Sanat ve EğlenceGörsel sanat

Sanat çizim: hücre üzerinde bir kedi nasıl çizileceğini

Heyecan verici bir deneyim, insanlar üzerinde sakinleştirici bir etkisi olan bir defterde çiziyor. Bundan başka, bu tür bir geliştirme ince motor aktivitesi ve hafızayı geliştirir. hücre üzerinde bir kedi nasıl çizileceğini yollarını arayın.

boyama Bu tip Özellikleri

Bu tekniğin temel fark, hücreler, hücrelerin gerekli sayısı dikkate unutmak değil ise, belirli bir sekans veya örneğin boyamak için gereken ve doğru renk paleti prop gerçeğinde yatar.

Örneğin, hücre üzerinde bir yavru kedi nasıl çizileceğini seçimi başlangıçta devrelerinin karmaşıklığını ve uygun bir renk ölçeği belirlemelidir.

En kolay yolu renkli kalem ve keçeli kalem kullanarak çizmek ve nakış çapraz sorgulamaya şemanın kullanılması.

çekme aşamalarında

Bize nasıl el şeması en olmamasından, yalnız hücre üzerinde bir kedi çizmek için temel adımları düşünelim:

  • Başlangıçta, kulaklar başlayacak yere sayfasını seçip sağ aşağı ve sola hücre sayısını sayar. pabuçları arasındaki mesafe en az dört hücre olmamalıdır.
  • gözü oynayan hücre üzerinde sevimli bir kedi yavrusu nasıl çizileceğini de büyük bir rolü. Onların görüntü namlu yönünde tek bir hücre çekilmeye orta kulaktan ihtiyacı için - bu gözün üst noktası olacaktır. tarafına aşağı üç hücrelerine onu girinti itibaren ve iki hücreleri üzerinde bir çizgi çizin sonra yukarı hafif bir yuvarlama ile bağlayın. parıltılı bir çeşit - o gözbebeğinin fazla parlaklık ve ifade vermeye hazır Formu gözler küçük oval çizmek gerekmektedir. Sadece tasvir ve ikinci glazik.
  • gözlerinin Arasında parlama eklemek de mümkündür üçgen burun, yerleştirin. Sadece ağzını altında 1-3 hücreleri ekleyin.
  • Oval yüzler tamamlamak için, sola dört aşağı ve birinin kulak hücrelerinden çekilmeye her iki tarafı da gerekir.
  • yanaklarda antenlerden çizilir birkaç puan seçin.
  • Her üç ayak parmakları ile bacaklar çizin. Parmaklar iki yatay ve dikey hücrelerini işgal eder. hattının sonunda yuvarlak ve ilave pençeleri.
  • Son dokunuş - Herhangi bir şeklin resim kuyruk.

İsteğe bağlı olarak, bir kase kedi yavrusu betimleyen, daha karmaşık bir resim yapmak veya ek özellikleri ekleyebilir.

teknikte tipleri

yavaş yavaş tetrat levha aktarılır nakış için şemanın kullanılması en kolay yolu - Basit düzeni için tek yaprak, özel kağıt üzerine yayınlanan daha karmaşıktır.

hücre üzerinde bir kedi nasıl çizileceğini konusunda Japon bulmacalar şemasını yardımcı olacaktır. el ve hayal gücünü kapsayan Eğitimli, bağımsız devrelerin yürütülmesi için alınabilir.

Son yıllarda giderek daha popüler böyle bir karakteri, kedi Simon, bolca mevcut görüntü düzenleri satın aldı. Bunlar aktif karakterini tasvir - O, yeme avcılık ve onun yolunda her şeyi kırma, uyuyor.

Bütün olarak bakıldığında, hücre üzerinde resim çizmek nasıl temel nüansları idi. Kedicik kolay olmayacak tasvir, uzun sürmedi. Ve çıkış güzel karakteri ile güzel bir resim elde edebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.