TeknolojininGPS

EXPLAY PN 955: özellikler, haritalar, özellikleri

Taşınabilir navigasyon cihazları günümüzde tüketici elektroniği en popüler kategorilerinden biri. Bu tür popülerlik sürücüler ve yolcuları nihayet sanat teknolojisi hakim ve klasik çizelgeleri terk gerçeği ile haklı. Üstelik, taşınabilir navigasyon cihazları sen, trafik sıkışıklığı izlemek iyi yolları bulmak ve her zaman güncel adres için izin. Güncel modeller var ve multimedya özellikleri, bunlar film izlemek ve müzik dinleyebilirsiniz.

Bu derlemede piyasadaki en uygun fiyatlı cihazlardan biri üzerinde durulacak. Tayvan Bu Navigator - EXPLAY PN 955.

Seçenekler

Oldukça kutusunda, gezgin ek olarak, tamamen standart bir yer yoktu. EXPLAY PN 955 Kazanan içinde bulacaksınız:

 • Cihazı kullanmak için talimatlar ile küçük kitapçık.
 • İki şarj.
 • USB kablosu.
 • Dağı.

Şarj, sette yatan farklıdır. Bunlardan biri güç kaynağıyla gadget şarj etmenizi sağlar ve diğer (cihaz kötü şarj tutmuyorsa, çünkü çok önemli olan) bir arabadan şarj için gereklidir.

USB kablosu (gezgin ve yeni firmware için kart seti aracılığıyla) bilgisayara bağlanmak için gereklidir.

Ayrıca pick up ve her zaman kaldırılabilir kolay plastik bir araç sahibi de dahildir.

teknik özellikleri

600 MHz'lik bir saat frekansı ile MTK ARM tabanlı işlemci - navigatör "Kalp" Çin mobil çip oldu. Ayrıca kapak RAM ve 4 GB ana bellek 128 megabayt wormed. ikinci hacmi bir bellek kartı ile genişletilebilir. Desteklenen flaş kart formatı Mikro fazla 16 GB SD.

1 Hz - cihaz bir güncelleme hızı olan mobil cihazlar ve GPS alıcısı bağlama bluetooth 2.0 mevcuttur. Orada cep telefonlarının bağlantısı ile sorunlardır ve modem olarak kullanabilirsiniz, tüm modeller aynı zamanda çalışacak, bazıları hiç bağlanmaz.

Navigator EXPLAY PN 955 Windows CE 6.0 işletim sistemine dayanmaktadır. En iyi platformu dikkate bir çok çözüme daha gelişmiş ve kullanışlı "Android" de olduğu gerçeğini alarak. Ancak Windows zaten kendini kanıtlamak için yönetilen ve gelişmiş navigasyon yazılımını destekliyor. Güncelleme EXPLAY PN 955 Navigator bilgisayar tarafından yapılır.

Cihaz cihazı -10 altında ya da + 50 ° C'nin üzerindeki sıcaklıklarda kullanılabilir olamaz, bir sıcaklık sınırına sahiptir.

ekran

Ön panel TFT matris ve 800 x 480 piksel zayıf çözünürlüğe sahip bir küçük 5 inç LCD ekran. Ekran, bu cihazların çoğu ile olduğu gibi, "tahta", hemen kare hızı düşük, yanıt vermedi, görüş açıları da etkilenir. Temel olarak, yeterince iyi kartlarla çalışmak, ancak multimedya yetenekleri açıkça aşağı rakipler.

kart

"Navitel Navigator" 5 sürümü - navigasyon için haritaları "Navitel" şirketi, yani seti sağlar. Bu en hatalardan teslim kartın modern versiyonudur ve ülkeler "Commonwealth" için en kapsamlı veri var.

Desteklenen konumlara listesi şunlardır:

 • Rusya - 118 335 şehirler (hangi 2018'i detaylı) ve adreslerin büyük bir veritabanı, 1.1 milyondan fazla.
 • Beyaz Rusya - ve 266.487 adresleri (119 detaylı dahil) 19 160 şehirler.
 • Kazakistan - (detaylı 37 dahil) 6635 şehir ve 000 150'den fazla adresleri.
 • Ukrayna - ve 675.104 adresleri (79 detaylı dahil) 25 256 şehirler.
 • Finlandiya - 13 594 il ve 15 000 adresleri (ki tek detaylı bir).

Navigasyon hizmeti yeni sürümü yollarının hızlı oluşturulmasını desteklemektedir. Soğuk başlangıç Başlamak için biraz zaman (1-2 dakika) sürer, ama takip sırasında, rota 2-3 saniyelik bir gecikme ile, neredeyse anında oluşturulur. Gadget iyi olduğunu belirgin bir neden olmadan rotayı yeniden gelmez sinyali tutar.

Önemli bir dezavantajı yerleşik haritaları trafik verilerinin olmamasıdır. Kentsel sürücüler böyle bir seçenek kesinlikle uygun değildir.

pil

Pil, ne yazık ki EXPLAY PN 955 Navigator, tek bir şarjla çalışabilen bir zayıflık bir saatten daha fazla değildir, bu yüzden sürekli olarak bir pil şarj cihazı kullanmayı ihtiyacıdır. Sen Birlikte verilen şarj çakmak tarafından desteklenmektedir kullanabilirsiniz.

ek Özellikler

EXPLAY PN 955 multimedya özellikleri iyi dizi sahiptir.

Onun gücü ses ve video dosyalarını oynatmak için yeterlidir. Desteklenen biçimler arasında şunlar yer alır:

 • MP3.
 • WMA.
 • 3GP.
 • MOV.
 • MP4.
 • JPEG.

Bu cihaz, boş zamanlarında film izlemek şekilde ve fotoğraf görüntüleme üzerinde müzik dinlemek için kullanılabileceği anlamına gelir. komşuları rahatsız etmemek için, kulaklık kullanabilirsiniz EXPLAY PN 955 yararı (aynı zamanda "mini jack" olarak bilinir) ses jakı 3.5 mm bir yerdi.

tüm multimedya içerik sığdırmak için, işletim sistemi ve navigasyon servisini işgal edecek ana bellek gibi bir bellek kartı kullanmak zorunda kalacaktır.

Cihaz ayrıca bir mikrofon var, ama biraz çoğu durumda yakalar konuşma navigasyoncumuzu duyulmasını bağırmak zorunda olduğu bir kulaklık olarak Navigator kullanımı iyi bir fikir değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.