Ev ve AileÇocuklar

Puanlama çocuk araba koltukları: özellikleri ve yorumlar. arabada Çocuk güvenliği

arabada Çocuk güvenliği değil aynı zamanda devletten, sadece ebeveynler tarafından kontrol edilir. Yani arabada erkek ve kız nakli belli kurallar vardır neden olduğunu ve pek çok uzman ebeveynler güvenlik modeli seçmenize yardımcı olacak çocuk oto koltuklarının bir derecelendirme yapmak için çeşitli testler yapmak yüzden.

cihazınızla ilgili

çocuk oto koltuklarının sıralaması, niteliğinde olan bir kural olarak, iki önemli yönleri: Acil durumlarda ulaşım ve güvenlik sırasında bebeğin konfor. Uzmanlar vakaların% 95'inde bir araba koltuğunun kullanımı otomobilin çarpışma ölüm çocuğu kurtarır emin olun. Bilimsel kanıtlar göstermektedir ki 30 kat artmıştır makine ağırlığı bebeğin ağır frenleme esnasında. Bu sürüş sırasında bir çocuğun takılmadığı uyarısı, ciddi yaralanma riskinin birkaç yüz kat arttığını anlamına gelir. o çocuk (12 yaşında) bu ağırlıkta olduğundan dikkatle 36 kg'a kadar çocuk araba koltukları seçmek Should özellikle çevik ve aktiftir ve bu nedenle yanlışlıkla kendinize zarar verebilir.

bebek

Ne yazık ki, birçok modern ebeveynler oldukça sık hayatlarının ilk aylarında bebekleri taşımak zorunda. Bu belli güçlüklere neden olmaktadır. Birincisi, yeni doğanlar yardım almadan oturmak olamaz ve bu nedenle, düzeltmek için çok zordur. İkincisi, bir battaniye veya bir bez sarılı bebeği, bu imkansız! Ve burada gerekli değildir şey açıklamak - bu tehlikelidir. Eski 0 yaşındaki çocuk oto koltukları uluslararası standartları uygulamak tüm ihtiyaçlarını karşılamak zorundadır nedeni budur. Ne yazık ki, tüm olası modellerin sadece tek bir cihaz bugün var olur. Romer Baby-Safe Sleeper - denilen bu.

Özellikler ve yorumlar

Rahat bir tutamak ile, sert bir gövde, koruyucu kapağın varlığı ile, darbeye dayanıklı plastikten yapılmış bu model arabasından, beşiği. sandalye, standart bir üç noktalı montaj sistemi ile donatılmıştır emniyet kemerleri, herhangi arabada. Sandalye az 10 kg ağırlığındaki yeni doğanlarda nakledilebilir. Yaklaşık yirmi bin - Ne yazık ki, birçok anne fiyat avtolyulki cesaretini. Aynı zamanda, işaret, birçok çocuk zaten yarım yıl, kış giysileri giymiş, sadece cihazın içine sığmıyor. Ancak, model hala çok sayıda çarpışma testlerine göre, mevcut tüm avtolyulek tarihinden en güvenli olduğunu.

Romer Baby-Safe Sleeper

0 yaş arasında olan çocuklara araba koltuğu mutlaka bir beşikte şeklinde olması gerekmez. Bu model Avrupa çarpışma testlerinin sonuçlarına göre en yüksek puanı aldı melez bir sandalye ve beşiği olmuştur. Üstelik, model, acil durumlarda tamamen güvenli, bu yüzden de oldukça uygundur. onun avantajlarından biri yedi farklı pozisyonlarda hareket ayarlanabilir koltuk başlığıdır. Buna ek olarak, sandalye de önemli olan, kumaş temizlenmesi kolay yapılır. Beş noktası - sabitleme sürüyor. çocuk sadece güvenli koltuğuna bağlanır, aynı zamanda sıkı bir şekilde arabada sabit değildir. Maliyet modeli Alman kalite, yaklaşık 7-8 bin ruble için yeterli küçüktür. Eğer çok küçük tots olarak taşımak için izin verir ve kimin ağırlığı on üç kilogram aşmayan yeterli bebekler büyümüş olarak Çoğu ebeveyn oldukça, araba koltuğu göredir.

4 yaşından küçük çocuklar

bağımsız uzmanlar tarafından yapılır çocuk oto koltuklarının değerlendirmesi değil, tabii ki, en güzel ürünlerini boyalı, cihaz üreticileri tarafından, onlar tarafından sağlanan modellerin açıklaması beri. Maxi-Cosi Milofix ve 2 Cybex Juno-Fix - en güvenli, bağımsız uzmanlardan oluşan çarpışma testlerinin sonuçlarına göre, iki modellerdir. Almanya'da - Bir Hollanda, diğer yapılır. "Maxi-Cosi Milofiks" kimin ağırlığı onsekiz kilogram geçmeyen çocukların taşınması için tasarlanmıştır. beş noktalı kayış sistemi - çocuk eklenme yöntemi. Buna ek olarak, deney araba koltukları bu model en ufak yaralanmalara bebeğinizi korumak sağlayan maksimum yanal koruma geliştirdiklerini gösterdi. Tabii sandalye özel tabana monte edilir, daha güçlü sabitleme için özel bir çapa sahiptir. kafalık çok yavaşça iner çünkü çocuk, araba koltuğuna oturmak için sadece rahat değil, aynı zamanda uyku çünkü Ebeveynler tamamen bu model ile memnun.

Cybex Juno Fix 2

Bu çocuk araba koltuğu, fiyatı sekiz farklı pozisyonlarda sabitlenmiştir ayarlanabilir kafalık, sahip olduğu gerçeğine rağmen, on bin, aklındaki tüm ebeveynler değil aşmıyor. Model, aynı zamanda, bazı rahatsızlığa neden koruyucu tablo ile donatılmıştır. Yani, örneğin, zaten yetiştirilen çocuk bir sandalyede oturmak normal ve rahat önler. Öte yandan, masa küçük bir yaralanmadan bebek bile kaydedilmiş Karın bölgesinde ek koruma sağlar. Yan ayrıca korunması için yapılan payandalardan. Malzeme sandalye kolaylıkla kirleticilerden arıtılmış.

12 yaşın altındaki çocuklar

36 kg'a kadar Çocuk araba koltukları bu yaşta olan çocuklar için tasarlanmıştır. Kiddy GuardianFix Pro 2 - son derece ortopedik tarafından tavsiye edilmektedir Alman modeli. Ve iyi bir sebep. İlk olarak, arkalık şekli spinal yük ile en küçük kaldırır şekilde tasarlanmıştır. İkinci olarak, koltuk madde cihazında özellikle hoş bir iklim oluşturan bir malzemeden imal edilir - Geri ter değildir ve sıcaklık damla donmaz. Yan bir kaza sırasında saldırılarına karşı güvenlik önlemi güçlendirir. Rahat bir ayarlanabilen sırt dayanağı kaydırın veya uyku sırasında düşmek çocuğu vermez. Geniş emniyet kemerleri rahatsızlık neden olmaz. Fiyat kategorisi - 15 ila 20 bin ruble. ebeveynlerin çoğu, bu sandalyeyi denemek, ben tamamen memnun kalmıştır. anne çocuk araba koltukları sağlar derece en güvenli modeli seçin, olmasa en ucuz için. Fiyat çocuğun güvenliği daha yüksek olmaması gerektiğini unutulmamalıdır - doğru öncelik gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.