TeknolojininCep telefonları

Smartphone "Samsung Galaxy Win Duos" (açıklama, değerlendirme)

Smartphone "Samsung Galaxy Wine Duos" özellikleri oldukça yüksek. Bu büyük oranda güçlü dört çekirdekli işlemci kaynaklanmaktadır. İşletim sistemi ayrıca cihazı rahat bir şekilde kullanmanızı sağlar. Ortak parametreler hakkında konuşursak, cihazdaki dokunmatik ekran 4.7 inç olarak ayarlanır.

Dokümantasyona göre, çözünürlüğü 480 x 800 piksel. Bu durumda, kamera 5 megapiksel çözünürlüğe sahip. Sunulan numunenin boyutları aşağıdaki gibidir: uzunluk 133,3 mm, genişlik 70,7 mm, kalınlık 9,65. Bu kompaktlık ile modelin ağırlığı sadece 143.9 g.Resmi 9400 ruble'lik "Samsung Galaxy Vine Duos" (pazar fiyatı) değerinde.

"Demir"

"Samsung Galaxy Wine Duos" telefonunun doldurulması kaliteli. Cihazın yüksek performansı, düzenlenen modülatörün kullanılması nedeniyle başarılmıştır. Tüketicilerin görüşlerine inanırsanız, telefon çok nadiren asar. Sisteme girişimi takiben, tristör bloğu gibi bir bileşen mücadele ediyor. Ayrıca, traversin kalitesi akıllı telefondaki özel dikkati hak ediyor. Kontak tipi çip üzerine monte edilmiştir. Dönüştürücü bu modelde mevcut değildir.

İletişim araçları

Telefonda rahat iletişim için kullanılan araçlardan "Samsung Galaxy Wine Duos I8552", kaliteli bir tarayıcıya dikkat etmeyi hak ediyor. Akraba ve arkadaşlarınızla iletişim kurmak için Internet'teki yardımıyla - bir zevk. Öncelikle, "Google Chrome", tarayıcı panelini sorunsuz bir şekilde yapılandırmanıza izin verdiği unutulmamalıdır. Buna ek olarak, kullanıcı ağ bağlantısının güvenlik ayarlarını değiştirme olanağına sahiptir. Bağlantılar gerekirse aktarılabilir.

Akıllı giriş sistemi üretici tarafından sağlanır. Mesaj dili, cihaz menüsünden seçilir. Akıllı telefondaki hızlı erişim sistemi ayrı olarak yapılandırılmıştır. Bu cihazdaki standart mesajlar çok hızlı iletilir. Metne nesneler eklemek kullanıcının erişimine izin verilir. Ayrıca, sistemde kullanılacak çok sembol var. Telefona bir hedef yerleştirme işlevi. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise yönlendirme seçeneğidir. Gerekirse, emeyil metinden kolayca çıkarılabilir. Mesajlar ayarlarından yazışmalara göre bilgileri görebilirsiniz.

kamera

Akıllı telefon "Samsung Galaxy Vine Duos I8552" kameranın ayırt edici özelliği yüksek çözünürlük olarak adlandırılabilir. Ancak, bu sadece fotoğraflar için geçerlidir. Şu anda netlik açısından video dosyaları biraz eksik. Buna ek olarak, cihazdaki beyaz dengesi ayar fonksiyonunun eksik olduğunu unutmayın. Menü ile galeriye gidebilirsiniz.

En-boy oranını ayarlamak için, efektler sekmesine gidin. Sunulan modeldeki mikrofon oldukça iyi yüklenmiştir. Böylece videodaki ses normal olarak yazılır. Bu durumda parlaklık ayarlanabilir. Ayrıca bu cihaz, çekimin gecikmesi için zamanlayıcı ayarlama imkanı sunar.

