Sanat ve EğlenceMüzik

Şarkıcı Dominik Dzhoker: biyografi, kişisel yaşam, diskografi. Aleksandr Aleksandrovich Breslavsky

Dominik Dzhoker - Bizim bugünkü kahraman "yıldızlı-4'ün Fabrikası" ve "çete" nin eski üyesi mezunudur. taraftarların yaptığı büyük bir ordu ile ilgilenen, bu hareketli ve olumlu adam Biyografi. Bu konuda gerekli tüm bilgiler makalesinde sunulmuştur.

Dominik Dzhoker: biyografi, çocukluk ve ergenlik

şarkıcı 19 Temmuz 1980 tarihinde doğdu. Onun memleketi Odessa (Ukrayna) 'dir. Aleksandr Aleksandrovich Breslavsky - yani gerçekten bizim kahraman adı. Ne yazık ki, babası hakkında bilinmemektedir. Ama annesi, Larisa Breslavskaya, öğretim diploması aldı. Halen Odessa yaşıyor ve ünlü oğlu tarafından yaratılan üretim merkezi başkanı olduğunu.

Sasha Ros aktif ve meraklı bir çocuk. Küçük yaşlardan itibaren o liderlik nitelikleri gösterdi. Yine de ebeveynler ve komşuları için ev konserler organize etmek sevdim. Çocuk iki okullara gitti - okulu ve müzik. Her iki kurumda öğretmen bilgi ve çalışkanlık için yaptığı susuzluk ötürü verildi. Okuldan sonra, adam yerel konservatuara gittik. Ama o uzun kalmamıştır. Alexander nedeniyle örgün eğitim sürecini göz ardı etmek ihraç edilmişti.

Yaratıcı faaliyetin başlangıcı

1990'ların ortasında, bizim kahraman ve arkadaşları kendi grubunu, "2 + 2" kurdu. Çocukların ritim ve blues tarzında şarkılar söyledi. Takımın Odessa gençler arasında popüler olmuştur söylemeliyim. Sonra Alexander Breslavskiy takma MC Turuncu altında harekete geçti. O bir sanatçı olarak değil, aynı zamanda yetenekli bir besteci olarak değil sadece kendini ilan etti. müzikal malzemenin% 80'inden fazlası onlar tarafından oluşturuldu. 1998 yılında grup dağıldı.

"Yıldız-4'ün Fabrikası"

Dominik Dzhoker hep büyük sahnede performansları hayal. Ve yakında o şansı vardı. 2004 yılında Odessa'da bir yerli Moskova'ya geldi ve için döküm katıldı "yıldızlı-4'ün Fabrikası." Seçici kurul üyeleri, kendi alanlarında profesyoneller, yüksek Dominika yetenek ve yaratıcılık takdir. Sonuç olarak, o projenin 4 sezonun katılımcıları arasında yer aldı.

"Yıldız" ev adam kaldığı süre içerisinde Arkadaşlarım var. O ile takım Nastya Kochetkova, Timati ben Ratmir Shishkov. Çocuklar "Çete" olarak adlandırılan grup r'n'b-oluşturdu. Proje sonunda dörtlü bir dinleyici kitlesi önünde konuşmaya devam etti. onlar geziye çıktı her yerde, her yerde onlar coşkuyla karşılandı. Ne yazık ki, 2007 yılında grup "Banda" parçalandı. grup üyelerinden biri olan Ratmir Shishkov, bir araba kazasında ölüme düştü. Nastya, Timothy Dominique serbest yüzme atılmak karar verdik.

Devam kariyer

"Çete" nin dağılmasından sonra, bizim kahraman bir besteci olarak kendini kanıtlamak başardı. O, "Kirli, Çürük ve Adi" bant "Cream" Oleg Gazmanov ve diğerleri gibi yıldızlar için şarkı yazdım. 2009 yılında satışa Dominika ilk solo albümü oldu - "Gerçek insanlar." Tüm kayıtlar baskı birkaç hafta içinde tükendi. Bu sonuç kariyer gelişimini ilerletmek için şarkıcı istenir. Şu anda, sanatçı yaratıcı Piggy 15 single, 19 müzik videoları, 10 prestijli müzik ödülleri ve konserler yüzlerce kalır. Aşağıdaki Sinemada görülebilir: "Gölge Boks" (2011), (2012) ve (2016) "Dünyanın Çatısı" "Towers olmadan".

