SağlıkMüstahzarlar

"Skinoren krem" - kullanım endikasyonları

"Skinoren cream" borular üretilir ve bir opak beyaz kütlesi olup. Bu dermatoprotektornoe ana etken madde içinde olduğu anlamına gelir azelaik asit. Bileşiminde "Skinoren cream" tsetiriloktanoat, kütin, gibi katkı maddeleri vardır asit, benzoik asit, propilen glikol, 983 S arlaton,% 85 gliserol ve arıtılmış su.

azelaik asit normalizasyon işlemleri köklerinin keratinizasyon bozukluğu olan, yağ bezleri ve aynı zamanda önemli ölçüde cilt lipidleri içindeki serbest yağ asitlerinin miktarını azaltır. "Skinoren krem" aktif Böyle Staphylococcus epidermidis ve Propionibacterium acnes olarak bakterilerle savaşan. Ayrıca, bu madde anormal melanosit büyümesini engeller ve bunların uygulanabilirliğini azaltmaktadır.

İlaç pek sistemik dolaşım içine emilir ve sıralanmış asit değişmemiş olarak böbrekler yoluyla ortadan kaldırılmıştır.

Krem "Skinoren" - kullanım endikasyonları

İlaç ortak tedavisine yöneliktir akne (Akne vulgaris). Tür kloazma olarak örneğin melazma hiperpigmentasyon, çeşitli tedavisinde, söz konusu krem kullanmak da etkilidir.

"Skinoren" - kullanım talimatları

Bu ilaç sadece topikal olarak kullanılmaktadır. Eğer ciltte krem önce, kuyu suyu ile temizlenmelidir ve ayrıca bu amaçla herhangi bir yumuşak kozmetik için kullanılabilir. Tamamen Sonra kuru bir yüz. Etkilenen cilt sabah ve akşam "Skinoren krem" uygula aynı anda biraz olmalıdır deriye ovuşturdu. Bu krem çok büyük miktarda empoze etmek gerekli değildir, bu ince ve hatta katmanla cilde uygulanmalıdır.

Önemli bir özelliği krem tedavi döneminin, onun kullanımından olumlu bir sonuç elde etmeyi bekleyebilirsiniz tek yolu boyunca düzenli olarak kullanılması gerektiğini olmasıdır.

İlacın kullanım Şeffaf süresi hastadan hastaya ve hastalığın şiddetine göre değişir. Örneğin, gözle görülür bir sonuç sivilce bu ilaçla tedavinin bir ay sonra ortaya çıkar. Ama bu sonucu pekiştirmek, birkaç ay boyunca "Skinoren krem" kullanılması tavsiye edilir.

Hasta melasma, o zaman tedavi en az 3 ay olmalı ve düzenli krem kullanmalısınız. Bu hastalıkta, birlikte bu krem ile her zaman uygulanmalıdır güneş kremi hastalığın ağırlaşmasını önlemek için, ve vücudun açıklık parçaları yeniden pigmentasyon alamadım.

Kontrendikasyonlar

İlaç parçası olan bileşenlerinden herhangi birine karşı aşırı duyarlılık olan insanlar için kullanılmamalıdır "Skinoren krem." Ayrıca, hamile kadınlar ve emziren olanlar tarafından ilacı kullanmayın.

Tedavinin başlangıcında bazı insanlar cilt soyma, kaşıntı ve hafif bir yanma hissi, kızarıklık ve kızarıklık olabilir. Ama genellikle hafiftir ve tedavi devam ederken kaybolur. Alerjik reaksiyonlar meydana gelebilir.

tahriş, uygulanan krem miktarını azaltmak için, hem de günde bir kez kullanımını azaltmak için gereklidir. Bazı durumlarda ilaç alarak durdurmak için zaman gereklidir.

Açık yaralar ve göz söyledi krem giren korkmamalıyız. Böyle bir durumda, bu tür yerlerde bol su ile durulayın.

Bu ilacı sözü ile dermal melazma tedavi olamaz oysa epidermal ve karışık melazma tedaviye iyi yanıt olduğunu belirtmekte fayda vardır.

Aşırı doz "Skinoren krem"

Tek bir aşırı dozda ilaç deri yüzeyleri üzerinde tanımlanan veya akut toksisitesi çekerken oluşmaz durumlarında.

Uygun 5 yıla kadar kullanıma hazır, sen belirtilen süre sona erdikten sonra kullanmak anlamına gelir. Oda sıcaklığında muhafaza gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.