Spor ve SağlıkSavaş Sanatları

Tank Abbott: zamanın dışında savaşçı

Bildiğimiz gibi, her durumda sözde "öncüler", bir şeyin öncüleri yani kişi vardır. Bu, yirminci yüzyılın sonunda kuralları olmayan doğal bir savaştır karma dövüş sanatları gibi dünyayı şimdi popüler spor açtı kişidir ve bunların zulüm dikkate değer - Dolayısıyla terim güvenerek biz Tank Abbott güvenle söyleyebiliriz ama aynı zamanda, eğlence.

Erken yaşam

Tank Abbott California, Huntington Beach, 26 Nisan 1965 yılında doğdu. Mevcut Amerikan isim belirtmek gerekir - David.

Adamın sağlıklı bir yaşam tarzının bir destekçisi olmamıştı ve muhaliflerinin birçoğunu olarak, tam eğitim kampları almadıklarını dikkat çekicidir. Ancak bu MMA tarihinin ona soyadını yazmasını engellemedi.

eğitim

Tank Abbott hep nadir fiziksel güce ayırt edilmiştir. Gençliğinde, meme ile yaptığı rekor bench press yaklaşık altı yüz lira oldu. Buna ek olarak, iyi güreşçileri kabul edildi ve üniversitede okurken bile gençliğinde bazı turnuva kazandı. o sokakta iki yüzden fazla kez savaşmış ve bu deneyim Octagon performansları sırasında önemli bir rol oynamıştır - Ama diğer birçok sporcu ayıran diğer bir faktördür.

performansları

kafes Tank Abbott Onun ilk kavga Wyoming gerçekleşti turnuvası UFC 6, 1995 yılında düzenledi. İlk rakip Dzhon Matua oldu. David onsekiz saniyede onu bayılttı. Bu rağmen Matua yaklaşık 400 kiloydu o! Aynı akşamında, Abbott ünlü Rus sambo güreşçisi Oleg Taktarov ile kavga yakınlaşmıştır. dersin son derece gergin olduğu ortaya çıktı ve on yedi dakika sürdü. Taktarov arkadan çıplak jikleyi kazandı. Ama kavgadan sonra her iki savaşçıları sadece yorgunluktan tuvale düştü. Seyirci sevindi.

Bir yıl sonra, David "Tank" Abbott en sonunda kaybetti adı Ultimate Ultimate turnuvası finali, altında kalkmak başardı Don Frye.

Günbatımında 90'lar kariyer karizmatik avcı gerileme girdi. Octagon'da ise onların teknik bir ve esneklik ile ayırt edilmiştir Morris Smith, Victor Belfort, Pedro Rizzo, gibi askeri vardı. Ne yazık ki, Abbott onlara ciddi bir rekabet gelemedi, ve hepsi ilk turda kaybetti. Arka arkaya üç yenilgi yaşayan David karışık düellolar bıraktı.

dönüş

2003 yılında Fotoğraflarını uzun moda dergileri dışına çıkmış Tank Abbott, o kafesine dönmeye karar verdi. İlk rakip o zaman, MMA, titanyum Frank Mir genç oldu. muharebe tecrübesi zenginliği rağmen, Abbott kazanıyor ivme izahnamede karşı savaşta durmak mümkün değildi ve sunulması ile kaybetti.

Şu anda, son mücadele, David Nisan 2013'te geçirdiği ve erken ikinci turda kaybetti. Abbott göre, o asla özenle kavga için hazırlanırken, ve ince hissettim, ama yenilgiden sonra onun dudaklarında bir gülümsemeyle kafesi terk etti. Ama aynı zamanda, "Tank" zaten eski hissetmeye başladığını açıkladı.

ilginç gerçekler

kimin biyografi aksaklığı sayıda bölümle dolu Tank Abbott, her zaman olağanüstü davrandı. Özellikle, hepimiz oldukça sık zaferinden, o şiddetle barlarda kutladı biliyoruz. Ve yenilgi onu çok keder neden olmadı. Örneğin, Taktarov kaybettikten sonra David kamu evine gitti ve aynı zamanda Oleg yaralar aldı.

Genel olarak, çoğu kez Abbott masterovityh değil savaşçılara karşı kazandı, ama en kısa sürede rakibi haline geldikçe unutulmamalıdır gerçek bir profesyonel, daha sonra Davut sıklıkla kaybetti ve açıklayıcı ve yıkıcı olduğunu. Hatta fiyasko rağmen, turnuva organizatörleri en az yüzünden maskaralıkları ve mücadele agresif tarzı üzerinde gösterişli Amerikan turnuva sevilen davet etmek, olsa gerçekten sadece bu büyük adam giyen kollarında hazırdı halkı, sevdim.

Bu arada, bu Abbot ilk düşünce kavgaları sırasında parmaklara bindirmeleri kullanmaktı. Onun tarafından alınan bu karar onun ağır bagaj sokak kavgaları dayalı, sık sık parmaklarında eklem yaralı olması ile açıklanabilir.

zavreshenie yılında David hep o asla hayatı ve hiçbir şey onun yaşam tarzını değiştirmeye hazır olduğunu nasıl üzüldüğünü belirtti unutulmamalıdır. özel hayatında gelince, Abbot karın yok çocuklar vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.