Dominik Dzhoker: Aşk hayatım

"American Idol 4" mezunu asla dişi dikkat eksikliği şikayetçi. Kızlar o değil onların görünüm ve karizma ve doğal cazibesi aldı. Onun gelecekteki eşi, şarkıcı Albina 2004 yılı sonlarında bir araya geldi. Bu ortak arkadaşlarının şirkette oldu. büyüleyici bir gülümsemeyle İnce sarışın derhal Dominika çekti. O kendiniz düzenlemek için elinden geleni yaptı.

aile

sevgili Albina singer ile ilişkisi 2005 yılında istedik resmiyet. Ama kutlama nedeniyle sıkı çalışma takvimi ertelenmek zorunda kaldı. Onların düğün sadece 2006 yılı sonunda gerçekleşti. Şu anda, olayı ertelemek mümkün değildi. Sonuçta o ilginç konumdaydı. Rapçi Timati - Düğünde sofra başkanı iyi arkadaşı Dominic oldu. Törene birçok yıldız konuk katıldı. Aralarında besteci ve yapımcı Igor Krutoy vardır.

Şubat 2007'de Dominique Joker ilk çocuğu eşi - minik oğlu Martin seçildi. Genç baba mirasçı bakarak tutamadı. Dominic kendini ona kundaklanmış banyo ve bir beşik içinde sarsıldı. Aralık 2008'de, Breslau'da aile sonraki ikmal oldu. O ikinci oğlu doğdu. oğlan güzel ve nadir adıydı - Marcus.

yeni bir aşk

kimin özel hayatı ilgilendiren birçok üzere Dominik Dzhoker, uzun örnek bir aile babası olarak kabul edilmiştir. Ancak, Kasım 2015 yılında medya diye yeni bir aşk gördüğünü bildirdi. rap ve ritim ve blues tarzında kompozisyonların ünlü sanatçının kalp güzel sarışın Ekaterina Kokorin kazandı. O, "Voice" projesi (ilk kanal) üyesidir.

yayınlardan biri röportajda bizim kahraman Kate ile onların romantizm 2014 yılında ortaya çıkmaya devam ettiğini itiraf etti. O dürüst karısına bu söylendi iyi bir adam. Dominic Joker eşi Albina, olay çıkarmak ve bunu durmadı. O kocası çanta paketi ve terk edelim. Eşler sessizce ve olaysız dağıtmak olabilir. Onlar çocuk bölümü ve elde edilen mallara olmadan boşandı. Martin ve Marcus - Şarkıcı Dominik Dzhoker oğullarına maddi destek vermek için söz verdi. Ve o gerçekten kelimeyi geri tutuyor.

Yaklaşık bir yıldır "American Idol 4" nin mezunu yasal Ekaterinoy Kokorinoy evli yaşayan. Size onun sevgilim biyografi hızlıca bir göz sunuyoruz. Katya Barnaul 27 Kasım 1987 doğumlu. O müzik okulu ve Çağdaş Sanat Enstitüsü (vokal bölüm) mezun oldu. O böyle "Korolar Clash" olarak projelerde yer almıştır. Dominic ile aşinalık var ve aldı. Sonra o takımın Basta giren bir güzellik gösterisi "Ses" (Sezon 4), gitti. Nihai o bir forvet bulamadık. Şimdi Ekaterina başarıyla kariyerini ve aile yaşamının birleştirir. O sevgilisi lezzetli memnun etmek seviyor.

Diğer projelerde yer almak

Başka nerede "aydınlatmak" Dominik Dzhoker ki? Biyografi o aranan sanatçı olduğunu gösterir. Eylül 2013 yılında çekim programının "Korolar Clash" ( "Rusya-1") davet edildi. O Altay ve Sibirya temsil eden bir danışman ekibi oldu. Yaklaşık 3 ay, bizim kahraman proje katılımcılarına şarkı dersleri verdi. Sonuç olarak, ekibi üçüncü oldu. Ve iyi bir sonuç.

Birlikte ( "Korolar Clash" dan) "Sibirya'da Melekleri" nin bir ekip ile, o Soçi'de Kış Olimpiyat Oyunları'nda 2014 organizasyonunda katıldı. Çocuklar sadece sahneye değil, ancak çeşitli ülkelerden heyetler vardır. 2016 Dominik Dzhoker yazında tekrar festivali "Yeni Dalga" için Soçi'ye gitti. O bir konuk yıldız olarak, bir rakip değildi. Buna ek olarak, kahramanımız birlikte Filippom Kirkorovym, şarkıcı Nyusha, "Iowa" ve Rus şov dünyasının diğer tanınmış temsilcilerinden oluşan bir grup ile, yeni bir marş "Yeni Dalga" kaydedilmesi yer aldı.

Sonuç olarak

Biz o doğdu ve müzik kariyerine Dominik Dzhoker nasıl oluşturulacağını eğitim görmüş nerede bildirdi. Onun biyografisi tarafımızdan ayrıntılı olarak incelenmiştir. Biz bu yetenekli ve motive adam daha fazla hit ve mutlu bir aile hayatı diliyorum!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.