ModaGiysi

Giysiler içinde Ülke tarzı - basitlik ve doğallığı

basitlik, rahatlık ve konfor tercih edenler için, kesinlikle, country tarzı giysiler hitap etmektedir. Bu erkek ve insanlığın güzel yarısı için geçerlidir. Bu tarz 20. yüzyılda ortaya çıktı ve Amerika'ya yaptığı yerleşimciler kurdu. Onlar, yeni toprakları keşfetmek sıfırdan denir yaşam yolu geliştirmek zorunda kaldı. uygarlıktan ve doğaya doğrudan yakınında bulunan uzakta, sığır ıslah uğraşan, Cowboys, kendileri için rahat, pratik şeyler tercih köstek hareketler yok.

Her şeyden önce, tabii, deri oldu. Hafif yumuşak, güçlü ve dayanıklı, bu biniciler atılgan gündelik elbiseli vazgeçilmez hale gelmiştir. Kadınlar sarkık tercih ve ücretsiz kesim elbiseler doğal kumaşlardan yapılmış - keten, pamuk, yün. Renkler, tabii ki, aynı zamanda yatıştırıcı doğal tonları vardı renkte hiçbir kimya uygulanmadı. Bu ülke tarzı giyim ile bağlantılı olarak sakin, rahat ve pratik olarak ortaya çıkmıştır.

Böyle basit ve giyim olarak komplikasyonsuz olarak - Hintliler aksesuarların bu tarz getirdi. Bunlar deri, ahşap ve doğa tarafından bağışlanan diğer malzemelerden yapılmıştır. giysiler içinde Ülke tarzı - özgürlük ve davranış kolaylığı ücrettir. Tabii ki, yıllar sonra, tasarımcılar yeni moda çözümleri çok şey var bu tarz ve hafifçe değiştirilir. Orada sadece rakam kusurlarını gizlemek için izin verir giyim cinsellik ve açıklık bir tür değil, aynı zamanda avantajları vurgulamak için. Işık geniş etekler, panço ve pelerinler, saçak ve hasır şapkalar - Tüm bu ünlü tasarımcıların moda gösterileri bugün görülebilir.

Nasıl bakabilirsiniz country tarzı giysiler, ne onun ana özellikleri? Geniş kesim ceket, örme giysi, büyük ve kitlesel doğal malzemelerden yapılmış aksesuarlar hakim kadın kostümleri - gümüş, odun deri hissetti. deri, pamuk, süet, yün, kot, keten - Kumaşlar bu tarz yoğun ve doğal için seçilir. Ayakkabı kalın düz taban ve ahşap takunya, sandaletler, düşük topuklu tanga. Hiçbir parlak renkler, kadife ve ipek - tüm basit mütevazı ve rahat. Bu stil, dinlendirici bir tatil için idealdir.

Barok - Hayır daha az çekici bugün bile bir tarzıdır. o bütün diğer moda trendleri gibi görünmüyor, çünkü cesur ve umutsuz modası takipçisi tarafından tercih edilir. Nedir Barok tarzı elbise? Prada koleksiyonu, örneğin, parlak ve canlı renkler her türlü sadece tam - yeşil mor turuncu,. renkli baskılar ve yay ve fırfırlar elbette, bir zenginliği, taraftarların tam tersi tepki ile kombine Bütün bunlar yüksek moda.

gösterişli ve eksantrik ağır aksesuarlar, - Bu tarzın temel ayırt edici özellikleri. Kadife çiftli, geniş manşet ve saten kurdeleler herhangi kalabalıkta Barok fanlar tahsis. Canlı bir şekilde giysiyi bu eğilimin moda evi RoccoBarocco sundu. Gösterişli lüks, pretentiousness tarzı, formalite ve sertlik Barok stili karakterize etmektedir.

odezha, insanın iç özünü yansıtmalıdır ruhunu ve dünya görüşü ile uyum içinde olması nedeniyle Elbette moda her eğilim, onun hayranı var. Nasıl seçmek için giyim tarzını buna ekleyerek ve bütün halde uyumsuzluk neden değil, rahat ve ideal şekle uygun olurdu?

Uzmanlar öncelikle fiziği üzerine dikkat etmek önerilir. Sonuçta, ince ve ince bir rakam üzerinde mükemmel bakmak o şeyler sadece doğru, tam ve yuvarlak formu ve bunun tersi çirkinleştirmek rakam kusurlarını gizlemek ve ana avantajları vurgulayabilir giysiler aldı olabilir. dar kalça İnce kız düz etek ve dar pantolon yoğun doku düz çizgiler bir elbise harika görünecek. yüksek göğüs ve geniş etek giyebilir belirgin bel olan kadınlar, kemerler yumuşak, iyi dökümlü kumaştan yapılmış bel ve tunik vurgulamak.

Tam rakamlar sahipleri sıkı giysiler, çok geniş uzun etek ve hacimli fırfırlar tercih edilmemelidir. Uygun olan yerlerde uzun düz ceket, düz etek ya da pantolon, gevşek örme tunikler. Tek göğüslü kaplamaz ince rakam ve düz ceket, ücretsiz kesim elbise ve örgü tunikler verecek. Her durumda, moda profesyonellerinin tavsiyelerini dinlemek, herhangi bir kadın mükemmel ona uyacak ve onun iç dünyasını ifade edecektir giyim stili seçmek için nasıl anlayabiliriz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.