Sanat ve EğlenceFilmler

Serinin mutlu sonları: Uzun süren ve mutlu bir şekilde vurulmuşlardı

Neşeli ve Shabbat serisi "Happy Endings" (Rusya'da - "Happy End") Nisan 2011'de havaya girdi ve üç mevsim boyunca Haziran 2013'te kapatıldı. Eleştirmenler tarafından övülen popüler bir TV şovu, Sony'den üretime hak kazanma girişiminde bulunmayı yeniden planlamaya çalıştı, ancak geçen sezonun düşük beğenilme oranlarına ve tanıtım ve reklam masraflarının yüksek olması, dileyenlerden korktu. Serinin mutlu sonu işe yaramadı, ancak oyuncular için mi?

Aktris: Eliza Kup
Karakter: Karısı-komutanı Jane Kirkovich-Williams, sevgiyle "Boo" olarak adlandırılan Afrikalı-Amerikalı kocası Brad'de şarkı söylemeyen bir ruh.
Daha önce popüler rol: "Clinic" dizisi, engebeli doktor Denise Mahoney'nin rolü, 24 serisi.
Sonradan popüler bir rol: potansiyel olarak - "Benched" serisi.

Serinin kapatılmasının ardından, düşük bütçeli film ve televizyon projelerinin yerleri üzerinde duran Eliza, "yerli" ABC dizisindeki ana kadın rolünü aldı. "Mahkemede Benched / Benched" serisinde, kahramanı Nina Wheatley, prestijli avukatlık görevini (avukatlık, mütevelli olarak hareket ediyor) ve erkek arkadaşını bir gün kaybeder. Bar'da bir iş bulduktan sonra, adalet sisteminin sıcağına düştü. Yasal bir komedi dizisi mi? Saçmalık! Ancak Eliza - mükemmel bir komedyen, bir zamanlar ilk on acemi komedyen listesinde Variety dergisinde yer aldı. Dizisi 28 Ekim 2014'te ABD kanalında ABD'de başlatıldı. Derecelendirilmiş 11 serisi, derecelendirmeleri gelecek sezonun kaderini belirleyecek.

Aktris: Elisha Cuthbert
Karakter: Jane'in kız kardeşi Alex Kirkovich, Dave'i sunağa fırlattı.
Popüler rol daha önce: "24" TV dizisi, "Komşu" filmi
Sonra popüler bir rol: hiçbir şey
Elisha'nın karakteri en tartışmalı olarak adlandırılabilir: Nordic tarzı bir sarışın tasvir ederek aptal olduklarını fark ettikten sonra, yazarlar aceleyle onu aptal duruma düşürdü, daha sonra akıllı bir kişi yaptı ve yine klasik bir aptal haline geldi. Karakterden açık bir çelişki belirdi, ancak Elisha karmaşık (yazarların gözetiminde) seri durumlarda onur ile çıktı. Ne yazık ki, seriden sonra, en güzel TV aktrislerinin listelerinde defalarca bulunan yetenekli bir kız, hiçbir şey söylemeyen ve açıkça hokey kocasıyla birlikte aile hayatından hoşlanmayan bir film projesiyle çarpıştı.

Oyuncu: Casey Wilson
Karakter: Başarısız olan başarısız olan Penny Harz, yaşamının sevgisini bulmak için, hepsini ayrımsızca denemek için çalışıyor - belki de "prynts"
Popüler rol daha önce: parodi show "Saturday Night Live"
Ardından popüler bir rol: potansiyel olarak - "Bana Gel / Benimle Evlen" serisi
Casey - serinin üç karakterinin en aktif oyuncusu. "Mutlu Son" öncesinde oldukça popüler bir komedyendi ve göreli başarı ile serisinin kapanışından sonra kaldırıldı: 2014'teki en iyi film "Kayıp", televizyon dizilerindeki episodik görüntüler ve nihayetinde kocası David Kaspe'nin "Benim için gelin" romantik komedi dizisinin ana rolü. / Evlen bana. " Altı yıllık bale sicimlerinden sonra kahramanı - mükemmel Annie - oymak Jake ile çalar ve kavradığı - çiçeklerle ve meyveleri - önünde olduğunu anlar. Serisi ABD'de 14 Ekim 2014'te NBC'de başlatıldı. Derecelendirilmiş 11 serisi, derecelendirmeleri gelecek sezonun kaderini belirleyecek. Bu arada, 13 Kasım 2014'te aktrisin ilk doğanın ortaya çıkmasını beklediği biliniyor.

