Yayınlar ve yazma makaleleriKurgusal Olmayan

Schipper. Bu nedir? Kelimenin Temel tanım

İnternet üzerinde daha sık Schipper denilen ve nakliyatçılar kim sorulan sorular. Şimdi bu tanımı anlayalım.

nakliyatçılar kimlerdir

Nakliyatçılar - dizi film, çizgi roman, anime, kitapların fan. Farklı eserlerden onların iki kahraman seçebilir ve bunların ilişkileri hakkında bir romantik hikaye (fanfic, hayranlıklarını) yazın. Schipper, çifti empati aşk varlığının doğrulanması ve aynı kişilerle duygularını paylaşır. Bunlar seçilmiş çifti birlikte olabiliriz düşünce zevk almak.

İlk defa terimi, 1996 yılında. O zaman bir grup insan ana karakterleri telehita vardı Mulder ve Scully arasındaki ilişkiyi, tartışan "Gizli Dosyalar". Daha sonra ilişkileri Mulder / Scully İlişki aradı.

Nakliyatçılar - fanfiction dayalı eşleştirme destekçilerinin bir topluluk. sitesinde, forum gelecek hikayesi hakkında teoriler ve varsayımlar paylaşır. fan sitesinde destekçilerinin listesi oluşan bir yelpaze-listeleme vardır. fan fiction oluşturmak için en ünlü çiftleri Harry Potter ve Hermione, Dzhek Vorobey ve Elizabeth oldu.

kavramı var "shipperskie savaş." Eşleştirme savaş komuta grupları veya nakliyatçılar arasında bir savaş olduğunu.

dilbilim alanındaki Schipper

Schipper - bu da Alman dilbilimci Üniversitesi Kembinga de Anglosakson lehçelerinde ve profesör konusunda uzman olan Jacobs Schipper (Schipper) (1842-1915), adıdır. 1901 yılından bu yana Viyana Üniversitesi'ne gitti. Hayatının Yıllar boyunca Almanya ve Avusturya'da yayınlandı eser yazmıştır.

reklam Schipper

Schipper - o da ofisler, süpermarketlerde yeni ürünlerin sunumlarında reklam için tasarlanmış oluklu mukavva, yapılmış bir Geçici standları olduğunu. Bu reklam ekranı monte ve yarıklar veya delikler delme sokulur sivri tutulur.

Nakliyatçılar - Büyük şirketlerin pazarlama departmanları için bir ürün, kısa vadeli promosyonlar için tasarlanmıştır ve hafif nesneler üzerinde yerleştirerek. Onlar, kompakt, düşük ağırlığa sahip. montaj zor değildir ve bilgi ve araçları gerektirmez. prezentabl tür göndericiler için kaliteli baskı baskı ve figürlü kesim kullanın.

şirketin Schipper sayıları ile Boyama

Önce çocuklar için Alman üretici tarafından 40 yıl önce kuruldu, ancak boyama sistemi böylece tüm dünyada popüler oldu o mükemmel olduğunu. Firma "Schipper" vb açıkça yüksek kaliteli boya ve fırçalar kullanmaktadır resmin en küçük ayrıntıları çalışır ve tatil, triptychs resmeden, hayvanlar, natürmort, masal ve çizgi film karakterlerinin görüntüleriyle deneklerin çok sayıda kullanır ve. D.

tablolar için katı karton üzerine lamine özel bir kağıt kullanımı. keten doku resme renk ve gerçek renk duygusu verir. renklendirici grubu bir eleman dörde karton bazların farklı miktarlarda oluşur.

Boyama "Schipper" akrilik boyalar için tasarlanmış. İkincisi karışık gerekmez. Renkleri mükemmelen uyumludur ve resim algısını bozmaz.

makale kelime "göndericiler" anlamları için ana seçenekler göz önünde bulundurur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.