BilgisayarlarBilgisayar oyunları

O OFC "DotA 2" ne anlama geliyor? popüler jargon bir listesi

Her büyük çevrimiçi oyun kullanıcıları birbirleriyle iletişim içinde kendi jargon vardır. Dota, elbette (onun altın çağ) Tanklar, Lineage ve Dünyası. Bu oyuncuların sayısına bir liderdir en popüler oyunlarından biridir. Ve oynamaya çalışıyoruz yeni kullanıcılar, çoğu zaman jargon bolluğu sohbette söyledikleri anlamıyorum. Özellikle, onlar da OFC ne anlama geldiğini bilmiyorum. Bu soru sık sık gündeme gelmektedir, bu nedenle ilk ve son kez cevap vermeye çalışacağız.

o OFK ne anlama geliyor?

Tabii, Rusça "ofkoz" telaffuz edilir - İngilizce dilinde bir kelime yoktur. Sen fark etmedin mi? "OFC", ilk üç harflerle benzerlikler "doğal" ya da "doğal" dır "ofkoz" ile aynı nedenle demektir ki vardır.

O DotA o ifadeyi açılır o olduğunu belirtmekte fayda vardır. Diğer oyunlarda, oyuncular biraz farklı etkileşim ve evet kısaltmasıdır yazıldığından "y" chat aynı ifade, Rus bir vardır "evet." Genelde, garip biraz kelime sadece 2 harf kesmek için, ama durum. nokta bile azalma değil, sadece argo. yol gibi oyuncular iletişim, bu yüzden böyle kullan "cut-down versiyonu."

Eh, şimdi bu nedenle, oyuncular yazışma biraz daha iyi bir fikir anlamak mümkün, bu "DotA 2" de OFC ne demek olduğunu biliyoruz. Ama "OFC" Yeterince basit bir biliyorum. Yeterince jargons, bu yüzden biraz daha tuhaf ifadeleri anlamaya yardımcı olur.

oyunlarda Diğer argo ifadeler

online oyunlarda kullanılan en popüler argo kelimeleri seçmek Aşağıda:

  1. Bb - güle güle (güle güle) anlamına gelir. Bu elveda demektir. Eşiniz oyunu ayrıldığında Örneğin, o güle güle diyor.
  2. BG ve GG - belki de en sık kullanılan ifadeler. İngiliz BG (kötü oyun) ve GG (iyi oyun) sırasıyla, "kötü bir oyun" ve "iyi bir oyun" anlamına gelir. "Körelmiş" nin katılımcılardan birisi ve oyun ilginç dışarı vermezse Genellikle, rakip bir BG yazabilir. o ilgilendi eğer, o zaman her iki tarafın da sohbet GG yazabilirsiniz. Ve zafer veya yenilgi rakibin oyun sona bakılmaksızın, o gerçekten ilginç ve iyi olduğunu açıkça belirtmiş yapım GG yazabilir. Bir bu ifadenin analog de vardır - "iyi mücadele" anlamına GF (iyi mücadele için kısa),
  3. Hile - "pusula" için terimini. Birisi çok iyi oynuyor ise o sohbet hile yazarak hile, o zaman hile suçlanan olabilir, (örneğin, yanlışlıkla Counter-Strike oyununda duvarların arkasından bir düşman öldürür).
  4. GL - iyi şanslar. Genellikle rakipleri ashabına iyi dileklerde karşıtlarını yazın. Gl maçın başında yazılır.
  5. HF - Eğlenmek. olarak tercüme "eğlence." Bu kelime aynı zamanda maçın başında yazılır ve GL ile birlikte kullanılır. Yani oyuncular gl hf yazma vardır.
  6. Imba - oyunda bir dengesizlik tanıtan bir konuyu ifade eder dengesizlik azalma. Örneğin, tankların oyun Dünyada onun muadilleri seviyesini daha iyi bir performans tankları var. Bu tanklar imba denir.

Sonuç

uzunluğunda olabilir bu listeyi devam edin. Önemli olan şimdi Dota 2 oyunu içinde "OFC" yanı sıra diğer bazı oyun argo ifadeler ne anlaşıldığı yönündeki biliyor olmam. Ama bunların bir yeri vardır unutmayın. Üstelik sürekli güncelleniyor, bu nedenle tüm jargons çalışmaz ayrılamadı. En azından artık bunu OFC için ne anlama geldiğini ve oyunda o cümleyi kullanabilecektir. Eh, ya da sadece artık tüm oyuncular iletişim anlayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.