SeyahatOteller

Serenity Fun City 5 *: yorumlar, fotoğraflar. Serenity Fun City Makadi Bay 5 * (Makadi, Mısır)

Bu yazıda ilginç bir Mısırlı otel Serenity Fun City 5 * tanıştırmak istiyorum. Yorumlar tamamen yeni olduğunu söylüyorlar. Aslında bu otel iki bin on ikinci yılında açılmıştır. Daha büyük bir kompleksin bir parçası olan "Makadi Bay Fun City." Rusya, Ukrayna, Çin ve Avrupa: Bu otel farklı ülkelerin vatandaşları tarafından seçildi. Burada dinlendirin ve halk. düzenli, huzurlu eğlence, berrak deniz - bu bölgeye gitmek farklı milletlerden turistler bu yüzden.

Otelin konumu

Otel Serenity Serenity Fun City Makadi Bay 5 *, Hurghada Havaalanı'na 30-6 kilometre yer almaktadır. Yolculuk taksi ve araba ile yaklaşık kırk beş dakika sürer. çok fazla zaman alır, tabii ki, diğer otellere turist teslim otobüs, aktarın. Otel çevresinde - çöl, ancak kıyı boyunca diğer oteller "Harmony" nin toprakları ulaşabilir ve hatta onların plajda yüzmek. Hurghada size otel-otobüs gidebilir veya animatörler akşamları gidin. hızla Dovezut - Mısırlılar hızını seviyorum. Ama, t oldukça güvenlidir.. Karayolları üzerinde To tek yönlü trafiğe.

Hurghada, Makadi

Bu koy istisnai bir otel inşa edilmiştir. çare Hurgada aittir, ama onun yaklaşık kırk kilometre. plajlar Kumlu, ancak kıyı mercan resifleri derinlemesine oturtmak için. Bu nedenle gereken özel ayakkabıya ihtiyacı var. koyda Oteller - çoğunlukla "beş". Bunlar Serenity Fun City Makadi Bay 5 * sayılabilir. Makadi Bay - oldukça rüzgarlı bir yer, bu yüzden hemen hemen tüm oteller özel bir rüzgar geçirmez ekranlar vardır. Çöl arazi, tüm barlar, restoranlar ve mağazalar sadece sitede bulunan veya otobüse Hurghada gitmek gerekir edilebilir. Bazı oteller onların gece kulüpleri ve barlar ve yabancı misafirler içeri; Özellikle popüler "El Khan" veya "docker" gibi kurumlardır. Yerel burada yaşamıyorsun - çare münhasıran tatilcilerin doldurulur. Ama oldukça umut vericidir. Söylenti yakında Hurghada Makadi'nin ayrılan o vardır. Birlikte Soma Bay komşu tesisi ile, farklı bir idari birimden olacak. Ebu Makadi denilen Onun planı. Dinlenme çok iyi, şık oteller, yeni parklar gür yeşillik ve çok güzel ekilir olduğunu. Otel yakınındaki plaj her onun o sahil sonsuza giderse olarak görünüyor böylece kendi, ancak yer almaktadır. Aesthetes burada şafak karşılamak istiyor. neredeyse kontrolsüz yürüyebilir farklı otel sahillerinde, diğer karşılamak için olası değildir Mısır'da tatil.

burada Bölge ve tüm

Otel Serenity Fun City Makadi Bay 5 * geniş alana sahiptir. Bu otuz üç kilometrekarelik sürer. biz de otelin hemşirelik alanı düşünürsek, daha da ortaya çıkıyor. Tüm karmaşık yüz elli kilometrelik bir alana yayılır. sahile yakın bir yerdeki "Serenity Makadi Heights" dir. Ama bu resmi adıdır. Turistler sadece "Serenity Beach" diyoruz. Bu nedenle, denize ulaşmak için, kendi topraklarından geçiş yapması veya Mini Bus gitmek gerekir. on - Yaya olarak yedi dakika almak gerekir. Otel otobüs bir zamanlamaya göre çalışır. Ama misafirler alanı, çok yeşil bakımlı ve temiz olduğunu yazın. bu nedenle, tüm otobüs beklerken değil, bir zevk üzerinde yürümek. Tüm daha çok "herşey dahil" sistemi daha da kullanışlı hareket varlığında. Otel kendine ait lunapark ve su sporları merkezi bulunmaktadır. ve hediyelik eşya ile ve gıda ve plaj aksesuarları - Ayrıca birçok mağaza bulunmaktadır.