Kamera hakkındaki yorumlar

Kamera telefonunda "Samsung Galaxy Wine Duos" incelemeleri çoğunlukla iyi geçiyor . Ancak, ayrıca olumsuz yorumlar da var. Her şeyden önce, modelin güçlü yanlarını sökmek gerekiyor. Sahiplerin incelemelerine inanıyorsanız, o zaman kamera bir kabul edilebilir kaldırır gece. Keskinliği oldukça iyidir.

Bununla birlikte, videodan kameraya geçiş bazen sorunludur. Bununla birlikte, deklanşör her zaman çalışmaz. Ayrıca makaraların korunması sırasında asmalar da meydana gelir. Bu davadaki artış doğru şekilde işliyor. Ayrıca güçlü yönleri yüksek bir kontrast oranıdır. Modelin parlaklığı ayarlamak kolaydır.

Medya Oynatıcı

Bu akıllı telefondaki oyuncu oldukça ilginç bir şekilde kullanılıyor. Öncelikle, büküm fonksiyonundan bahsetmek önemlidir. Bu davadaki listeler oluşturulabilir. İzleme süresi ekranda görüntülenir. Ayrıca, kullanıcı şarkının oynatıldığı zamanı görebilir. Akıllı telefondaki tüm ana türler sunulmaktadır. Adla parça arama fonksiyonu mevcuttur. Ayrıca, telefon şarkıları alfabetik olarak ayırma seçeneğine sahiptir. Hafıza kartından, ezgilerinizi kolay ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Medya oynatıcı hakkında yorumlar

Oynatıcı sunulan akıllı telefon değerlendirmeleri için genellikle iyi olur. Bu öncelikle oyuncunun hızlı açılmasından kaynaklanmaktadır. Aynı zamanda nadiren asar. Bununla birlikte, bazı melodilerin uzun süre yüklendiği akılda tutulmalıdır. Sıralar listesi birkaç saniye içinde oluşturulur. İlginç bir menü, oyuncuya özel bir ilgi gösterilmesini hak ediyor. İçinde bir sürü araç var, fakat yeni gelen kişi onları hızlı bir şekilde anlayabilecek.

Paket İçeriği

Kullanıcı, telefonla birlikte sette pilin şarjının yanı sıra Rusça'daki talimatları bulabiliyor. Tüketicilerin görüşlerine inanıyorsanız, akıllı telefonun kutusu oldukça kompakt. Model için bir disk bulunan bir sürücü sağlanmıştır. Ayrıca kulaklıklar da var. Bu durumda Yusb-kablosu yok. "Samsung Galaxy Vine Duos" sahibinin kapakları ayrıca mağazada kalmalı.

Ajanda işlevleri

"Samsung Galaxy Wine Duos" modeli organizatörü bir saatin yanı sıra bir hesap makinesinden oluşuyor. Bu takvim çok işlevli bir tip üreticisi tarafından sağlanmaktadır. Kendi işlerini planlamak için, kullanıcı notlar verebilir. Hatırlatıcılar ve toplantılar da vardır. Kronometre standarttır. Saat otomatik modda ayarlanır.

Genel ayarlar

Smartphone "Samsung Galaxy Vine Duos", cihazı ek bir çaba harcamadan yönetmenize olanak tanır. Gerekirse, gelen çağrıların ayarlarını yapılandırabilirsiniz. Ayrıca, kullanıcı yeniden yönlendirme modunu etkinleştirebilir. Modeldeki kartvizitlerin listesi çok uygundur. Sahibin numaralarıyla ilgili bilgi tamamlama yetkisine sahiptir. Ayrıca akıllı telefonda, SIM karttaki verileri görüntüleme olanağı bulunur. Cihazdaki yerel gruplar, kişiler sekmesi aracılığıyla oluşturulur.

Buna ek olarak, uygun bir arabirim kaydedilmelidir. Giden çağrıların engellenmesi dahil edilebilir. Testi etkinleştirmek için cihaz sekmesine gitmeniz gerekir. Cihazın ana menüsünde, sahibinin yapabileceği aksesuarları bağlama seçeneklerini kontrol edin. Akıllı telefonda bir çağrı otomatik olarak alınıyor. Akıllı telefonun kulaklıkları için "Samsung Galaxy Vision Duos" ayrı modları vardır. Cihazdaki güvenlik ayarları atanmıştır. Akıllı telefonda şifreleri değiştirmek için kullanıcının ana menüden koruma sekmesine gitmesi gerekir.

