Ev ve AileÇocuklar

Doğumdan, 2011'de Ödemeler: Yeni Teklifler

Çocuğun görünüşü iyi yaşam koşullarına onu sağlamak amacıyla çaba ebeveynleri gerektirir. Sonuçta, çocuk değil sadece sevgi değil, aynı zamanda malzeme uçağı içermelidir. Bir çocuğun doğumu çalışmayabilir sonra ilk defa oldu Genç bir anne, zor bir konumdadır. Bu nedenle, bu durumda, devlet ayağa doğmuş adam koymak yardımcı olmak için sorumluluk kabul etmez.

devlet de ödeme ayarlayan bir çocuğun doğumu onun (ya da) anne aldıktan 2011 yılında. ödemelerin büyüklüğü periyodik olarak değişir. Geçen Böyle bir değişiklik mevcut endeksleme büyüklüğü 1,065 faydalar ayarlayarak ödeme oranını değiştirdi "2011 yılı için federal bütçeden Üzerine" 13 yasa Aralık 2010, olarak dahil edilmiştir. Bu nedenle, 2011 yılında çeşitli gosvyplaty çocukları büyüdü. Yeni ödenekleri , 1 Ocak 2011 yılından itibaren yürürlüğe girmiştir.

2011 yılında doğumda Ödemeler

1. gebelik ve doğum için ödenek.

Anne tamamı için yaptığı toplam alır analık döneminde 140 gün toplamıdır izinli.

Karmaşık doğum veya aynı zaman izinli birkaç çocuklar gelmesi durumunda otomatik olarak uzatılır. önceki doğum anneye çalıştı, refah üzerinde sootvetstvuyuschee100% ortalama kazanç. Bunu yapmak için, en az altı ay süreyle istihdam yerde kayıtlı olması gerekir. Eğer yaşarsanız az anne asgari ücret isteyebilirler. Böyle yardımı almak için sakatlık kanıtlamak için gereklidir. tatil bitiminden sonra altı ay için gerekli yararları için uygulayın. İşsiz anneler için ödenek tutarı bir ay içinde şimdi 412 ruble 8 sent.

Buna ek olarak, kadın işçiler (öğrenciler dahil ve servis genişletmek) alacak gebeliğin erken döneminde kayıtlı hale geldi, toplu para 438 ruble 87 kopek miktarında.

11.703 ruble 13 kopek miktarında doğum 2. götürü parası. En az bir ebeveyn çalışırsa hem işsiz RUSZN başvurmalısınız eğer parası, işyerinde alınır.

Doğum faydalara sözde "annelik sermaye" için de geçerlidir. Bu sermayenin Makbuz devlet belgesinin bir onay eşlik eder. Bu yılın başından bu yana, ana sermaye büyüklüğü 365.700 ruble olduğunu. Özetle (12.000 ruble) üçüncü bölümü, veliler herhangi bir amaçla aldıktan sonra hemen geçirebilirsiniz.

belirli bir süre boyunca ayda ödenen birkaç periyodik faydaları da vardır.

çocuk bakımı için 3. Ödemeler.

Çocukların altı aylık ulaşana kadar yürüttü. çalışan annelerin için, bu fayda ortalama kazancın% 40 olacaktır. İlk çocuk için, 4388, 67 ruble - - ikinci ve sonraki çocuklar için diğer ödeme kategoriler boyutlarda 2194,33 ruble olarak teslim edilmektedir. Bu 2011 yılında dönüştürüldü bunun miktarı sadece parası, bunlardan Sredin bir heyecan dalgasına neden genç ebeveynler, lehine olmaması.

4. aylık çocuk parası. Dolayısıyla kendi RF deneklerin kurmak ve bu vyvlata ikamet annenin yerine doğrudan bağlıdır.

olumlu genç ebeveynlerin maddi durumunu etkilemelidir Geçen yıl benzer ödemeler, ile karşılaştırıldığında Böylece, bir bütün olarak 2011 yılında çocuk doğum için ödemeler orantılı olarak büyüdü.

Sadece annenin sosyal güvenlik kurumlarına kişisel itirazdan sonra 2011 yılında doğumda ödemeleri almaya unutmayın. ödemeler ile herhangi bir sorun için, hepsinin üzerinde ifadeleri ve belgenin hükümleri kanuni süresi içerisinde teslim edilmelidir.

parası almak için aşağıdaki belgeleri toplamak gerekir:

- uygulama;

- Doğum sicil ofis formu sayısı 24 bilgiler;

- Bir ebeveyn, hem de diğer eş faydaları almadığını sosyal koruma yetkililerinin yerden belgesi;

- Pasaport veya diğer bir kopyası kimlik belgesinin ;

- istihdam veya en son işle başka belgeden ayıklamak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.