GüzellikSaç

Saç düzleştirme Biyo

biyolojikler kullanarak Saç düzleştirme prosedür zaten pürüzsüz parlak bukleler içinde dönüşüm bukleler en iyi aracı haline gelmiştir Batı, ülkelerinden bize geldi. Ayrıca, ek bir saç tedavi ve iç kurtarma sağlar.

Biyo saç düzleştirme - zıt biozavivka prosedürü mükemmel pürüzsüz dönüşmesini kıvırcık saçlı doğasını tanır. Bu mümkün pürüzsüz saç çevirmek için tek bir prosedür var kolaylaştırır. Sonuç aylarca kalır. Bu durumda, hatta bu olumsuz onların durumunu etkileyebilir korkma, saçımı renk olabilir.

Bio saç düzleştirme bir kimyasala karşı, saç zarar vermez. yordam sağlıklı saç derisi ve saç millerinin saklamanızı sağlar. mineral ve doğal amino asitlerin (sistein amino-kompleksi) temelinde bu ilaç olarak kullanıldığında. Güvenlik prosedürü saç oldukça zararlı maddeler (tiyoglikolik asit, alkali elementler ve amonyak) maruz hangi kimyasal ile karşılaştırıldığında, daha avantajlı hale getirir. Bu durumda, düzeltme yöntemine iki etkisi kesinlikle aynıdır.

Sonra prosedür, saç mu değil gerektiren herhangi bir özel bakım. Hatta özel araçların kullanımı olmadan saç, her zaman ılımlı hacmini kaybetmeden, pürüzsüz sürdürecek.

Sık sık saçını ütü düzeltin, hasar oldukça zaman içinde kırılgan ve mat hale gelecektir Korotnev edilebilir. Bu durumda daha iyi çok daha güvenlidir biyo-düzleştirme, yapmak.

Prosedür saç ve diğer özellikleri türü, uzunluğuna bağlı olarak iki ila altı saat arasında sürer. Ana şeritlerin üzerinde belirli bir süre sonra yıkanır ayıracı uygulanır ve saç utjuzhkom işlenir ve fixer uygulanır.

İşlem sonrası saç pürüzsüz hale gelir ve sağlıklı parlaklığını geri kazandırır. Ama biz yine köklerine kıvrılmaya başlar, bio saç düzleştirme büyümeye nedenle onların yapısını değiştiremez anlamalıdır. Etkisi irade be benzer bazal kimyası. Sınır doğruldu ve yeniden çıkan saç keskin bir geçiş olmayacak üzerinde Bu, çok doğal görünüyor. Sadece kökleri anda bitiriyor, tekrarlamak - Eğer kilitleri sürekli pürüzsüz olduğunu istiyorsanız, prosedür zaman zaman (üç iki ay) gerekli olacaktır. Genelde, doğrultma sonra saç düzgün ve etkin bir şekilde altı aya kadar bakacağız.

Biyo doğrultma elde iyi etkiyi güvence altına laminasyon, birleşerek olabilir.

ilaç ve saç bileşimi arasında ortaya çıkan özel bir Biofeedback nedeniyle, dış etkenlere karşı, saç gücü ve direncini arttırır. Sistein ki direkt olarak düz ilaç kompleksi çıkarılır ve bunları düzleştirir ve alkali grubu yapısı ve durum üzerinde olumlu etkisi kalır. saç gövdesini değişmez ilacın etkisinin keratin yapısı sağlıklı kalır. etkisi yağma etmemek için düzeltilmesinden sonra, her gün saçınızı yıkayın olamaz.

Hakkında biyo saç düzleştirme yorum münhasıran pozitif bulunabilir. Prosedür kabinde iyi bir usta, beklentilerin kadar% 100 üzerindeki etkisini yapılır ve kurulumu kolaylaştıran, uzun süre saklanırsa. saç bakımı Zaman, bir saç kurutma makinesi veya utjuzhkom düzleştirme araçları kullanmaya gerek yoktur, çünkü 80 oranında azalacaktır.

Prosedür evde çalıştırın, çok zaman alıcı olduğundan düzleştirme mı, sadece kabinde önerilir düzeltmek için çok zordur. Servis oldukça pahalı olsa da, sonuçları pişman etmemek için, bu konuda tasarruf değil daha iyidir. Hoşçakalın!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.