Ev ve AileÇocuklar

Sonbaharda doğan için Parası: o almak gerekir?

Gelecekteki ebeveynler için heyecanlı bir olaydır - bu ilk doğan, özellikle bir çocuğun doğum,. boşuna zaman, para ve sinirleri israf etmemek için, kesinlikle gerekli olacak şeylerin bir listesini yapmak için önceden gereklidir. Tabii ki, yeni doğmuş bir çeyiz almaya ne zaman, devam etmekte olan anlaşmazlıkların bulunmaktadır. Birisi ısrarla diğerleri, tam tersine, önceden alışveriş yapmak için daha iyi olduğuna ikna ederken hiçbir şey, önceden satın alınabilir kanıtlıyor. Ne zaman mağazaya gitmek için - bu Bizimkiler. Ama sonbaharda ailede ikmal bekliyoruz olanlar için malların kaba bir liste olarak aşağıda gösterilecektir.

sonbaharda yeni doğan için Çeyiz: doğum hastanesine seninle ne alınır?

Çok Kasım sonunda, örneğin, bebek Eylül ayında doğacak olmasına bağlı veya olacaktır. Doğum yaklaşık tarihi, yani - Eylül ayının başında, o kaydırıcılarımızı almaya gerek yoktur, sevgiyle tiftik örgü. Onlar tam kullanışlı gelmiyor! Ama Kasım ayında - oldukça haklı bir şey!

Benzer bir şekilde, çocuk bezi (atılabilir) gerekecektir. Büyük bir paket almayın - bebek doğduğunda ağırlık bilmiyorum. O ( "dvoechki" ile "birlik" den) ve farklı üreticilerden farklı boyutlarda birkaç adet eczanede satın almak daha iyidir. Bu Çocuğunuz için en iyi seçeneği seçmenize yardımcı olacaktır.

Mutlaka bir kapak ve çorap gerekiyor. Daha yüksek yoğunluklu formanın dışında sakız olmadan modelini almaya. çocuk için bu "giysi" doğumhanede hemen koyacağız.

beşiği olmadan yapmayın. gerekli ve flanel ve patiska olacak. Hastanede, her türden 5 adet alabilir. değerinde Sonuçta, (eğer bebek kullanılıp atılan çocuk bezleri olacağını bekliyoruz bile) en az 15 ürün satın almak.

Ayrıca yelekler ve pantolon satın. Ayrıca 5 adet (ince ve daha yoğun). Çocuklar Gazını ve bebek bezi olabilir - akışı. Sadece ceket veya sadece pantolon kaldırmak için çok daha kolay!

Emzikler, mendiller, şişe, göğüs pompası - sizin takdirinize. Bu mevsime bağlı değildir.

sonbaharda doğan için Parası: o alacak hastaneden taburcu?

Kesinlikle bu bir kapak veya battaniye gerekir. Sıcaklığa bağlı olarak zarfın üzerine bir geleneksel kapitone polar ve zarf kaplı koyun olarak gerekli olabilir. Çok sıcak zarf alamaz, ancak bir battaniye ile takviye etmek.

Sıkı kapak olması gerekir (kürk mutlaka ama hava bağlıdır) bağları olan.

sonbaharda doğan için Parası: evde ihtiyacınız olacak?

Prensip olarak, ev nda olduğu gibi aynı şeyleri keyfine varacaksınız doğum hastanesine. Yalnızca bilinçli daha satın alma daha yapacaktır. Belki daire çok kuru hava bulmak ve nemlendirici satın almaya karar verecektir.

Ayrıca sigara tek kullanımlık çocuk bezleri mümkün - o zaman daha çocuk bezi ve külot gerekir. Ve kurutucu sokakta sonbahar sıcak değildir ve çeyiz balkonda kurumaya mümkün olmayacaktır - bir zorunluluk haline gelir.

sonbaharda doğan için Parası: hangi olmadan yürüyüşlerde yapamaz?

Tabii ki, biz arabası olması gerekir ve - kapalı. müdahale ve özel su geçirmez pelerin etmeyin (sonbaharda yağmur ve hatta kar! - değil nadir).

Şimdi yeni doğan verilecek biliyorum söyledi. Yaz ve kış sürümlerinden elbette, biraz farklı sonbahar, listesi. Önemli olan - kendi ihtiyaçlarına odaklanarak, tüm makul yaklaşmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.