SeyahatOteller

Smolensk Öne çıkan ucuz oteller

Rusya'ya sık seyahat ama değildi asla Smolensk'te, o zaman bu boşluğu doldurmak için zamanıdır. Bu turist kayıtsız terk edemez ülkedeki en eski şehirlerinden biridir. Bu noktada, şaşırtıcı derecede hoş parklar Tasarım yürümek. Eğer gezileri devam yerler vardır. Bu sadece Varsayım Katedrali olduğunu! Şehirde gerçekten sıkılmış olmayacaktır. Ayrıca ucuz otel Smolensk için check-in yapabilir.

muhteşem doğa rezervleri ve parklar, göller ve yeşil ormanların ayna benzeri yüzeyin güzelliğini bahsetmiyorum, bu şehir hakkında konuşan. Doğa severler milli parkın doğa köşelerini görmek için, saf orman havasını solumak için büyük bir fırsat var. İşte her yaştan turistler için bir eğlence yeri vardır.

zamanla değişen ve modern uygarlığın tüm eğilimlere yenik düşerek, onun taşra cazibesi, eski gelenek ve eşsiz kültürün kent kaybolmaz. Anahtar hayatını spurting Eklektik genç ve yaşlı gümrük Smolensk adı altında şehre kimlik eşsiz bir atmosfer verir. merkezde Oteller (ucuz), bulmak zor, özellikle turist akışı burada bütün bir yıl boyunca durmaz göz önüne alındığında değildir.

geçmişi hatırlayarak, yeni bir hayata doğru şehir adımlar: Ziyaret parkı sokaklar ve ana caddeler bir gezinti için çağırmak için ilginç müzeler, antik kiliseler, rahat otel, kalabalık kafe bekliyor.

Otel "Değiştir"

Smolensk ucuz oteller dikkate alındığında, yorum bu makalede listelenen bir "değişim" sağlamaktır. Bu 7 kilometre şehir merkezine bulunduğu Krasny Bor, köyünde yer almaktadır. Konuklar sunulan 82 oda. Onlar rahat ve dinlendirici bir konaklama için gereken her şey var. Her odada TV, rahat mobilyalar, telefon, buzdolabı, duşlu özel banyo bulunmaktadır. Bu durumda, bazı odalarda değerlendirme kanıtladığı gibi oturma alanı ve klima bulunmaktadır.

Kurum bir bar ve kafe vardır yılında Smolensk tüm bütçe oteller değil farklıdır. Mükemmel şefler hep Rus ve Avrupa mutfaklarından yemekler sizi tedavi için mutlu olacak. hizmet büyük bir yelpazede sağlanan bir fitness merkezi de bulunmaktadır. Buna ek olarak, baz çeşitli etkinlikler için 400 kişilik kapasiteli kapalı bir açık alana sahiptir.

Aktif dinlenme severler için bir yüzme havuzu, sauna, 4 kapalı kortları, masa tenisi, mini golf, yüzme havuzu, 5 yastıkları voleybol, paintball, interaktif atış poligonu var.

Fiyatı: 450 ruble / gün ..

Mini otel "at nalı"

Smolensk ucuz otel ile devam eden, bu tesis sağlamaktır. Aydınlık odalarında geri kalanı için gerekli tam mobilya ve donanım. odalarda özel banyo vardır. İncelemeler bakılırsa, fiyat güç numaralarını içermez konuklar otelin yakınında bulunan restoran ve kafeleri de ziyaret edebilirler. Yakın inşaat ve ekonomik pazar, bir atlı bir kulüp.

Fiyatı: 500 ruble / gün ..

Hotel "Safonovoturist"

diğer bütçe oteller Smolensk dikkat Ne hak? Örneğin, "Safonovoturist". Bu otel konforunda kendinizi kısıtlamadan, biraz para ile rahatlamak isteyenler için uygundur. Otelin odalarının sunduğu olanaklar gerekli tüm var. İncelemeler bakılırsa, destek personelinin İdeal saflık dostudur. Kurum turist ya da grup olarak alacaktır. Lezzetli ve sağlıklı gıda uzman ise, burada kafe kullanın. Otelin Mükemmel hizmet ve konfor sizi şaşırtacak.

Maliyet: 1000 ovmak / gün ..

Otel "Kırmızı Orman"

Ve bu Smolensk tüm ucuz oteller değil. sanatoryum "Kırmızı Orman" şehir sınırları yakınında pitoresk bir konumda yer almaktadır. Tesis encircle laik ladin ve çam, huş ve meşe dolayısıyla yürüyüş doğanın keyfini ve taze temiz hava aroması teneffüs oluşabilir. çok sayıda değerlendirme kanıtladığı gibi, tatil ziyaretini - harika bir yoldur şehir gürültüsünden rahatlamak ve dinlenmek için.

Ana avantajı gölleri ve ormanlık yanı sıra kendi maden yayları ile oluşturulmaktadır harika mikroklima, işyerlerinde konumudur. Kalp sorunları olanlar için - tedavisi için en iyi yerdir.

"Krasny Bor" tedavi ve kalp hastalığı, solunum çocuk ve yetişkinlerin tedavisinde ve rehabilitasyonu için oluşturulan nitelikli doktorlar büyük kurumların, önlenmesidir. Şaşırmış sevecen, nazik personeli ve konforlu odalar olacak. Tedavi ve burada kalan uzun süre hatırlanacak.

Maliyet: 1400 ovmak / gün ..

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.