SeyahatYol tarifi

Sicilya Havaalanları. Hava ada ünlü kapıları

Sicilya adası, İtalya'nın bir il olarak, tüm bilinmektedir. Sicilya ziyaret etmek için bir şansı vardı olanlar ve sadece rüyasını olanlar: Geleneksel olarak, insanlar iki kategoriye ayrılabilir. Bu ada oldukça haklı ünlüdür. Ve tanıtım turizm broşürleri çok dediğimde abarttığını değildir: "Eğer Sicilya henüz eğer Bi yere olmamıştır" Bu ada tarihi ve kültürel mirası, etkileyici doğası, çağ ve medeniyetlerin paradoksal kavşak için, onun kentlerin mimari mirası yansıdı benzersizdir. Hatta sakinleri beş milyon İtalyanlar biraz farklıdır ve nadiren misafirleri ile bir konuşma bu farkı vurgulamak için bir fırsatı kaçırmak. Yakın tarihli Uluslararası Havaalanı Sicilya her yıl hemen hemen gerçekleşir. Turizm - Sicilya ekonomisinin en karlı sektörlerden biri. gezginler bu sahillere birden çok kez geri dönmek istedim ve adanın sakinleri ellerinden gelen her şeyi yapıyoruz.

Sicilya Havaalanları: Onlar hakkında bilmeniz gerekenler

Geleneksel olarak, İtalya'nın ada eyaleti ile bağlantı denizden ve havadan hem gerçekleştirilir. Fakat ilk yolu sadece Akdeniz yolcu gemisi yolculuk ilgilendirmektedir. Ve turistlerin çoğu hava yoluyla buraya. büyük havaalanları Sicilya, Palermo ve Catania bulunmaktadır. Adanın ana hava terminali, tabii ki, "Falcone Barsellino" dir. Onun adı ünlü Sicilya mafyasına karşı iki kahraman savaşçı hafızasını ölümsüzleşti edilir. Bu hava geçidi en yoğun yolcu trafiği geçer sayesinde, yılın her mevsim oldukça kalabalık. sermayenin merkezi yaklaşık yarım saat içinde ulaşılabilir. ikinci büyük havacılık merkezi neredeyse Catania eteklerinde yer Fontanarossa yer almaktadır. Bu büyük İtalyan bestecisi onuruna adlandırılmıştır Vincenzo Bellini. Sicilya, talepteki bu çoğu havaalanları karşılaştırırsanız. dikkate onu alır dünyanın tur operatörleri çoğu adayı ziyaret etmenizi davet ederken. Tabii ki, bu sadece burada ama diğer pistler yerel uçuşlar mesajlarla ağırlıklı kullandı. Ama Sicilya havaalanları kendi üzerine sadece yer almaktadır. Bu, "Vincenzo Florio" denir üçüncü büyük kara Trapani küçük bir arsa üzerinde ada yakındır. Burada bulursanız, o zaman Sicilya kendisi mekik tekne almak zorunda kalacaktır. Ama düzenli gider.

yalnız seyahat

Birçok turist seyahat acentaları ile başa çıkmak için değil ve hareket özgürlüklerini kısıtlamak için değil tercih ederim. Böyle bir uygulamada, pek çok olumlu yönleri vardır. Ama seyahat yaklaşım makul ve rasyonel olmalıdır. Önceden rota düşünmek en iyisidir. Sen ziyaret edilecek şehirler ve turistik kendi dağıtım kravat, hala evde Sicilya harita üzerinde havaalanlarını görebilirsiniz. Böyle sağduyu taşıma masrafları için fon çok kaydedebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.