TeknolojininGadgets

Tablet "Asus TF300TG": Özellikler

"Asus" - PC'ler (ve onların aksesuar) üretimi için en büyük şirketi, akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler. şirket 1989 yılında dört eski mühendisleri "Acer" tarafından kurulmuştur. yol kolay değildi Tayvanlı şirket ise uluslararası pazara erişimi vardı yaratıcıları çünkü. Önce, "Asus" yonga setleri, ancak maddi sıkıntılar nedeniyle üretir ve başka gelişme ana kartlarını almak. ilk şarjını oluşturma, şirket test laboratuvarı "Intel" in test etmek verdi. Bu şirket, sırayla, öğenin alındığını onayladı ve yeni bir uzun vadeli sözleşme üreticisi imzaladı. Şimdi "Asus" birlikte böyle ile "Lenovo", "HP", "Dell" ve "Acer" olarak, en başarılı bilişim-şirketlerin listesinde yer almaktadır. Orta ve yüksek fiyat kategorilerinin ürünlerini üretmektedir. düşük maliyetli ürünler yaratmak için oluşturulan bir kuruluşu talep ve düşük fiyat kategorisini karşılayan "ASRock". Şirket "Asus" Tüm Tayvanlı üreticileri arasında kalitesinde birinci sırada, çünkü malları fiyatları haklı. Tablet "Asus": Belirtilen teknik özellikler

Tablet "Asus" Şirketin ürünleri geri kalanından fiyat kategorisinde pek farklı değildir. Biz bunu hiç de ucuz olduğunu söyleyemeyiz. Ama kullanım inşa kalitesi ve kullanım kolaylığı harcanan para değer çünkü tabletin "Asus" fiyatı abartılmış olduğunu söylemek de mümkün değildir. Ekran büyük ve ince muhafazaya çünkü cihaz, dikkatli kullanım gerektirir. Bu nedenle, iki ya da üç metre yükseklikten birkaç kötü düşüşler tablet için ölümcül olabilir. Ama bu cihazların çoğu durmak ve hafif bir darbe olmaz. Bu "Asus" kesin tablet kınanamam O. Bu küçük çocuklar için uygun değildir. Eğer oyunlar için bebeğinizin bir cihaz satın almak isterseniz, o zaman bu tablet buna değmez seçin. Daha ucuz fiyat kategorilerinde bir şey seçmek daha iyidir. Tablet "Asus" iş adamları için idealdir - bu, çok yönlü, kullanımı kolay ve uzun süre çalışması içindir.

Tablet "Asus TF300TG"

Bu model şirketin önceki ürünlerinden biridir benzer. Sadece arka yüzeyi plastik yerine metalden yapılmış "Asous TF300TG" oluşturulur. Ama buna rağmen, inşa kalitesi bu şirketin en ürünleri gibi, şikayetleri neden olmaz. azalmış ve bozulmuş ışık parlaklığı - tablet ekranının ön ana bölümü cihazın maliyeti ekranına küçük sayesinde olur ve 1280 x 800 arasında bir uzantı ile 10 ila 12 inç alır. Tabletin ekranında koruyucu cam kalitesinde azalma unutulmamalıdır, bu nedenle koruma için iyi bir film satın almak gerekir. Bu dezavantajlara rağmen, hala açıları görüntülediği - onlar kusursuz. Ön panelin üst kısmı bulunan ön kamera 1.2 MP. Ana bölme, diğer tarafta görülmektedir. Onun Çözünürlük - 8 megapiksel. Flaş kullanılamaz. Bluetooth ve Wi-Fi bulunmaktadır. Bir klavye dok - modelinin ana aksesuarlarından biri. Plaka klavyenin özel konektör tarafına yerleştirilir ve düzenli bir laptop olarak varlığını sürdürüyor. "Asus TF300TG" sorunsuz çalışacak için yeni oyunlar oyunculara onun itiraz ekler söyledi. montaj kalitesinin tema dönersek, tableti ele yolu, büyük ölçüde dayanıklılık ve birçok fonksiyonların performansını etkileyebilir olduğunu hatırlatarak değer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.