Turistlerin Konaklama

Otel fazla beş yüz oda bulunuyor. Onlar geniş balkonlu, otuz altı metrekarelik bir alanı kapsayacak, iki ya da üç kişi için tasarlanmıştır, çoğunlukla standarttır. Böyle tesislerinde, 284 vardır. Orada Serenity Fun City Makadi Bay 5 * geliştirilmiş oda tipine de. Orada yaşayan turistler sürekli doldurulan mini bar, keyfini çıkarabilirler. Onlar bir meyve sepeti, bornoz ve terlik eşitlemek gerekiyor. Odaların misafirler Tüm memnuniyetle kahve ve çay için gereken her şeyi bulacaksınız. Büyük aileler ve şirket cam duvar mat ayrılan iki yatak odası, bir konaklama sunmaktadır. Yüz elli sekiz tür daireler - otel misafirleri için. Bir yirmi dört aile "suit" de bulunmaktadır. Denizden uzak - Serenity Fun City Makadi Bay 5 * Eğlenceli City Garden bir oda. Ama su parkına yakındır. Rus ve Ukrayna kanalları ile yeni TV'ler konuk odasında. sabun, jel, şampuan - duş olarak. nezih, ferah odalar. iyi durumda Mobilya. bir şey işe yaramazsa, o zaman resepsiyon, tüm tamir veya değiştirme çağırmanız gerekir.

Hizmetler ve boş zaman aktiviteleri Otel Serenity Fun City 5 *

Yorumlar lobide öncelikle ücretsiz Wi-Fi açıklar. Onlar da otelde ek hizmetler çoğunluğu ödenmiş olması bizi bilgilendirdi. Bu çamaşır (gerçi satın misafir "Ultra TÜM" bir kez, para için değil hizmet kullanabilirsiniz) Hurghada, sauna ve masaj hizmeti, güzellik salonu, bilardo, dalış okulu, pasajı ve sinema içeren spa merkezine, otobüs " 6D », dokuz sürmek ile eğlence parkı. Aynı zamanda ücretsiz hizmetler bir yeri vardır. Bu su parkı, tenis kortları, spor salonu, disko. Otel Serenity Fun City 5 * (Hurghada) çocuklu aileler için birçok aktivite vardır. Odada ve restoranda bir sandalyesi ve ilave yatak - Bu çocuklar (güzel yorumlara) dört yıl sürmesi bir mini kulüp vardır. sihirli hileler, dans ... Ama bütün konserler ve programlar ikinci otel topraklarında düzenlenen - Her akşam animatörler bazı gösteriler oynarlar. Öğleden sonra, çok eğlenceli. Animatörler sahilde neredeyse her zaman çalışır. Ve akşam sekizden sonra - çocuklar büyük bir zevkle koşmak çocuk disko,. Kızıldeniz'de büyük sayılır su parkı, olarak, güzel slaytlar, hiçbir kuyruklar, "cheesecakler" tüm eksik.

personel

Serenity Fun City 5 * (Mısır, Makadi Bay) personeli, değerlendirme göre çok nazik ve kibar. Servis genellikle mutlu kamp. Ve garsonlar ve aşçılar ve barmenler - kısacası, tüm personel - çok gayretli. isteklerinizi yerine getirmek için acele Çalışanlar, onlar misafirler için çok özenli. Eğer onlarla temas ve bir şey sorarsanız, onlar her zaman gerçekleştirin. Tabii ki, ihtiyaçlarınızın kendi yetkinlik ise.

