ÇirkinlikKendin yap

Çocuklarla El Sanatları: nasıl bir uçan daire yapmak

Sıklıkla çocuk yuvaları ve okullarda Cosmonautics Günü el sanatlarının sergi düzenliyoruz. Çocuklarda ile, ilginç öğeleri bir sürü yapabilirsiniz. En yaygın master sınıfları bazıları bir uçan daire yapmak hakkında konuşun. çalışmalarında kullanılan en popüler malzemeler, - plastik mutfak eşyaları, karton ve bazı oyuncakların plastik parçalar.

Bu el sanatları, çocuklar gibi, eşsiz, onlar uzayda oynamak ve kendini yolcuları temsil etmek için. Ayrıca, kesmek "uçan daire" - Çocuğunuzla daha fazla vakit geçirmek için değil aynı zamanda onu evren, yıldızlar, gezegenler hakkında daha fazla ve çok daha fazlası anlatmak için sadece iyi bir bahane değil.

nasıl yapılır bir uçan daire elleriyle

bir uçan daire üretimi için çok fazla malzemeler gerek kalmayacaktır. olarak plastik el platoların kullanılmasıdır. Tamamen farklı şekil ve boyutta olabilir. resmi ve yapıştırılan folyo gösterildiği gibi onlar, birbirimize destek gerekir. uçaklar neredeyse hazır. Bu yanıp sönen ışıklar simüle etmek kalır. Sen renkli düğmeleri kullanabilirsiniz.

To Kozmonotluk Günü , bir UFO daha karmaşık bir varyasyonu yapabilirsiniz. Kullanışlı küçük plastik salata kase, iki plastik tabak, kadehler ve üç tek Melt çalışmak. Ve kendi elleriyle bir uçan daire nasıl, aşağıda anlatılacaktır.

adım kılavuz adım

Hepsi birbirinden Öncelikle iki tabak ve üst macun plastik kase tutkal var.

Sonra, gözlük alıp makasla kendi üst kısmını kısaltmak gerekir. Ayrıntılar bağlanmış plakalarının diğer tarafında yapıştırılır.

Temeli el sanatları o parmaklarınızın ucunda bulunabilir dekoratif unsurlarla dekore etmek kalır hazırdır. Ayrıca, levhalar gümüş rengi boyanmış olabilir ve daha sonra tam olarak yabancı cihaz gibi olacaktır.

en özgün fikirler atmayın, evde bir uçan daire yapmak hakkında düşünmek. güzel el sanatları temeli eski bir CD veya DVD-ROM olabilir. Buna ek olarak, yarısı, kürdan ve dekoratif elementler çeşitli kesilmiş köpük topu, gerekecektir.

pullu süslemeleri ve anten teli yapıştırmak - köpük Topu iki eşit parçaya, bunlardan biri boyamak gerekir ve diğer halinde kesilebilir.

Yarıküreleri diskin her iki tarafta yapıştırılmış. Of kürdan "bacaklar" yapılabilir. Ayrıca el sanatları, plastik yıldızlı veya payetler süsleyin.

10 dakika boyunca bir uçan daire frizbi nasıl yapılır

bir uçan daire ile oynamak birçok kişi tarafından sevilir. Frizbi yetişkin ve çocuk başlatmak için memnun, dahası, köpekler de bu oyuncak yakalamak için seviyorum. Bunlar iyi havalarda eğlence açık havada için çok eğlenceli. Frizbi bu en fazla 10 dakika ister, özellikle de kendi elleri yapabilirsiniz.

Karton ve tutkal yapılmış iki tek plakaları hazırlamak gereken iş için (bu, yapışkan bant ile ikame film veya zımba sarılmak olabilir). belirteçleri, boyalar ya da belirteçler de yararlıdır.

talimat

Nasıl bir uçan daire yapılır? Çok kolay - frizbiye imalatı için mükemmel bir malzeme olan karton plakalar,. Bunlar oldukça kolaydır ve dışbükey şekil aerodinamik yeteneğini kolaylaştıracaktır. Frizbi parlak ve özgün dışbükey yan plakaları oldu için, işaretleri boyamak gerekir.

Ayrıca, her bir tepsinin bir dairenin bir merkezi bölüme kesmek gerekir, fakat çapı tabanının çapından daha küçük olması gerekir. Bu tür manipülasyon sayesinde uçan daire daha emin uçacak.

tasarım toplamak için - ben son aşamasına kaldı. içbükey tarafı kilitlenmek içinde Tabaklar. Baş bantları birlikte katlanmış da zımba ile bağlanmış ya da bağlanmaktadır.

yoğun plakalar kenar bağlanır, daha iyi aerodinamik özellikleri olacaktır. değil el altında herhangi tutkal ya da zımba Eğer yeterince sıkı yüzeyine bitişik olduğu için, sen, plastik parçası kullanabilirsiniz. Bu amaçlar için, bu da uygun bir banttır.

Her seferinde astronotlar evrenin gizemli bucaksız gönderilir. Cosmonautics Günü - onların şerefine, bir tatil var. Uzayda birileri var yaşıyor - hala bilinmiyor, ama insanlar uzun yabancılar ve tanımlanamayan uçan nesnelerin görüntü ile geldi. onlar uzayda ilgili olarak, o zaman bu tür el sanatları çocuklarla birlikte unutulmaz tarih yapabilirsiniz. Ve hızlı ve doğru bir şekilde bir uçan daire nasıl, bizim ana sınıfları söyle.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.