Spor ve SağlıkEkipman

Simülatörü Bacak Press: genel bakış, performans tekniği ve öneriler

Odanın koşullarında eğitimi için en popüler, aranan güç düzeneklerinin biri bacak basın için bir eğitmen duruyor. Böyle cihazlarda Sınıflar tamamen ekstra ağırlık çömelme ile değiştirilmiştir gelişmemiş güçlendirmek için izin edilmektedir buzağılar. Düzgün bacak basın için eğitmen olarak faaliyet gösteriyorsa, hızlı bir şekilde daha tonlu hale getirmek için uyluk ve kalçalarda yağ kurtulabilirsiniz.

simülatörün Tasarım özellikleri

için Eğitici bacak pres ayak yerleştirilmesi için bir platform içerir, koltuk sırtına sahip olan perdesi ve koltuk için destekler. ayrıntıya her inşaat elemanı içinde düşünelim:

  1. Platform - egzersiz sırasında harekete geçirilir bir simülatör, ana bileşeni. Bazı cihazlarda adı geçen elemanın diğer levha-metal şeklinde - bir kaygan olmayan bir madde şeklinde bir oluklu astar ihtiva eder. Standart simülatörü bacak pres ağırlık 25 kg. Gerekirse, menteşeli kargo kullanarak, iki kez platformun ağırlığını artırabilir. Bu çözüm omurilik yaralanması riskini artırır Ancak, yeni başlayanlar için ağırlık ile meşgul hemen gerekli değildir.
  2. bir arka koltuk - elastik bir dolgu maddesi ile yoğun, hipoalerjenik bir malzemeden yapılır. yapı elemanı bir başlık içerebilir, uzunluğu ayarlanabilir. bacak basın için koltuk eğitmenler olmadan Bazı üreticiler. Bununla birlikte, bu düzenleme, acemi sporcular için oldukça rahatsız gerçekleştirir.
  3. tenteleri Destek - simülatörü her iki tarafında bulunan çubuklar şeklinde sundu. Ek kargo kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Hangi kaslar simülatörün operasyonda yararlanılır?

kuadriseps, gluteus maximus, uzun fibula ve tibialis anterior, soleus kası: simülatörü yatarken Bacak basın çalışmalarını hemen hemen her kas yapar.

bacak pres performans atlet yatay simülatörü kalça ve kuadriseps alan temel yükü sağlar. Ancak iniş sırasında pozisyonun değişikliği ve diğer kas gruplarını aktive eder.

Bacak kullanarak egzersizin yararları

bacak basın için Eğitmeni esasına bir sürü farklıdır:

  1. Günlük yaşam kas gruplarında kullanılmamış, inaktif çalışma imkanı yaratır. platformda uç konumunu değiştirmek için son çare etkinleştirmek için.
  2. Ek bir ağırlığı olan bodur yaparken mevcut olan omurga üzerindeki eksenel yükü kaldırır. Bu geri sorunları olanlar için entegre Ayak seviyesi olasılığı zayıf kas korse geliştirmiştir açılır.
  3. Bir simülatörde oturan Bacak basın kalça ve kalça bölgesinde yağ azaltmaya yardımcı olur kalori çok sayıda, eğitim kısa vadede yakmanızı sağlar.
  4. simülatörde Dersler vücutta metabolik süreçleri harekete geçirir.
  5. Nedeniyle pelvik bölgeye kan akışını cinsel organların fonksiyonlarını iyileştirir.

çömelme Bacak basın arasındaki farklar

Simülatör (egzersiz ekipmanları) içinde Bacak basın kuadriseps üzerinde artan yükün teminini kapsamaktadır. Bu durumda, omurga ve böylece sık sık sırasında meydana yaralanmaları geri kaçınarak gevşetilir çömelme.

Başka tanımlayan fark belli kas gruplarının gelişimini amaçlayan ayakların pozisyonunun çabuk değişim olasılığıdır. Aynı zamanda, ağız kavgası hızlı yorgunluk teşvik tüm bacak kaslarında, aynı anda yük verir.

simülatörü bacak pres - Makine

Uygun bir teknik egzersizleri Sadece bağlılık yaralanma riskini azaltabilir. Doğru bench press yapacak sırları düşünün.

simülatörünü başlatmak için sporcunun güç yetenekleri tekabül doğru ağırlığını ayarlamak. Kullanıcı simülatörü, omuz genişliği platformda opera ayak yer alır. tutucular platformu eller yakalama.

simülatörü (egzersiz donanımları) 'de bacak pres geri tezgah kalça sıkıştırma ile sıkı bir uyum anlamına gelir. kendisi nefes verme ameliyat olan bir yönde bir platform hareket. platformu tamamen sıkışmayacak. Beden eğitimi sırasında dizler hafifçe bükük. Bu yaklaşım eklemlere zarar görmesini engeller.

baget ve uyluk sağ birbirine dik açılarda bir konumda olacaktır değilken platformu, derin nefes uçlarına üzerine indirilir. Birkaç dakika sonunda ve en nefesleri tekrar sıkılmış ağırlığını taşıyabilecek.

Nasıl bacak kasları büyümeye yapılır?

Hangi alt ekstremite ilerici inşa kas katkıda? önemli sonuçlar doğru beslenme odaklanmalıdır elde etmek. Proteinin vücut bolluk Yani doygunluk kasları büyümeye ve genişlemeye neden olur. Bu noktaya yeterince dikkat ödemezseniz, eğitim ağrısı ve yorgunluk başka bir şey getirmeyecek.

Eğitimin etkinliği ekstra ağırlık ve değişim platformu eğim açısı sistematik kullanımına izin geliştirin. Ne yazık ki, tesviye ayaklar için tüm simülatörleri bu özelliğe sahip. Bu nedenle, eğitim ilerleme neredeyse fark edilmeyecek durumlarda, daha sofistike cihazlar kullanmak gereklidir.

Son olarak sonuç asansör tek ayağını verir düzeltin. Özellikle etkili, egzersiz sonunda böyle bir strateji. uzak değil her sporcu güçlerine egzersizleri yapılması. Ancak, genel etkiyi artırmak için denemek için hala gereklidir.

Sonuç olarak

Görüldüğü üzere, güç Bacak karmaşık alt ekstremite kasları pompalamak için mükemmel cihaz vermektedir. Bazı sporcular ağırlıklarla ağız kavgası gerçekleştirdikten sonra sonuçları pekiştirmek çalışarak kullanımı başvurdular.

simülatörü ilgili düzenli eğitim görme bacaklar daha kitlesel hale kuadriseps, artırmak için kısa bir süre için izin verir. Buna ek olarak, sporcular dengeyi kaybetme riski olmadan, belirli kas gruplarına üzerindeki yükü vurgulamak edebiliyoruz.

egzersizi yatan pozisyonda ağırlıklar bacakları kaldırırken gluteal kasların. Deneyimli sporcular en derin diz virajlarda performansında pompalanan edilebilir ne kadar biliyoruz.

Genelde, bir simülatör kullanılarak eğitim, sporcular anlamlı hatta kilolu birlikte çalışarak, yükü izole yaralanma riskini azaltmak mümkün.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.