ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Sıcak eriyik yapıştırıcı (tabanca): nasıl seçilir? İpuçları ve püf noktaları

Hala tutkal tabancası yoksa, o zaman belki de bunu almanızda yarar vardır. Bu araç oldukça yararlı bir şey denebilir, ama bir satın alma yapmadan önce, ekipmanın teknik özelliklerini anlamak için, yanı sıra ana seçim kriterlerini belirlemek gerekir. açıklanan araçları, abartısız, ve rezervasyon popüler çağrılabilir. Onun için satın alınabilir sıcak tutkal tabancası kullanmanız gerekiyorsa, o ona kampanya için değil, reklamı gerekmez, çok sayıda yerli ustalar ve profesyonel inşaatçılar kendi cephanelik bu cihaz reçete, faydaları değerlendirebilir.

Tutkal tabancası ekipman şartları değil, ama çok yararlı olması. Ek avantajlar basit bir tasarım, düşük maliyet ve görevlerin geniş bir yelpazede gerçekleştirme olanağını yapılmalıdır. Gerekirse, başka bir şeyle değiştirmek zor olacaktır, mühendislik iletişimi güçlendirmek birlikte parçaları tutkal, eklemleri ve mühür doldurmak için kullanılabilir.

Gerek kullanma

Anında sıcak eriyik tabancası çeşitli unsurlarını düzeltebilmektedir kütle 3 dakika ya da daha az sertleşerek sonra, belirli bir sıcaklık, bileşimin ısıtır. O oluşmuş sonra dikiş neredeyse maksimum gücü haline gelir ve bu tür sıvı çivi ile çalışırken olarak ayar birkaç saat, beklemeye gerek yoktur. plastik, cam, deri, ahşap, metal, kauçuk, kumaş ve PVC: eritin mükemmel dahil malzemelerin çeşitli çalışır. Ama sıva veya beton türünde bir tabanca mineral yüzeyler ile sopa çalışmayın. Bazı zorluklar plastik parçalarla ortaya çıkabilir. Diğer yapışkan bileşimlerde olduğu gibi, yüzey eriyik karışımı uygulamadan önce kir ve nemin, lekelerin temizlenmesi ve aynı zamanda yağ giderme üretmek gerekir.

Onun yardımıyla, onun için satın almak zorunda kalacak sıcak tutkal tabancası kullanmak gerekirse mekanik sabit kalitede aşağı değil çok güçlü bir bağlantı elde etmek mümkün olacaktır. Gerekirse, parçalara ayırma bileşimini ısıtmak için gerekli olan, ve çok sayıda yüzeyler üzerinde Karışım çıkarılmasından sonra iz bırakmaz. Diğer dolgu macunları ile karşılaştırıldığında, bu daha da tamamen tüm derinliği, ihtiyaç sadece 15 dakika sertleştirmek mümkün etkileyici olan, tabakaların bileşimini tarif eder. Hatta Thermo toksik sıcak tutkal, aynı malzeme duyarlı ısı yanık ve hasar dikkat edilmelidir. değiştirme çubukları performans kaybı olmadan saklanabilir olarak kurutulduktan sonra, dikiş, neme karşı olacaktır. yapıştırma zaman, yedek elemanlar ucuz olduğundan Thermo ile çalışan karşılaştırılabilir büyüklükte yapıştırıcılarla karşılaştırıldığında% 70'e varan, bir çok ekonomik olduğundan emin olun. Kütle doz mümkün olduğu kadar doğru mümkündür, atık elde edilmektedir, bu durumda, çok az. aracı, güvenli, ergonomik ve çocuk yaratıcılık için uygun, kullanımı kolaydır.

Bir tutkal tabancası seçmeye yönelik ipuçları

Bir sıcak tutkal tabancası satın önce, bunun gücüne dikkat değer aralarında teknik özelliklerini anlamak gerekir. daha watt, daha çabuk yapışkan kitle eriyecek, hız önemli bir faktör verimliliği olduğunu. Uzmanlar eritme tankının kapasitesine de dikkat etmek öneriyoruz. Isıtıcı, istenen çalışma sıcaklığı sağlar ve ısı odasındaki tutkal gerekli miktarda içeriyorsa, güç sorunu olarak kabul edilemez.

300 watt kapasitesi ve silah sınıf artıları sunma daha yetenekli, ancak 30 ila 150 watt arasında yeterli amatör görevleri gerçekleştirmek için. maksimum güç yeterince yüksek ise, sihirbaz eriyiğin hazırlanmasında bir duraklama yapmak zorunda kalacaktır. Yeterli güç belirli görevleri gerçekleştirmek için eğer hemen göremiyorum yana, uzmanlar aracı performansını seçmek için tavsiye ederiz.

