Ev ve AileAksesuarlar

"Sanoks jel": açıklama, bileşim olup, özellikleri

Şirket "Stork" Rusya'da deterjanların lider üreticiden "Sanoks jel" - yüksek kaliteli temizleyici yeni formül temizleme «Poli-Jel» ile. Bu ürünlerin ana avantajı, etken maddelerin yüksek konsantrasyonlarına dezenfeksiyon kabiliyetine, kir çıkarma verimini ve önemli ekonomik verimliliği olan.

deterjan üreticilerinin bir özeti

Rusya Federasyonu topraklarında ev kimyasal ürünlerin üreticileri arasında bir liderdir girişim "Stork" tarafından yapılan "Sanoks jel".

Şirket kesinlikle malların kalite standartlarına, hammadde girdi kontrolünden başlayıp bitmiş ürünün sıkı kontrol ile biten uygunluğunu izler. şirket XXI yüzyılın gereksinimlerini karşılamak deterjanların yeni tiplerinin gelişiminin çeşitli sorunları ile ilgilenen özel laboratuvar, istihdam etmektedir.

İleri teknoloji, yenilikçi üretim yöntemleri ve sistematik yaklaşım kalite yönetimine Rusya'da tüketici ürünleri pazarında şirketin başarılı gelişme "Leylek" ve yüksek rekabet anahtarıdır.

"Sanoks jel": açıklaması

Temizlik ürünleri geliştirilmiş formüle sahip bir jeldir. Amaç "Sanoks jel" - tuvaletler, küvetler, fayans, lavabolar, porselen ürünlere çeşitli kirletici maddelerin uzaklaştırılmasıdır. Yukarıdaki temizlik maddesinin ana özelliği bağırsak enfeksiyonları ve Staphylococcus patojenleri tahrip etme yeteneğine sahip olmasıdır.

"Sanoks jel" mükemmel kirlilik çeşitli kaldırır:

 • şişman;
 • kireç;
 • Sulu taş;
 • pas.

Bu nedenle, bu temizleme maddesi güvenli bir şekilde, bir banyo ve tuvalet gibi mutfakta kullanılabilir.

Diğer bir özellik, "Sanoks jel" bileşimin içinde mevcut olmasıdır asit oksalik. Bu bileşen farklı asitlere hassas olmaktadırlar malzemeler üzerinde zararlı bir etkisi vardır. Bu nedenle, üretici uyarır: ince minesi ve mermer temizliği için "Sanok jel" kullanmayın.

Ayrıca, yukarıda sözü edilen temizlik maddesi dezenfektan güçlü bir bileşene sahip olduğunu belirtmek gerekir: ideal kalıp, mantarlar ve diğer parazitler ortadan kaldırır. "Sanoks jel" ilginç olarak, güçlü bir şekilde hoş olmayan tat nedenini etkiler, kokuları bastırır ve.

"Sanoks jel": bileşimin

bileşimi, temizleme maddesi , aşağıdaki bileşenleri içerir:

 • iyonik olmayan yüzey aktif maddeler;
 • sitrik asit;
 • Bir anyonik yüzey aktif madde% 5-15;
 • oksalik asit;
 • boya;
 • lezzet.

Jel sıhhi tesisat "Sanoks" bu nedenle benlik kaydetmek için su ile seyreltilebilen, yüksek bir konsantrasyonuna sahiptir.

bunu erittikten sonra "Sanoks jel" dondurma hala mükemmel özelliklerini korur edin. Yukarıdaki deterjan üreticisi santigrat 5 derece ve 30 derece Celsius fazla bir minimum sıcaklık tavsiye saklayın. bağıl nem % 95 geçmemelidir. raf ömrü boyunca ise, "Sanoks jel" insan sağlığına tehlikeli hale çünkü evsel atık olarak bertaraf edilmesi tavsiye edilir.

Uygulama metodu. ihtiyati tedbirler

"Sanoks jel", aşağıdaki gibi klozet, lavabo, küvet ve diğer yüzeylerin temizlenmesi için kullanılır:

 • Kirlenmiş öğelere uygulanan küçük bir miktarı;
 • Yaklaşık 10 dakika bekleyin;
 • (Gerekirse) zor kirleri çıkarmak için özel bir sünger fırça ile olmadığı;
 • yüzeyi su ile yıkayın.

Bazı önlemler bu süpürgeyi kullanırken:

 1. ille uzakta Çocuklardan ve gıdalardan tutun.
 2. tesadüfen "Sanoks jel" gözlerinin içine girerse, bol ılık su ile durulayın.
 3. kullanılması tavsiye bir deterjan kullanılarak ellerin hassas cildi korumak için lastik eldiven üzerinde.

tüketici yorumlar

Çeşitli ekonomik forum ve portallar kısmında, kir "Sanoks jel" temizlemek için kullanılan memnun tüketicilerin çok sayıda geri bildirim bulabilirsiniz. Aşağıdaki değerlendirme açıklaması:

 • derece plak ve pas kaldırır fon,;
 • mükemmel hatta en müzmin lekeleri temizler;
 • maliyet kalite hacmine oranı - mükemmel.

sıhhi tesisat temizliği için yukarıdaki ürünü geçerlidir Herkes,% 100 sonuç memnun edildi. makul bir fiyata - Ve en önemlisi, istisnasız tüm insanlar tarafından kutlanır. Sadece 80 ruble. Bu çözümün bir şişe değer.

Tüketicilerin kusurlarından biri, uygunsuz kapak dağıtıcı olarak adlandırılan. Bundan başka, jel klor hafif bir kokusu vardır.

"Sanoks jel" - etkin temizlik maddesi pas, eski lekeler ve plak. Çözelti, keskin bir kokuya sahip iyi köpükler yok, kir herhangi bir başa kolaydır, sararma ve mükemmel dezenfeksiyon ortadan kaldırır. Sen yüzeye zarar vermeden mükemmel sonuçlar elde edeceksiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.