SağlıkMüstahzarlar

Akriderm Gent - hazırlama açıklaması

Egzama, dermatit ve diğer cilt hastalıkları tedavi etmek doğa oldukça zor polyetiology. Akriderm Ghent, yorum başarıyla bu hastalıklarla mücadele, çok olumlu. Çok pahalı, ama çok etkili değil değer. Akriderm Gent krem biçiminde düzenlenir. Renk: Beyaz ya da hemen hemen beyaz. dış mekan kullanımı için tasarlanmıştır. hazırlanması Bir gram içerir: betametazon dipropionat ve betametazon gentamisin sülfat 640 mikrogram ve gentamisin, 1 mg. Buna ek olarak, propilen glikol, vazelin yağı, etilendiamintetraasetik asit, potasyum dihidrojen fosfat, setostearil alkol, arıtılmış suyla saptandı.

İlaç Akriderm Ghent glukokortikosteroit aminoglikozid antibiyotiğe + ait farmakoterapötik grubuna aittir.

farmakolojik etkileri

ilaç, anti-alerjik, anti-bakteriyel ve anti-inflamatuar bir etkiye sahiptir. Betametazon dipropionat alerji, iltihap ve kaşıntıya karşı hareket eder. Bu lökosit inhibisyon özelliğine sahiptir. Lizomalnye enzimler ve açığa enflamasyon aracıları enflamasyon fagositozunu inhibe inflamatuar ödem vasküler geçirgenliği ve doku azalır gelişmez. Gentamisin (antibiyotik aminoglikosid). Bakteriyel cilt enfeksiyonları virüsleri üzerinde bakteri öldürücü etkisi vardır. Gram-negatif ve Gram-pozitif bakterilere karşı, özellikle aktif. Bu anaeroblar, mantarlar ve virüsler üzerinde etkili değildir. dermatit, egzema, atopik dermatit, kronik basit için kullanılır herpes, güneş dermatit, eksfolyatif dermatit, radyasyon dermatit, alt-bezi isilik, sedef hastalığı, kaşıntı.

Krem Akriderm Ghent, günde 2 kez ovuşturarak, cildin iltihaplı bölgeye uygulanır. ilaç tek başına kullanılabilir hastalığın hafif biçimde, ağır vakalarda kullanımların daha fazla sayıda olabilir. tedavi süresi 1-4 haftadır.

yan etkiler

Gözlemlenen yanma, cilt iritasyonu, kuruluk, folikülit, döküntü, hipopigmentasyon, hipertrikoziz. ikincil enfeksiyon potnichka, purpura, - Uzun süreli kullanımı ile, özellikle de örtücü pansumanlar kullanıldığında deri atrofisi.

İlacın kullanımı 1 yaşından küçük cilt tüberküloz, frengi deri belirtileri, suçiçeği, herpes simplex, aşılama sonrası cilt reaksiyonları, açık yaralara, emzirme, ilaç bileşenlerine aşırı duyarlılığı yanı sıra çocuklar için Akriderm Ghent kontrendikedir.

Dikkat

Hiçbir etkisi 2 hafta içinde ise, daha fazla teşhis için bir doktora danışmak gereklidir. artan tahriş ya da artan hassasiyeti belirir ile tedavi durdurmak ve bir doktora danışmalısınız. Sen yüzünde uzun süre Akriderm Ghent için ilacı kullanamazsınız. yüzünde uzun süreli kullanımdan sonra atrofik değişiklikler gözlenmiştir. gözlerde veya hasarlı deri ve açık yaraların üzerine krem kaçının. Çocukların yerel glukokortikoidlerin daha duyarlı oldukları için 12 yaşından çocuklarla Tedavi, doktor gözetiminde yürütmek için gereklidir. Hamilelik uygulaması esnasında bebeğe risklerden daha fazla sadece durumda kullanımına izin verilen anneye tedavi parası. küçük dozlarda ve kısa bir süre için kullanılır. Tedavi sırasında emzirme durdurulmalıdır. İlacın uzun süreli uygulama durumunda kademeli olarak yürütülen çekilecek.

aşırı doz

Olası, ancak uzun süreli kullanımı, kronik aşırı doz neden olabilir. hiperglisemi, glukozüri, tezahürü belirtileri Cushing sendromu. paket üzerinde son kullanma tarihi. reçetesiz kullanılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.