HobiDikiş

Nasıl Evde vudu bebeği yapılır? pratik öneriler

Voodoo gibi, mistik doktrin olduğu gerçeği, bizim vatandaşlarımız birçok Hollywood filmleri için biliyorum. Ölü yerden kaldırdı eski Creole lanet şanssız beyaz gezginler, onların takılar yenik itaatkar, ancak kana susamış zombiler dönüşür var. Ve en güçlü eşya arasında voodoo bebek olduğunu. İnsan yaşamı ve hatta ölüme kontrol etmek için kullanabilirsiniz.

Üretim süreci

Elbette, birçok merak bir bebek nasıl vudu ev? Esoterica meraklıları için bu soruya cevap için bize izin verin. Onlar büyü ustası dediğimiz gibi, iki ana yolu vardır Vudu bebeği nasıl evde. İlki daha gelenekseldir. Bunu uygulamak için, iki küçük sopa almak gerekir.

Ayrıca iplik, kumaş türü çuval bezi veya tuval, doldurma için doğal bir malzeme gerekir. İnce saman, kuru ot, yosun veya çiçek yaprakları mı. Nasıl bir hale getirmek için vudu bebeği? ille oluşturmadan önce açıkça ve ona kişileştirme olacak adam ya da ruhun ayrıntılı olarak sunulması gerekir.

Haydi başlayalım. Önce bir "iskelet" yapmak gerekir. O bir ikiye bölünmüş, ve ikinci bu yüzden iki çubuk arasında çapraz parçayı ilişkilendirmek - 1: 2 ila. onun vücut ve baş - Böylece, ilk gelecek el kuklaları, ikincisi olacak. Bir ana sınıfta ikinci aşama.

Bizim kemikler kaslara içine büyüyecek - sıkıca saman, ot veya yosun ile ahşap enine sarın. Eğer ikinci seçeneği kullanırsanız durumda, bunu kırmamaya çalış - ayin için yosun bütünlüğünü gerektirir. Bundan sonra, üst obtyanut ve bez bebek kınına gereklidir. kafa üzerinde, saçları simüle etmek biraz dolguyu bırakın ve kollarının ucunda olabilir - resmin avuç içi dayanağının. Şimdi bizim voodoo bebek, evde neredeyse hazır.

daha büyük bir kişiselleştirme yanında ve bunun sonucunda, büyü etkisini artırmak için, bunu belirli bir kişi özelliklerini verebilir. Bunu yapmak için, elbiselerini dikebilirsiniz. Özellikle değerli eski eşya imal şeydir. Eğer gömlek ya birinin elbise veya bir bebek tayin edecek birinden bir parça kumaşla etrafında yalan olabilir, asla bilemezsiniz.

Ayrıca yüzünü kişiselleştirebilirsiniz. Bunu yapmak için, dikili düğmeler, gözler, kömür veya kalem ve hatta ruj, ağız ve kaşları belirtir. Vücut bebek kalbi resmetmek için özellikle önemlidir. Ayrıca, etkisini artırmak için, sürece yaptığı gibi, onun boncuk, muska ve öyleydin kişinin saç parçaları üzerinde dikebilirsiniz.

başka bir seçenek

İkinci yol evde vudu bebek, daha modern hale getirmek için. Sen kumaş, insan imajını, hem de bir dolguyu gerekecektir. A4 formatında fotoğrafın basılı olun ve beze sürüklemek ya da sadece yapıştırın. Bir şeklin kontur boyunca kesin.

Daha sonra, bir ikinci siluet yapmak ve sonra her iki parçayı dikin. Sesi eklemek için bir rakam doldurmak için küçük bir gözyaşı bırakın. Sonra, bizim bebek kişiselleştirerek önceki senaryoya göre hareket.

Sonuç

Birçok kişi yanlışlıkla vudu ayinleri insanlara zarar taşımak üzere tasarlanmış olduğuna inanıyoruz. Ama bu böyle değildir. Herhangi sihirli odaklı ve iyi yapılabilir.

Pozitif duygular - para, sarı çekmek için - bu romantizm, yeşil ise, kırmızı - Bu nedenle, sadece parlak ile pim tepelerini seçmek, iyi şanslar, aşk ya da zenginlik bir kişiyi çekmek için bir ritüel yürütmek.

Ama siyah pimleri en iyi kaçınılmalıdır - insanlar ve olumsuz öneriler hakkında tüm kötü düşünceleri en tekerin bir yüz kat dönebilir.

Şimdi evde bir vudu bebeği nasıl biliyoruz. İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.