gıda

Sadece üzerinde "herşey dahil" misafir Serenity Fun City Makadi Bay 5 *, Hurghada bekleyebilirsiniz. "U", yani burada da Türkiye'de uygulanmaktadır "ultra herşey dahil" dir. "Buffett" ana restoranda "Le Monde" içindedir. akşam gece yarısı geçmiş yarısına saat onda orada biter rağmen, uyku olmayanlar için yiyebilirsiniz. İki restoran "alakart" - İtalyan mutfağı ( "al dente) ve Arapça (" Endülüs ") - süreyle ücretsiz çalışma" Ultra ALL", ancak önceden kayıt ihtiyaç vardır. Orada başka bir restoran menüsünde çalışma akşam olmakla bir ücret karşılığında. Bu Japon restoranı "Sayonara." Beş çubuk teklif misafirler ikramlar, kokteyl, içecek, pişmiş mallar seçin. su parkı yakınında Bu teras, "La Veranda" ve "Food Court". Bu havuzda ve lobide yanı sıra bir kokteyl barda iki daha fazla puan çalışır. Otel Serenity Fun City 5'de başka nedir? Yorumlar, her şeyden önce, söz yanında ayrıca uygun maiyeti ve atmosferi ile gerçek bir İngiliz pub "Bristol" dir. Restoran, muhteşem ve çeşitli seçim söyledi. Birçok sebze menüsünde, yan yemekler, (tava ve et ve balık birkaç çeşit olarak krem), tavuk, kalamar, pudingler, formalar, kremler. İtalyan restoranı iyi kebap - Arapça mükemmel tırmanma olduğunu. Her seferinde şefler bazı özel yemek "Chef" sunuyoruz. Meyve her zaman elma, portakal, kavun, incir, karpuz, mandalina yiyin. Sabah, krep ve donut kızarmış. Tatlılar seçimi çocuklar, güzel dişlerin mutlu, çok büyük. barlar yiyecek bir şeyler var. Alkolün iyi viski vardır tekila, votka, bira. Mükemmel kokteyller su katılmamış.

deniz ve suya yakın istirahat

Ne kadar iyi yüzme ve dalış plaj Otel Serenity Fun City 5 üzerinde *? Yorumlar mercan altta ile Makadi sahil için tipik olduğunu iddia ederler. Bu plajlar dalgıçlar ve yüzücüler için iyidir. Sen sığ su yoluyla dolaşıp biraz zaman (böylece, ayak yaralayabilir bir "mercan" spor ayakkabısı getirmek ya da satın alınacak emin olmamak) daha sonra derinliğe kesilir, ve resif dramatik iner. şnorkel ve deniz yaşamı gözlemleyebilirsiniz orası. suya güvenli giriş için konukların rahatlığı için iskele inşa edilmiştir. denize iniş için dört adım vardır. Serenity Fun City Makadi Bay 5 * plajda gibi, balık ve deniz hayvanları izlerken, şunu. Makadi Bay - dalgıçlar için bir cennet. Ve ne yüzmek ne olur? kıyısında çocuklar için çok uygundur mercan lagün, temizlenir, küçük yoktur. Buna ek olarak, otelde birçok yüzme havuzları vardır. Onlar, geniş, temiz ve derin. Aralarında yapay dalgalar ve alaşım taklit binmek "deli nehir", yüzme havuzu, ayrıca çocuk gölet bulunmaktadır. Buna ek olarak, otel, yirmi altı (sekiz çocuklar dahil) kaydıraklı kendi su parkı vardır. "Serenity Beach ile" topraklarında deniz suyuyla doldurulmuş yüzme havuzu vardır.

Geziler ve geziler

herhangi Mısırlı otelde olduğu gibi burada geziler uygulanan. Nerede misafirler Serenity Fun City Makadi Bay 5 * gidebilir? Yorumlar burada Hurghada aynı yolculuk sunuyoruz söylüyorlar. Ve tabii ki, plaj onlar otel tur operatörleri daha ucuz yönlendirir. üzerinde çölde cip veya dört bisikleti ile Popüler geziler, Cennet Adası, Luksor ve Kahire. Aswan, Ebu Simbel, Göl Nasır - Ayrıca, buradan daha alışılmadık yerlerde, ülkenin güneyinde gidebilirsiniz.

Serenity Fun City 5 *: yorumlar

Hurghada "düşük beş" olarak otellerde bu tür ünlüdür. Makadi Bay "Serenity Fun City" Sadece bu tip ifade eder. Demokratik daha bu otele bilet fiyatları. Bu tatil içinde tamamen maliyetini haklı. misafirler, servis, güzel ve bakımlı bir alanda, güzel odalar, güzel deniz ve temiz plaj, besin çeşitliliğine personelin oranı gibi Turistler. Bu nedenle, pek çok otel Serenity Fun City 5 * dönüyor. herhangi bir reklam daha iyi Resimler (genellikle onlara eşlik forumlar, üzerinde yorum) tatil gerçekten büyük olduğunu gösterir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.