SağlıkDişçilikte

Seramik: Kullanım ve haysiyet

Dişçilik bugün önemli bir adım attı diş protez. Kısa bir süre önce bu durumda, metal içermeyen seramik kullanılmıştır. Bu, belirli bir mukavemete sahip özel bir malzemeden, bir parçasıdır. Bir tasarım özelliği, daha önce yapımında kullanılan bir metal gövdenin, bulunmamasıdır.

imalatında kullanılan seramik diş kronu, bir onley, kakma. Ayrıca, diş zarar diş tamir ve imha büyük sert doku önlemek için sağlanan malzeme kullanımı. Bu malzemenin sayesinde, dişlerin görünümünü değiştirebilirsiniz. Yani tıbbi içinde, hem de kozmetik diş hekimliğinde kullanılan modern seramik kaplıdır.

metal içermeyen seramik olan ana avantajı, diş protez alerjileri olan için herhangi bir reaksiyonlara neden olmadığı için, bu malzeme kullanma kabiliyetidir. Ayrıca bu malzeme, renk ve görünüş olarak doğal bir diş farksız yapılmış taç. Orada yapay minesinin birçok tonları, bu nedenle doğru renk zor değildir seçin. İçinde metal seramik sağlanan metal-seramik protez kullanılmaz, aksine, bu nedenle herhangi bir zararlı maddeler.

gülümseme ve ısırık estetik düzeltilmesi için kullanılan kozmetik diş hekimliği, metal içermeyen seramik içinde. Özellikle taç daima bireysel boyutu ve özellikleri ile yapılır. Modern üretim teknolojileri kron çiğneme dişlerin yerine bunları kullanmak için izin verir. Yani şimdi bunlar oldukça ağır yükleri dayanabilir.

Kullanım protezler artmış olan insanlara sunulabilir diş hassasiyeti soğuk veya sıcak yiyecek.

Bu taç dezavantaj, yüksek maliyetidir. o çürük korkmuyordu Ancak, operasyon sırasında tamamen kapalı ödenir, kendi fonksiyonları ile baş edebiliyor, uzun bir süredir güçlü ve güzel kalır.

İlk diş eziyet aşağıdaki gibidir: Protez, metal içermeyen seramik yapılır. Bu taç sakız üzerine sıkıca oturmak başardı ve dişlenme arasından sıyrılmak vermedi sağlamaktır. çubuğun üzerine taşlanmış özel diş çimento ile sabitlenir. Eğer protez iyi bak, bu hizmet edebilir bir yıl değil. Özellikle, yapısal mukavemet ve hemen öğütülür, fakat erimiş olmayan üretim üsleri, bir yöntem sağlar.

Teknolojinin son nesil protezler üretimi için kullandı. İmalatta yüksek hassasiyetli takım tezgahları ve bilgisayar teknolojisi.

Şimdi yüksek kaliteli protez Seramik için kullanılan çoğu durumda, içinde. Bu konuda yanıtlar çoğunlukla olumlu. Dayanıklılığı ve güzelliğe sahiptir. Bu taçlar giymek rahat ve doğal dişten ayırt etmek neredeyse imkansızdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.