SeyahatYol tarifi

SK "Olympic" a Moskova sahiptir kompleksi. stadyumun açıklaması ve konumu

Moskova - muhteşem binaları ve ünlü Rus sermayenin kültür kurumlarının çoğu. SC "Olimpiyat" haklı olarak bu şehrin ilgi çekici özelliklerinden biri olarak kabul edilebilir. Ünlü duvarların geçmişi bildirimlerine çeşitli dünya yıldız toplamak. Ve 2009 yılında, karmaşık "Eurovision" adlı bir popüler müzik yarışması için mekan haline dünya çapında ünlü hale gelmiştir. Bir yıl içinde, o üç milyondan fazla izleyiciyi ziyaret edebilirsiniz. Sözü edilen sürenin sonunda yaklaşık iki yüz olayları ve gösterileri orada çalışır.

öykü

1980 yılında Moskova Olimpiyat Oyunlarına ev sahipliği yaptı. SC "Olimpiyat" fırsat için inşa edilmiş ve aynı yılın 19 Temmuz'da açıldı. Bu güne kadar o Avrupa'daki en büyük tesislerinden biri olarak kabul edilir. Kompleksin harika bir tasarıma oluşturulan Mühendisler, Lenin ödülüne layık bulundu.

Geçen yüzyılın seksenli yıllarda özellikle bu oyun için tasarlanmış diğer stadyumlar inşa edilene kadar SSCB, futbol maçları vardı. Bir süre sonra, binada ayrıca müzik mekanı olarak kullanmaya karar verildi. Yabancı ve yerli yıldızlı Otel, çok sayıdaki Moskova almaya başardı. SC "Olimpiyat" - Bu performansları gerçekleştirildi yerdir.

tanım

Bu devasa yapı, yaklaşık 55.000 metrekarelik bir alanı, kapalı stadyum ve birkaç oluşur yüzme havuzları. Kapasite SC "Olimpiyat" (Moskova) - otuz beş bin dolayında seyirci. Standart kadar büyük Orta arena yapıları futbol sahası. Benzersiz iki bağımsız bölüme ayrılabilir olmasıdır. Böylece, aynı anda çeşitli etkinlikler yürütmek mümkündür.

SC "Olimpiyat" (Moskova) meydana gelen ilginç etkinlikler ve konserler çok. Odanın düzeni bina, hem de olayın türüne bağlı olarak değişebilir diğer modern kompleksleri. Örneğin, bir dans orkestrası jimnastik veya diğer spor şampiyonasında gerekli değildir ve bu konserlerde sırasında ayarlanır. Bir bilet satın alırken sadece dikkate olay yerine yakınlığı, aynı zamanda uzayda yer konumunuzu da almak gerekir.

Buna ek olarak, burada yirmiden fazla milli takımları için eğitim yanı sıra kitap fuarına çalışan yürütülmektedir. Her kış, kompleks serbest pateni ayarlanır. Herkes çeşitli konferansların birçok katılımcı Moskova sürdüğünü biliyor. SC "Olimpiyat" iki pres-merkezi ve kendi topraklarında bu tür etkinlikler için özel donanımlı oda vardır. Bu bina hala çeşitli kafeler, restoranlar, mağazalar ve güzellik salonları bulunmaktadır.

stadyum

Binanın bu bölümünde yapısı spor salonları, merkezi arenaya, buz pateni pisti ve fitness merkezi vardır. Binanın bu kanadın çatı altı milimetreye eşit bir kalınlığa sahiptir ve bir zarla yapılmıştır. stadyumun sitede, kaplamaların çeşitli koyabilirsiniz ve hatta yapay buz alanına dönüştürün. Benzersiz bir özelliği ses atlama ve iki bölüme stadyum arena ayıran değil, bölme yüksek bir yerdir. Yani her tür ve karmaşıklık çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapabilen budur. örnek, sergiler, festivaller, kurumsal partiler, olaylar ve eşsiz konserler için.

yüzme havuzu

Binanın bu bölümü üç kase oluşur. Bunlardan birincisi - bir gösteri. Bu elli metre uzunluğunda ve on parça vardır. Bir abonelik kimin esas Orada yüzmek edilir. Ayrıca, su aerobik ve sutopu sınıflar vardır. Eğitim havuz öncekiyle aynı boyutlara sahiptir. yüzmek ya da tek bir tercihli abonelik sahipleri yerde. Üçüncü kase - altı metreye eşit derinliğe sahip banyosu atlamalı. havuzlarının Herhangi kiralanabilir. Buna ek olarak, bir sauna ve masaj odaları vardır.

İletişim bilgileri ve nasıl alınır?

Uzak olmayan tarihi merkeze UK «Olimpiyat» (Moskova) 'dir. Herhangi bir dizinde bulmak kolay Yer: Olimpik cadde, ev 16. Gerekli tüm bilgiler bu telefon numarasından mevcuttur: +7 (495) 786-33-33.

Bu SC "Olimpiyat" (Moskova) toplu taşıma araçları ile ulaşmak mümkündür. kendisine yakın olan Metro, "Dünyanın Caddesi" denir. Bu Moskova metro istasyonunun ulaşan dışarı çıkıp sağa dönüş gerekecektir. Sonra sokakta Shchepkina ile kesiştiği bir yaya şeritli bir takip gerekir. Ayrıca, yapının kendisi görünüyor.

ilginç gerçekler

Bu kompleksin topraklarında önceki eğitim üssü ve sonra tiyatro ve ünlü Rus şarkıcı Ally Pugachovoy popüler şarkıları olduğu ortaya çıktı. Stadı bu devasa yapının hala Avrupa'nın en büyük olarak kabul edilir. "Olimpiyat" olarak altı binden fazla kişiyi bir gün vardır çeşitli spor kulüpleri ve toplulukları, çalıştırın. Buna ek olarak, eğitimli ve sermayenin yaklaşık 50.000 nüfuslu eğlence etkinlikleri yapan. Bu bina da ülke genelinde büyük kitap pazarlarından biri ev sahipliği yapmaktadır.

Spor kompleksi kuşkusuz devasa ölçekte, güzellik ve eşsiz tasarımı ile etkileyicidir. Çeşitli etkinlikler için favori bir mekandır. Bina bütün hem seyirci ve yarışmalar, konserler katılımcılar için gerekli imkanları yanı sıra bu olayları kapsayan basını var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.