Ev ve AileBayram

Şubat ayında resmi tatil nelerdir?

Şubat ayının Kış ay tatil bir yeri vardır, en azından otuz vardır. Bu makale Şubat ayında zengindir tanınmış ve o kadar resmi tatil, yer alacak. Hafta sonları ve tatil insanlara enerji ve neşe yükünün büyük miktarda verir.

Vatan Günü Koruyucusu

Özel dikkat gerekir, tabii ki, bir bayram günü - 23 Şubat. Artık daha fazla bu tatil olarak görülüyor Erkekler Günü, ve askerliğini geçti olanlara sadece tebriklerimi vermeye karar verdi. çalışma Takvimde, 2002 yılından bu yana resmi tatil olarak kabul edilir. değerinde tarihi ayrı ayrı söz.

Başlangıçta bu tatil nedeniyle 1918 yılında şu anda, Kızıl Ordu ve Donanma Günü olarak adlandırılan, ilk kez Kızıl Muhafız Almanya'nın güçleri ile mücadelede kazandı. SSCB'de, bu tarih günüydü Sovyet Ordusu ve Deniz Kuvvetleri. Onun şimdiki adı yalnızca 1993 yılında bir tatil oldu. Vatan Günü Defender , ülkemizde kayda değer bir zafer ve sıcaklık kutluyor. o dünyanın en iyisidir, çünkü herkesin Rus devlet ordusunun gücünün gurur duymaktadır.

23 Şubat ayında Rusya olmuştur ve askeri alanda en iyi ülke olmaya devam ettiğini hatırlamak zorunda. savaşa gitmek istediği zaman, hazır bir ordu geçti Erkekler, gerçek kahramandır. Bu gün onlara bütün hediyeler ve hediye adamış.

Sevgililer Günü

İyi bir ruh bütün tatillerini verin. Şubat ayında, tüm seven çiftler adanmış harika bir festivali kutluyoruz. Bu günde, insanlar tanıdı birbirlerine aşık.

Bu festivalin Legend oluşumu çok ilginç. Muhtemelen çoğunuz biliyorsunuz. Roma'da gizli hükümetten Bishop Valentine çifti taçlandırdı. Sonsuza Tanrı'nın önünde kendisine kalpleri sayesinde Loving karı koca haline gelebilir. 14 Şubat Sevgililer idam o gün o kontrol etmek karar verildi yüzden. Birçok çiftler evlilik güçlü olacaktır çünkü düşünerek, bir düğün için bu tarih seçin.

14 Şubat hepsi birbirine "Valentine" yazma neden Birçok merak ediyorum. Cevap basit: Onun ölümü (başka versiyonunda, arkadaşları ve akrabaları) bir mektupta bir kıza aşık bildirgesini yazdı Valentine önce. Bu gün gerçekten harika. ikinci yarısı için bakın ve onları çok vermek pozitif duyguların!

karnaval

Lent başlamasından önce bir hafta Gözleme haftası. Birçok kullanımları vardır bu antik Slav festival. Haftanın her günü spesifik adını, hem de davranış onun kuralları vardır. Gözleme insanların bahar karşılamak zamanı, kış veda sembolize eder. Bu hafta içinde, bir kural olarak, insanlar güneş gibi şekilli birbirlerine, fırında krep ziyarete gidin.

Sadece şu anda sokak ısınıyor değil, aynı zamanda erkeklerin kalplerinde. Pazar günü, insanlar tatil Şenliğe, büst yakar toplamak. Ayrıca Karnaval halkının son gününde af birbirlerine isteyin. Bu tatil büyük şehirlerde köylerde değil, aynı zamanda sadece korunduğunu dikkati çekiyor.

Şubat ayında Az bilinen tatil

Biz en ünlü tarihi kaplı. çok parlak ve iyi Şubat ayında tüm tatil,. Tabii ki, çok az insan bu ayın biliyoruz ki bazı önemli günler vardır, ama yine de onlar hakkında da bunu söylemeye değer. Bunların çoğu gibi profesyonel tatil olan diş hekimi Günü, gününde nakil polis, Diplomatik İşçi Günü ve diğerleri.

Ayrıca, Lent edilir örnek Rabbin Sunum, Aziz Sava Storozhevsky, Zvenigorod keramet Günü ve bunun için orada Şubat ayında önemli Ortodoks tatilleri, bir sürü Şubat ayında başlar.

Ve ne şubat ayında tatil biliyoruz?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.