Oyuncu: Damon Wynes Jr.
Karakter: Brad Williams, karısı Jane'in "yıkanmış ve soylularak"
Popüler rol önceki: orada
Daha sonra popüler bir rol: "Yeni" dizisi
Aktör Damon Wayans'ın en büyük oğlu, oyuncusu ve senaryo yazarı Damon baba ayak seslerine başladı. Oradaki çekimlerde sonunda "Happy End" TV dizisine girdi. Onun karakterinde, "Bear" lakaplı rafine edilmiş kuşkonmaz yardım edemez, ama aşık olur. Serinin kapatılmasının ardından Damon, sınırlı bir Rus gişelerinde düzenlenen "Type Cops" komedisinde oynadı. Açıkçası, filmdeki ortağı Jake Johnson Damon'u aktrist ve yapımcı Zoe Deschanel'e önerdi . Aktör, en sevdiği "Novenkaya" serisinin kalıcı sıralamasını içe dönük Koç rolünde yeniledi. Onun kahramanı büyüleyici Boo (Brad) kadar parlak değil, ancak beş kez Altın Küre adayı olan seride yetenekli bir aktör görmek güzel.

Aktör: Adam Palli
Karakter: Max Bloom - kendine has rüzgar sesi veren kendi limuzinine ateş açan tembel ve çürümüş, geleneksel olmayan oryantasyon, bozulmak mantıklı değil bu yüzden iyi değil.
Popüler rol önceki: orada
Daha sonra popüler bir rol: Mindy Project serisi
Baş teşvik ve başlatıcı Max "enderzhayzerom" serisi "Mutlu Son" idi. Rol, daha önce epizodik rollerde rol alan Adam'ın kariyeri için ilk büyük başarısıydı. "Mutlu son", televizyon kariyerinin devamlılığını sağladı: "Mindy Projesi" fikrinin yazarı ve ana karakteri olan Mindy Kaling, Adem'in Dr. Peter Prentice rolüne daveti onayladı. Adam 29 bölümde fotoğrafını çekti ve diziyi yeni bir TV sezonu için genişletmeyi umuyor.

Aktör: Zachary Knighton
Karakter: Dave Rose - kaçan bir gelinle dostluk içinde uyuyan sinirli nişanlı Alex Kirkovich, daha sonra üçgen kesimlere bağımlı hale düştüğü için, en iyi arkadaşlarının erotik hayallerinin sebebi haline geliyor.
Popüler rol: kadar
Sonra popüler bir rol: hiçbir şey
Aktör, yönetmen ve yapımcı Zachary, "Mutlu Son" un kalıcı dökümünden en etkileyici filmografiyi sunabilir. İkinci ve üçüncü kademenin filmleri sadece ABD'de değil, aynı zamanda Fransa'da idi. Aktör periyodik olarak popüler TV dizisinde yanıp sönüyor: Doktor Evi, Kanunlar ve Düzen, Bones, Philadelphia Her Zaman Güneşli ve diğerleri. Dave'in "Happy End" dizisindeki şanssız sevginin rolü en başarılı rolü olarak kalmaya devam ediyor. 2014'teki "Ebeveynler" serisinde göreceli başarı, epizodik bir görünüm olarak görülebilir. Ancak taraftarları, Zahari'nin 2015 yılında gösterime giren "Weird Loners" dizisindeki rolünü sürdürme konusundaki umutlarını sabit tutuyor. Zahari, ilişkilerden korkan, ancak arkadaş olmak için dört New York şarkısından birinde oynuyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.