HobiDikiş

Scrapbooking fikirler. Scrapbooking: Çocuk albüm için Fikirler

Birçok yeni kelime "scrapbooking". Yine de, bu sanat tür 16. yüzyıla kadar gider. Scrapbooking anlamıyla "kitap kupürleri" olarak tercüme ve fotoğraf albümleri klerens. Bu heyecan verici bir girişim fotoğraflarda anılar gerçek başyapıtlarından oluşturmak için olanak sağlar.

Başlarken

bu tarz işler yapmak isteyenler, scrapbooking fikri ile başlamaktır. Bunun anlamı - albüm tema geleceğini belirleyecek ve onun fotoğraflara uygun seçin. Fotoğraflardan oluşan bir seçim seçilen olayın en ilginç, önemli anları olduğunu arzu edilir. Ama koyun ve sadece açı farklılık görüntülerin aynı tip mümkündür. şaheserler yaratmanın konuyla ilgili herhangi bir ayrıntı hoş geldiniz. Örneğin, onun seçtiği biri ile aşk albümü oluşturur. Dikkat çekici, onun benzeri birlikte ilk defa gitmek film, herhangi bir küçük not, ve ona bir bilet verdi ilk çikolata sarmalayıcı, kaydederseniz. takım elbise kartı seyahat hakkında fikir scrapbooking için restoran, otel broşürü, kart sevdim. Bunlar sadece belleklere albümde resimlerle birlikte konabilir gizmos örnekler daha titreyerek idi.

albüm için malzemeler

Seçilen resimler. Şimdi albüm kendisi almak gerekir. Tüm scrapbooking ve birçok fotoğraf amaçlanan fikri bağlıdır. Albüm için en uygun bir Ancak 30 x 30 olduğuna inanılmaktadır, bu sinek ve kendi başlarına üretemezler. Bu isteğe pano için. kadife ya da başka malzeme ile dekore kabartmalı basit, renk, desen, glitter, - Birçok farklı türde üretti. Albüme karton levhalar arasında, sen resim dikilir veya ekli zımbalanır olduğu bez parçalarını ekleyebilirsiniz. Ayrıca, albüm tutkal gerekecektir. Sen, ana şey, herhangi alabilir - zamanla o kadar sarıdır ve hiçbir kalıntı bırakmaz gelmez. hepsi orada evde olduğunu ve hayal yeteneğine sahip olduğunu kullandığı sayfaları süslemek için. Bu saatin kalem, keçeli kalem, düğme, ip, şerit, sim, düz deniz çakıl, kabuklar, boncuk, boncuk, hatta dişili tekerler. Önemli olan - seçilen malzeme, kimyasal olarak nötr olmuştur. Buna ek olarak, mücevher satın alınabilir. özel bradsy albüm scrapbooking için herhangi bir fikir uygulamak için tasarlanmıştır böylece deliksiz düğmeler, üç boyutlu çiçekler, kelebekler, balıklar, arılar ve vardır.

Tekniği güzel sayfalar oluşturmak

Albümün her sayfa böylece fotoğraf ve göze çarpan dolgu ve fotoğraf tarihi hakkında söylüyorum, gayet tamamlayıcı süslemeleri gerekir. Bu listedeki her öğe doğru yerleştirilmesi gerekir anlamına gelir. Benzersiz görüntü anılar yaratmak için teknikler çeşitli türleri vardır. Bazı skrapbukery yapay yaşlandırma albüm sayfaları anlamına gelen üzücü sözde geçerlidir. Bunun için özel zımpara sünger ve mürekkep vardır. kabartma gibi diğerleri, bu tabakanın üzerine bir şekil veya desen sıkma. Buna ek olarak, nakış, origami, aplike, Quilling kullanarak ve daha scrapbooking fikrine bağlı.

scrapbooking tarzı

Albümleri çoğunlukla kendileri için oluşturun. Ama scrapbooking onlara kendi yapılan kartpostal tebrik veren aile ve arkadaşlar memnun etmek mümkündür. scrapbooking kartları için Fikirler genellikle bazı yıldönümü, tatil veya kutlama ile, doğum günüyle ilişkili. güzel bir kart veya albümü üretmek için çeşitli stilleri vardır.

  1. Lozhnostarinny. İşte seçilen geçmiş dönemde kullanılan küçük şeyler (pul, dekorasyon, çiçek düzenlemeleri), çeşitli uygun olacaktır.
  2. şık perişan. Burada böylece yapay olarak eskimiş konular, kumaşların, örneğin, yıpranmış tabakalar buruşuk parçaları ve kullanmıştır.
  3. Miras. Bu stil öncelikle eski fotoğraflar tasarımında kullanılır.
  4. Avrupa. Onun ayırt edici özelliği - süs seçiminde kendine hakim ve albüm için - Sayfadaki fotoğraf çok.
  5. ABD. İşte, tam tersine, süslemeleri mümkün, sınırsız hayal gücü kadar kullanılır, ancak her sayfa için denge sıkı bir şekilde uygulanır.
  6. Saf ve basit. Kare only - ilk fotoğraflar ikinci, herhangi bir şekilde olabilir, bu tarz Avrupa birine benzer, ancak.

Yeni yıl için sıradışı Otkrytochku

eğlenceli, mucizelerin ve hediyeler bir tatil olduğu için yeni yıl, yetişkinler ve çocuklar tarafından sevilen en. Güzel burada tekrar çok kullanışlı tebrik. Bu scrapbooking bize yardım et! Yılbaşı için fikirler tüm bu kullanarak Noel Baba, Noel ağacı, kış ile bağlantılıdır. özel şampanya, Noel ağacı süsleri, yıldızlarla hacmi rakamları snegovichkov, eldiveni, ren geyiği, kadehler scrapbooking için yapılmış kar taneleri, parıltı, beyaz inci, süslenmiş çok güzel bir görünüm kartpostallar. Böyle kartları için renk düzeni keyfi olabilir, ama daha yaygın beyaz ve mavi renkler kullanılır. Yeni Yıl kutlamaları birçok resim varsa, bir albüm oluşturun. O karla kaplı Noel ağaçları, saatler, yılbaşı süslemeleri, tavan araları, şeklini alabilir.

scrapbooking Bebek temalar

En popüler kullanımları "Malyshkova" scrapbooking. için fikirler çocuk albümü dünyasına bebeğin görünümü ile doğarlar. Fotoğraf bolca her ailede, bu büyük olaya adanmış. Bunların dışında albümlerde etiketleri hastanede giydiği çocuk, kulplu yerleştirilir ve annem özenle korunmuş olduğunu edilir. güzel dekore zarf albüm sayfalarına bantlanmış da saçın birçok ipliklerini onun yeni doğan kırıntısı koymak veya avuçlarını çizim, kurşun kalemle yuvarlak içine. yeni doğanın Albüm arabaları, oyuncak, beşik şeklinde yapılabilir. Burada süsleri düğmeler, dantel, kurdele, tesemochki için idealdir gibi. Serin yumurtadan tavuk, ambar şeklinde bir albüm görünüyor. füze veya gemi şeklinde - eski kız için sık sık dantel, nakış ve yay ile dekore elbiseler şeklinde albümler ve tebrik kartları gerçekleştirmek ve bir çocuk için. Fantezi burada sınırları yoktur. anneler ve babalar ellerini oluşturulan bir scrapbooking başyapıtları, unutulmaz mutlu anları hatırlatmak uzun yıllar olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.