerekli olacaktır.

Her durumda, sen cesaretini ve vazgeçmek asla. Hayat devam ediyor. Yakın aramalarınızdan bir parçası olan bir bebek vardır. Dünyada yalnız bir babaya yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır birçok sempatik ve iyi insanlar var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.