TeknolojininGPS

Taşınabilir GPS navigasyon Prestigio, Garmin: yorum, yorumlar

Firmalar "Pretizhio" ve piyasada "Garmin" taşınabilir navigasyon sunuyoruz. Onlar sürücüler ve turistler hem de kullanılabilir. Ancak, üretici kategoriler halinde bunları böler ve bu hesaba alınmalıdır. Bir cihazı satın almadan önce ürünün yetki parametreleri tanımak için önemlidir. Buna ek olarak cihaz içine monte edilir, CPU, sıklığını bilmek gerekir. Tipik olarak, bir parametre 400 MHz civarında değişir söyledi.

biz yol cihazını ele alırsak, tam model montaj braketi sağlanmalıdır. 6 bin alanında bugün yüksek kaliteli taşınabilir GPS navigasyon Are. Ovuşturun. Ancak, piyasada daha ucuz modeller bulabilirsiniz.

"55 BT prestij". Taşınabilir GPS-seyrüsefer sistemler: eleştiri, yorum

Navigator özellikle motorlu araç için tasarlanmış Bahsedilen. oldukça çok o doğasında Fonksiyonlar. Her şeyden önce belirtmek gerekir yollarının kümesi içine yüklenebilir keresinde. Bu durumda, veri işleme çok zaman almaz. Buna ek olarak, navigatör kompakt tek değil, ama aynı zamanda çok az ağırlığında olduğunu belirtmek gerekir. Bu nedenle, herhangi bir sorun olmadan cam bağlanmıştır.

Bu durumda, cihazı sabitlemek için dirsek standart kit yer almaktadır. Menü Rus tamamen olduğunu ve bunun oldukça basit anlıyoruz. Üretici tarafından sağlanan Hızlı Arama adresleri. Eğer tüketici değerlendirmeleri düşünüyorsanız, sistem çok hızlı rotaları hesaplar. Bu 5.600 ruble bölgedeki tarih belirtilen navigatörünüze değer.

Navigator incelemeleri "Prestige BT 60"

taşınabilir GPS navigasyon belirtilen Yorumlar Prestigio, kural olarak, iyidir. Her şeyden önce onlar engebeli konut için övgüyle vardır. Buna ek olarak, bu model daha fazla konfor ile işletilmektedir unutulmamalıdır. Bu durumda, menü, geniş İçinde basit mektup var. sunulan modelin parlaklığı ayarlanabilir. Eğer tüketici değerlendirmeleri düşünüyorsanız, bu cihaz yardımı ile rota birkaç dakika planlanmaktadır.

Bir müzik çalar, bu gezgin olarak, maalesef kullanılamaz. Aynı zamanda pil üreticisi sadece 400 mAh verdiğini belirtmek gerekir. Cihazı şarj olmadan ikiden fazla saat çalışmak mümkün değildir. Bu modelin piyasasında o 5 bin elde etmek mümkündür. ovuşturun.

Cihaz Açıklama "Prestige BT 70"

Turistler için belirtilen gezgini iyi oturuyor ve talep o oldukça yüksek sahiptir. Öncelikle cihaz bir ses çalar sahip olduğunu belirtmek gerekir. Bu durumda, müzik sistemi için temel biçimleri tanır. Ayrıca, bu model bazı video formatlarını destekler. Tüketicilerin göre, tam olarak belirtilen yön bulucu 190, bu, plastik bir yuva monte ağırlığındadır ve yavaşça onu tedavi gerekir. Onlar da belirttiğiniz cihaz oldukça basit özelleştirebilirsiniz unutmayın. Pil modelinde boşaltılır Ancak, tüm ayarlar sıfırlanır. Veriler mevcut yaklaşık 6100 ruble de taşınabilir GPS navigasyon vardır.

insanlar model "Garmin 20" hakkında neler söylediğini?

Birçok alıcı geniş ekran için bu denizci tercih ederim. Bu durumda çözünürlüğü 320 x 420 piksel düzeydedir. Modelin fonksiyonel parçaya göre diğer cihazlardan farklı değildir. Bu durumda, ses çalar standardını kullanılır. Bu durumda, yerleştirilen mikrofon oldukça kaliteli olduğunu gösterir.

Eğer tüketici değerlendirmeleri inanıyorsanız, rota, sistem çok çabuk planlar. Bu modelde toplam yörünge 10.000. Noktalar tarafından hesaplanabilir. Biz dahili bellek hakkında konuşursak, 100 parçaya kadar kayıt yapabilirsiniz. Bu durumda orta boy kullanılan piller ve yaklaşık üç saat boyunca sahibi olmaması. Nemli modeli korkmuyor, ama bunlar gezgini ile düşük sıcaklıklar kaçınılmalıdır söyledi. Buna ek olarak, hatta en ufak zararı tolere edemez unutulmamalıdır. Sensör yüklü bu durumda işlemci. Piyasa taşınabilir GPS Navigator Garmin 5300 ruble için satın alınabilir söyledi.

Cihaz özellikleri "Garmin Etreks 72N"

Garmin olumlu hem de olumsuz vardır Bu taşınabilir GPS-navigator inceleyin. Biz yararları hakkında konuşmak, o çok fonksiyonlu cihazı bahsetmek öncelikle önemlidir. Geocaching, bu model kullanmak için izin verir. Ayrıca menüde av takvimi bulunabilir. Birçok beğeneceksin ilginç bir arayüz ile sağlanan bu ses çalar üreticisi olarak. MP3 Navigator biçimi oynar.

Ayrıca o video dosyalarını birçok formatlarını okuyabilir. Bu durumda Konut, güçlü olduğunu, ancak yüksek nemli korkar. -10 dereceden daha düşük olmayan bir sıcaklıkta mümkün belirtilen modeli kullanın. Bu sıcakta, bu değişiklik korkmuyor yok. 4.500 ruble bölgedeki taşınabilir GPS navigasyon tarafından temsil bugün.

"Garmin Etreks 10" hakkında tüketici yorumları

alıcıdan Bu taşınabilir GPS-navigasyon geribildirim genellikle nispeten güçlü işlemci alır. 400 MHz'de bir sınırlama frekans ile çalışabilmektedir. Ayrıca bu modelde oyuncu orada akılda tutulmalıdır. Bu menü oldukça kapsamlı ve zaman ayrıntılı ayarlar yapılabilir. Bu durumda, verilerin işlenmesi çok zaman almaz. MPEG4 formatında belirtilen cihaz destekleri.

Ayrıca, gezgin yolcular için idealdir sadece 120 gram ağırlığında unutmayın. Ancak, arabasını da kurulabilir. Pil modeli bahsedilen polimerik tip gömülür. Kapasitesi 600 mAh altındadır. Bu modelde USB konektörü kişisel bilgisayara bağlamak mümkün değildir vardır. 4800 ruble hakkındaki bu taşınabilir GPS navigasyon bulunmaktadır.

Özellikler modifikasyon "Garmin 30T"

Yorumlar gezgini genellikle iyi olur, ama yine de orada oyuna getiremez söyledi. Her şeyden önce onlar zayıf işlemci ile ilişkilidir. Bu durumda, 300 MHz'lik bir eşik frekansı dayanabilir. Böylece, uzun yolları uzun süre sistemi için hesaplanır. Ancak, her zaman doğru değildir. Biz yararları hakkında konuşmak, o zaman gezgini yüksek kapasiteli batarya takılı. Cihazı şarj olmadan yaklaşık üç saat çalışma yapabiliyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.