Entelektüel gelişimiAstroloji

Kanser Ejderha (erkek): karakterizasyonu ve kişisel özellikleri

Zodyak'ın Çok ilginç ve farklı bir karışımı olan Kanser-Ejder. Adam, karakteristik daha sonra ele alınacak, onun müşterilerin her şeyin en tarafından emilir. Kova burcu, o rüya hedefler koyup bunlara ulaşmak için yeteneği aldı. Ejder'in - yetenek açıkça düşünmek ve sorumlu olduğu. Ancak, her şey - sırayla.

burçlara karakteristikleri

Kerevit - mükemmel tavırları ile dost, sessiz ve kibar insanlar. Bu da onların nezaket ve saygı ile tedavi eğer hep karşılık. Ve onlar duygusal olabilir hiç kapatın.

Ama onların koşul ayın evreleri doğrudan bağlıdır. ruh hali kanser görülebilir çünkü. huysuz ve kaba - İşte onlar mutlu ve neşeli ama bir saat sonra bulunmaktadır. Bu farklılıkların tarafından sürpriz buna değer değildir. Basit anlamak ve hemen hemen her kanser farklıdır bu özelliği, kabul etmek - Konumunu tercih edilir.

Ejderha -, karakteristik burç ile biraz benzer bir insan. Ortak özellikleri Ve bir - bir aşk itirafı. Onlar iyi kalpli ve bunlar kendileri hakkında güzel sözler duymak ister. kazanmak ve kanser hakkında tutmak istiyorum kızlar Çünkü, sürekli onun için duyguları hakkında konuşmalıyız. Ama onlar romantizm ve aşıklık eğilimli olmasına rağmen, başını çiftleşme havuzunda atmak - değil onların alışkanlığı. Kanserler evlenmek, o zaman, bir kural, ilk ve son kez olarak. Ve kendileri ideali seçin.

Oryantal patronu

özgüllük dönün olarak bir kişi hakkında bir hikaye de gerekir Kanser-Dragon (erkek). Özellikleri doğu hamisi ilginç. Gerçek şanslı, bu yıl doğan insanları söyleyebiliriz. Dragons anlamıyla iyi şanslar burcunda doğan.

Bu eksantrik ve yaratıcı insanlar, biraz bencil ve zorlu dikkat. Onlar, zarif gururluyuz parlak karakter ve sahip rafine görgü. Bu insanlar açıkça idealleri tanımlanmış ve iyi ahlaki pusula yönlendirmiştir. Onlar büyük bir istihbarat var - onlar neredeyse her şeyi başarılı edebiliyoruz çünkü. Ve yine mükemmel sağlık, güçlü enerji ve inanılmaz hayat yürürlükte bu adamlar. Ve yine - hedeflerin peşinde.

Genel özellikler

Yani, bir Yengeç-Ejderha (erkek) kişinin böyle? İlginç daha bu adamın karakteristik. Zodyak'ın bir arada temsil eden kişilerin, doğa cömertçe donatılmış bulunuyor. Bunlar olağanüstü ve yetenekli ve onların enerji kenar üzerinde vurur. Onlar erken yaşta doğru yönde yöneltmek yönetmek aldıklarında başarı bekliyoruz.

Bu arada, diğer birçok mükemmel kalitede gelen bu gençler. Onları gücü planları hakkında konuşmak için değil. Onlar sadece belirli eylemleri gerçekleştirmek, bunların uygulanmasını yapıyoruz. onlar hayal eğilimi rağmen.

Çok, bu insanlar güçlü, parlak ve açık olduğuna dikkat etmek önemlidir. Ve onlar örgü olmadı. Bu adamlar doğrudan hemen hareket ederler. birçok oyun kazananlar çıkmak bu kaliteye büyük ölçüde sayesinde - Onlar başarılı kararlı ve cesur bulunmaktadır.

Ancak, onların karakterinde olumsuz nitelikler mevcuttur. Ve bu açıklanamaz dikkatsizliği ve inadı atfedilebilir.

aşık

Çoğu kız, bir çıkarı var Dragon ilişki insan Kanser Yıl içinde ne bakın. olan karakteristik yukarıda kısaca tarif edilmiş seçici olan erkek. Onlar iyi görünümlü ve diğerlerinden mükemmel olmasını gerektirir. Bunlar çok sayıda gerçek arkadaş değildir, ancak olanlar olduğunu - en iyisi. Ve bir adam şu ya da bu kıza dikkat eğer - o zaman, onlar tarafından değerli niteliklere sahiptir. ilişkiler yılında kiminle şey her şeyi paylaşabilir, güzel ve girişken olacaktır. Ve ayrıca değerli tavsiye almak. Ancak, ilişkilerin geliştirilmesi ile halen var onun karakterinin olumsuz yanlarını yüze. Bu takıntı, bencillik ve inatçılık. Bu özellikler Dragon Kanser Yıl günah işledik.

Belirli bir bileşimini temsil eden erkek sorumlu bir familyası anlamına gelir. Evlendiği zaman, o eşi ve ocağın için her şeyi yapmaya başlar. hanede görürler kızlar için mükemmel - Bu adam.

Uyumluluk Hakkında

Eh, yukarıdaki kişinin tür (erkek) bir Yengeç-Ejderha ne kısa bir bakış oldu. Uyumluluk - dikkati kayda değer bulunması gereken en son konu.

Bu kişi kız Boğa ile iyi hissedeceksiniz. O - onun gibi kapsamlı ve ekonomik aynı. Ve aynı zamanda onların çalışma birikmeye hazır olmak ve işçi, para eğilimindedir. Bu kızlar - bir aile babası, kanser için mükemmel bir seçenek, bunlar ideal bir hranitelnymi ev çünkü. Özellikle iyi eğer At Yılı doğumlu genç bir bayan. Aslında bu kızlar için sınırsız çekicilik ve uzun gerçek problem haline onların dönüşümden önceki potansiyel sorunları çözmek için yeteneği ile karakterizedir. Ve öyle - çok yararlı bir kalite, biz Dragon ile irrasyonel ilişki söz ediyoruz.

Ama bu adam için en önemli şey - kız güvenle ona ilham. Ve sonra sadece ona açmak ve daha ve onu mutlu değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.