Başka ne gücü hakkında bilmeniz gerekenler

Bazı şirketler otomatik gücünü ayarlamak olanak tanıyan araçlar satmaya sunuyoruz. Aracın ilk erime 200 watt tüketir için Böylece, o zaman 40 watt olan standart işletim gücü, gidecek. Bekleme modunda ekipman 14 ila 16 watt tüketecek.

eriyik sıcaklığı

Tüm malzemeler bazıları da duyarlı olduğu, heybetli sıcaklığın etkisi ile başa çıkmak mümkün değil. Örneğin, düşük sıcaklık tutkal çubukları kullanılan bazı polimerler, kağıt türleri veya tekstil, erime sıcaklığı 105 dereceye ulaşır. Onlar için bu modda çalışabilir özel bir tabanca satın olmalıdır. Ancak, kontrollü bir sıcaklıkta ekipman satın alabilirsiniz. Satılık böyle bir ısıtma seviyesine sahiptir Dremel modeli 920, görülebilir. Üreticinin başka bir düzenleme yaparken - Dremel 930 - iki moddan birinde çalışabilir: İlk çıkışlar 105 derece, ve ikinci - 165. ortalama silah satın varsa, 200 dereceye kadar Karışımı ısıtacaktır.

Bir tabanca markası Özellikleri "Zubr Usta" 06850-20-08_z01

Eriyebilir tabancası "Zubr" modeli 500 ruble maliyeti söz., O, sentetik ve doğal malzemenin birleştirilmesi için tasarlanmış çok yönlü bir alettir. Onun kapasitesi 20 watt olduğunu ve toplam ağırlık 0.22 kg'dır. Bu ağ cihazı, bazen önemli bir fonksiyonu olan herhangi bir elektronik sıcaklık kontrolü vardır. Isıtma süresi ekipman düşmelere karşı koruma sağlanır, sınırlı 5 dakika ama değil. Uygulamada görüldüğü gibi, yönetim tabancası mekanik besleme sistemi ve dozaj bileşime sahiptir, çok açıktır.

ek avantajlar

Bir durağan konuma yüklemek için izin veren bir yatak yüzeyi ile donatılmış olduğundan, çok kolay ekipmanı saklanması. Silahın ucu aralarında çalışma kolaylaştıran bir valfı vardır, yapışkan bir akışa sahip değildir ve giysileri, ve ayrıca bir çalışma yüzeyi leke yoktur.

bir tabanca, "Bison Uzmanı" 06851-80-12_z01 Özellikleri

Tabanca "Bison Uzmanı" eriyebilir maliyetleri 1000 ruble. ve ekipman darbeye dayanıklı plastik gövde temsil eder. alet sızmasını önlemek için bir valf, hem de tetik uygun bir biçimde sağlanır. mahfaza Operatör yorgunluğunu en aza indirmek ve farklı malzemelerin yüksek kaliteli bağlanma temin etmek için böyle bir tarzda tasarlanmıştır. Onun kapasitesi 80 watt, ancak birim elektronik sıcaklık kontrolü yoksundur. Ağırlığı 0.4 kilogram ve yapışkan çubuk uzunluğu 300 mm eşdeğerdir. Diğer avantajlar, koruma damla ayırt edilebilir arasında bir bileşim, 4 dakika boyunca ısıtılır.

satın almak konusunda Öneriler tutkal tabancası markası "Stayer" 0680-11

Stayer eriyebilir tabancası 300 ruble mal oluyor. Onun gücü 50 watt olduğunu. damla Ekipman koruma sağlanır ve 180 derece sıcaklık şartları değildir. kullanılan özel memenin bileşiminin kesin uygulama için. Cihazın avantajları ayırt edici esneklik, ısıtırken yeri hafif yapışkan, ve mahfaza tabanında ısıya dayanıklı bir plastik malzemenin kullanılması olabilir arasında.

Özellikler yato gun 11 ila 35 mm (400), W

Eğer size uygun olacaktır sıcak tutkal tabancası marka yato için 35 kapasiteli bir cihaz gerekiyorsa, en yüksek kalitede, bu nedenle, profesyonel kullanım için tasarlanmıştır. Bu model çalışmalarının geniş hacimli taşımak isteyenler için mükemmel bir seçimdir. uygulama gösterdiği gibi, ekipman uzun süreli kullanım için uygundur ve bir farklı sıcak tutkal doldurmak için izin verir. 11.2 milimetre çapında ihtiyaç duyulan tutkal çubukları çalışmak.

maliyet çubuklar

mağaza ziyareti, sen 11 mm için sıcak tutkal tabancası satın alabilirsiniz. Fiyat üreticisi bağlı olacaktır. Örneğin, 239 ruble değerinde. Hummer tutkal, çubuklar marka iken KWB 5393-06 144 ruble olarak tüketiciyi mal olacak. 669 ruble değerinde marka DexX altında benzer bir ürün.

Uygulama Notları

Bir sıcak eriyik tabancası nasıl kullanılır, sen çalışmaya başlamadan önce bilmemiz gerekir. İlk adım cihazı, montaj yapıştırıcı çubuk bağlamaktır. Ancak o zaman yapıştırılacak yüzeylere hazırlayabilir. ana bileşimini uygulamak için tetiği çeker ve sonra Temas yüzeyleri birbirine bağlıdır. tutkal sopa ucu, yenisini ayarladığınızda, önceki birini iterek itmek için gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.