KanunYasal Uygunluk

Sağdaki Sürücü belgesi: nasıl alınır?

Tıbbi sürücü belgesi ancak kapsamlı tıbbi komisyon geçişin bir sonucu olarak elde edilebilir. Bu yasa ihlal etmeden, diğer araç kontrol etmek veya isteyen herkes için gereklidir.

Nerede yardım alabilirsiniz?

Şu anda, bu belge herhangi elde edilebilir tıbbi kuruma iadesine hakkına sahiptir. Çoğu zaman doktor raporu için sürücü kişinin ikamet ettiği yere göre kliniğe gönderilir. Orada, o tam bir tıbbi komisyon geçmesi ve bazı testleri geçmek zorunda kalacak. uzmanların bulguları doğrultusunda o izin veya belirli bir zaman içinde bu veya diğer araçlar yönetmek için reddedilecektir. Med. Arkaplan sürücüsü kamu kliniklerde değil, aynı zamanda çok sayıda özel merkezlerde sadece ihraç edilebilir.

kurumları arasındaki fark

Bir kişinin sürücü belgesi için başvuru mümkün olduğunca çabuk tabi ise, o zaman özel tıp merkezine çevirmek için daha iyidir. Orada, onun analizlerin sonuçları doğru olduğunu koşulda, o 1 gün içinde belgeyi alacaktır. halk sağlığı kliniklerinde ile ilgili olarak, biyolojik materyalin yaptıkları çalışmada gündüzleri yapılır ve tıbbi komisyon bir hafta kadar sürebilir. Bu tür tıbbi komisyon doktorlar çok az zaman ayrılan olmasından kaynaklanmaktadır.

Doğal olarak, hız yardımı böyle bir fark büyük ölçüde fiyat faktörünü etkiler. Kamu kliniklerde yaklaşık 700-1000 ruble tıbbi komisyon maliyeti. Özel tedavi ve önleme merkezleri gelince, hangi tür bir hizmet. 1500-2000 p mal olabilir, Ve önemli bir farktır.

Hangi doktorlar ziyaret etmek zorunda?

Sürücü sertifikası alma ciddi bir tıbbi komisyon geçişini ima eder. Ayrıca bazı testleri geçmek zorunda.

yıldan yıla sürücü belgesi olarak, böyle bir belgenin bir girdi ayrılmak zorunda profesyonellerin listesini değiştirmez. 2014 ve 2015, örneğin, hiçbir sürpriz vardı. Bu dönemde, sürücüler için aday aşağıdaki hekimleri ziyaret etmek gerekir:

  • nörologum;
  • cerrah;
  • kulak burun boğaz;
  • göz doktoru;
  • psikiyatrist;
  • psikiyatrist;
  • (Kadınlarda) gynecologist;
  • terapist.

neuropathologist

Çoğu zaman, hayatım. sadece bu uzman sürücü tarafından imzalanan belgesi. Birçok hastalık hemen her araç yönetmek için nörolojik kontrendikasyon olması. Bu tür patolojiler için akut serebral dolaşım bozuklukları ve epilepsi. Herhangi bir nörolojik azalmış kuvvet ya da uzuvların tam felç ile ilişkili hastalık ve çoğu durumda uzman yardımına imzalamak için bir başarısızlık nedenidir.

cerrahlar

Tıbbi Ehliyette sertifika ve uzmana ziyaretleri içerir. Dikkatinizi cerrahı çizer Özeti, uzuv kusurları her türlü bulunmaktadır. Biz öncelikle bacakları ve kolları, ve kontraktürleri kısaltılması söz ediyoruz. Bu hastalıklar isteyen herkes için bir sorun olabilir sağ olsun bir araç sürücüsüne. Bu durumda, onun Sonuç olarak doktor hep bu veya başka kusurları karmaşık hale nasıl değerlendirerek püskürtüldü yönetiminde taşıma. Ayrıca, sürücü belgesi cerrahi profilin bazı akut patolojik süreç vardır muayene sırasında durumunda bir kişi imzalı edilmeyecektir.

kulak burun boğaz uzmanı

Böyle bir uzmana sorumlulukları yeterince dar. çok nadiren bu hastalık kulak burun boğaz doğaya giden araçlara kontrendike sonucunda. Çoğu zaman, biz aktif malignite bahsediyoruz.

göz doktoru

uzman sürücüleri herhangi bir aday için en önemli biridir. Bu olan bir kişi olmasından kaynaklanmaktadır düşük görme güvenle götürmek mümkün değildir. Biz göz doktoruna çok fazla ziyaretini korkmamalıyız. diye kendileri ve başkaları için minimum risk ile sürücü böylece başlıca görevi, belirli bir kişi ve onun görme düzeltimi için taşıma denetimi konusunda bir yasak olmadığı gerçeği. Bir kişinin kötü göz varsa o durumda, göz doktoru ona karşılık gelen bir düzeltme tayin.

psikiyatrist

Psikiyatrik bozuklukların büyük çoğunluğu araç yönetimi için kontrendikedir. Bir kişinin bir psikiyatrist ile hesabına Yani, eğer, o sürücünün sağlık raporu almak mümkün olacak olası değildir. Aday varsa hiçbir hastalıklar başarıyla yanıtlayan sonra birkaç basit soru uzmanı veri imzalanacak yardımcı sürücü ruh sağlığı değildir.

Narkoloji uzman

psikiyatrist hesabına ilişkin olmak ulaşım yollarından herhangi birisini yönetimine bir kontrendikasyondur. Eğer insan temas halinde uzman ile daha önce varsa değildi ve sürücü yardımıyla imzalanması ile ilgili sorunlar da ortaya çıkmayacak. Aynı zamanda yine birkaç soru elinden psikiyatrist sormak.

terapist

Tıbbi sürücü belgesi bu yeterince sık uzmanı tarafından imzalanmamış. Bu tedavi edici hastalıkların bolluğundan, araç kontrol etmek için bir kontrendikasyondur kaynaklanmaktadır. Bu tip en sık bozukluklar olarak kabul edilir hipertansiyon 3 derece. Bu hastalık çok yaygındır. yıl boyunca hipertansif krizlerin sayısının bir kişinin altı ulaşırsa Ayrıca, bu hastalığın daha ikinci derece, nakliye yönetimi için kontrendikasyon olabilir.

Bu durumda, terapist daha test sonuçlarını görünüyor. Onlar en azından bazı sapma varsa, adam tekrar almak zorundadır ve belki bir uzmana danışın edecektir. Sadece tanı konulduktan sonra ve bir ehliyet yardım etmek kontrendikasyon yoksa bir doktor tarafından imzalanır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.