SağlıkMüstahzarlar

Sinupret (damla): kullanım talimatları

toplarken soğuk algınlığı için bir ilaç ve nazal konjesyon, sadece etkin değil, aynı zamanda, tercihan, doğal kökenli maddeler olacak bir ilaç bulmak arzu edilir. Bu tür araçlar, bir ilaç "Sinupret" dir. O damla ve hap şeklinde kullanılabilir.

hazırlık Tam açıklaması "Sinupret" soyut buna aşağıda sunulmuştur.

Bileşim, tercihen damlacıklar doğal kaynaklı ilaç katkı maddelerini içerir:

 • gentian root (yaklaşık 0.2 g);
 • Su-alkol ekstresi içinde çözüldü çiçeği çiçekler, kuzukulağı, mürver çiçeği ve mine çiçeği (her biri ağırlık olarak 0.6 g aşmaz) olan ağırlık 29 g'dır. Toplam etil alkol içeriği hacimce% 19 geçmez.

otlar kombinasyonu balgam sıvılaştırılması için yardımcı vücuttaki inflamatuar süreçleri azaltmak ve balgam söktürücü etkiye sahiptir için.

İlaç "Sinupret" (damla dağıtıcıya koyu cam şişeler üretilen burun içine); 100 ml hacmi. Şişe, aynı zamanda karton içine yerleştirildi.

ilaç "Sinupret" kullanım için (damla) talimatları kullanım endikasyonları arasında aramaları akut sinüzit , kronik sinüzit, aynı zamanda tavsiye edilir bir hastalık sırasında hasta, burada yoğun mukusun büyük miktarda.

Tavsiye edilen dozaj yaşa bağlıdır ve aşağıda sunulan açıklamalara göre seçilmiş:

 • yetişkinler: günde üç kez içine 50 damla;
 • Okul çağındaki: 25 günde üç kere düşer;
 • 12 aydan 5 yıla kadar çocuklar: 15 günde üç kere düşer;
 • bebekler 10 maksimum günde üç kere düşer önerilir.

Tipik olarak, hastalık semptomları uygulanan damlalar azaltmak ve bir ya da iki hafta içinde kaybolur zaman. bu olmazsa, ilaçların listesini değiştirmek için bir doktora danışmanız tavsiye edilir.

İlaç "Sinupret" spesifik tadı ile bağlantılı olarak (damla) kullanma kılavuzu suyu bunları çözmek için tavsiye eder.

İlacın, orada birkaçıdır, ancak "Sinupret" kontrendikasyonlar yapmanız gerekir onları okuyun:

 • bileşimin bileşenlerinin karşı alerjik bir reaksiyon;
 • nedeniyle yüksek alkole içerik damla alkol bağımlılığı çeken hastalarda kullanılması tavsiye edilmez;
 • çeşitli kaynaklardan karaciğer hastalıklarında dikkatli kullanılmalıdır;
 • beyin hasarı olan epileptiklerin ve hastaların kullanımı sadece tıbbi gözetim altında mümkündür. damla kullanımı da doktora gerektiğini reçete.

ilaç "Sinupret" yardımı ile gebelik veya emzirme döneminde Arıtma (damla) kullanım talimatları doktorunuzla görüşmek için tavsiye edilir. Nedeniyle anne ve fetusun gelecekteki statüsüyle ilgili ilaç "Sinupret" etkisi üzerinde hiçbir veri olmadığı gerçeğine.

Diğer ilaçlarla ilacın eşzamanlı uygulama bir doktora başvurulması önerilir. kullanım için antimikrobiyaller "Sinupret" (damla) talimatları ile kombinasyon ilaç güvenli ve etkili düşünmektedir.

"Sinupret" sedatif etkisi yoktur ve artan dikkat gerektiren durumlarda kullanılabilir bırakır.

İlaç "Sinupret" ile muamele edilerek yan etkiler (damla) gibi talimat listelerini kullanarak gibi:

 • alerjik reaksiyonlar (döküntü, kızarıklık ve benzeri);
 • Gastrointestinal reaksiyonlar (midede muhtemel bulantı, kusma, ağrı). Ancak, bu tür etkilerin son derece nadir görülür.

Beyaz pullar biçiminde yağış uygun olmayan depolamanın bir göstergesi değildir ve etkinlik damla azaltır. Bu doğal maddeler ile birlikte doğal bir süreçtir. Bu durumda preparat yalnızca uygulamayı sallamak gerekmez.

Kapalı paketin raf ömrü 3 yıla (güneş ışığı ve oda sıcaklığında korunmaktadır, kuru) uygun koşullar altında düşer. şişe açılır 6 ayı aşmayan bir süre içinde kullanılmalıdır.

Bu bilgiler inceleme amacıyla sadece sunulmuştur. kendini meşgul etmeyin - çekmeden önce bir uzmana danışın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.