Ekran ayarları

Belirtilen akıllı telefondaki ekran ana menüden yapılandırılabilir. Aynı zamanda, bu modelde bir arka plan resmi seçmek için bir fırsat var. Çalışma paneli, ekranın sekmesinden özelleştirilebilir. Doğrudan bekleme modunda ayarlama olanağı vardır. Yazı tipi ana menü üzerinden seçilir. Kullanıcının ekranda kolaylık sağlamak için hareket edebildiği tüm temel uygulamalar.

ulaşabilme

"Samsung Galaxy Vine Duos" telefonunun özel ayarlarından, uygun bir arayüzden bahsetmek önemlidir. Bu durumda, güvenlik sınırları sahibi tarafından kendileri tarafından atanır. Gerekirse, sistem koruması için şifreler değiştirilebilir. Ayrıca, kullanıcı tüm ayarları sıfırlayarak orijinal yapılandırmasına geri dönebilir. Modelde çizim yapmak için ayrı araçlar sağlanmaktadır. Akıllı telefontaki uygulama hatalarını görmek için bir fırsat var. Üzerinde bir rapor görüntülemek için koruma sekmesine gidin.

Aygıt belleği de izleme yeteneğine sahiptir. Gerekirse düzen sınırları değiştirilebilir. Kalibrasyon için cihaz kullanılabilir. Ayrıca bir donanım yer paylaşımı işlevi vardır. Sistemin verimliliğini artırmak için tasarlanmıştır. Cihazdaki görüntü formatları farklıdır. Ayrı ayrı dikkat telefonda senkronizasyon parametrelerini hak ediyor. Bu durumda yedekleme işlevi varsayılan olarak etkinleştirilir.

uygulamaların

Akıllı telefonlardaki uygulamalar I8552 Galaxy Win Duos'ta çok sayıda var. Eğlence hakkında konuşursak, ana menü aracılığıyla kullanıcı çeşitli oyun salonlarının yanı sıra kart oyunları da seçebilir. Bu durumda, akıllı telefonda yarış simülatörleri sağlanmaktadır. Modelin özel önemi fotoğraflar için kaliteli bir editörü hak ediyor.

Kullanıcıların resim ayarlarını değiştirmek için "Adobe Photoshop" yardımıyla kolayca yapabilecekleri. Bunun için uygulama için yeterli araç var, ancak bir kerede anlamak oldukça zor. Akıllı telefonu test etmek için "Lynpack" bulabilirsiniz. Belirtilen uygulama, CPU kullanımını değerlendirmek için oluşturuldu. Ayrıca yardımıyla video hızlandırıcısının performansını değerlendirebilirsiniz. Antivirüs hakkında konuşursak, cihazda bir dizi "Doktor Web" vardır. Sahiplere göre, virüslerle başarıyla kavga ediyor. Ancak, bu plandaki cihaz yine de "Kliner" e yardım edebiliyor.

Bu uygulama akıllı telefonunuzun belleğini temizlemek için tasarlanmıştır. Taramayı "Clanner" yardımıyla çalıştırmak oldukça basittir. Veri aktarımı, çeşitli uygulamalar kullanılarak gerçekleştirilebilir. Bu amaçlar için akıllı telefon Samsung I8552 Galaxy Win Duos'ta varsayılan olarak "Superbim" adlı bir program var. Tüketicilerin gözden geçirmelerine inanıyorsanız, o zaman müzik videolarının değişimi için iyi uyuyor. Cihazdaki dosya yöneticisi "Astro" serisi ile temsil edilir. Kullanarak sistem komutlarını görüntüleme olasılığı vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.