Entelektüel gelişimiAstroloji

Köpek yılında doğan Kalite. bu hayvanın koruma altında Hangi yıl mı?

Bu bağlamda, Yıl Köpek notları? Hangi yıl ve neden böyle bir isim var mı? Tam dünyevi yaşamda önce Buda farklı hayvan çağrılır inanılmaktadır. Onun çağrısı anda, ilk doğu sembolizm içinde hayvanlar çok güçlü ve layık Buffalo ve kaplana, geldi, sonra dokuz daha geldi. Geçen an geldi azından bir sıçan hayvanların sırtları koştu ve Buda ilk olduğunu ifade etti. Doğu burç hayvanların böyle "küstahlık" on iki yıl döngüsü için onunla başlar.

"Kurallar" on iki aylık döngüsünde her hayvan, ayrıca Köpek yılda yoktur. Yakın geçmişte hangi yıl bu hayvanın koruma altına alınmıştır? Sen 1910 başlayabilirsiniz, sonra 1922 1934 izler. Ebeveynlerimizden Bazıları da Dog yıllarıydı 1946 veya 1958 yılında doğmuştur. Ben Doğu inancında, yaratık son derece saygı duyulur, söylemeliyim. Bu erkek prensibi Yang temsil eder ve evdeki kötü ruhları kurtulmak yardımcı olur.

Bu burçta doğanlar, çok sevecen ve sadık onlar tetikte kaybetme ve dinlenme bilmeden olmadan, sevdiklerine beslemek. Bu Dog yılında doğmuş ayırt niteliklerdir - adaletsizlik, tevazu, istekli reddi ikincisi ihtiyacını vermek. Hangi yıl hala bu işareti ile ilgilidir? Çocuklarınızın 1994 veya 2006 doğumlu olsaydı, yukarıdaki özelliklere sahip olduğunu güvenebilirsiniz.

Birçok büyük adamlar Dog yılında doğmuştur. Hangi yıl yetenekleri ortaya çıkması ile özellikle cömert? O 1934 yılında doğan ve erken 1935 yılında olmamasına rağmen Örneğin, Elvis Presley patronu, sadece bir köpekti. Bu, bu yıl burç 22 Aralık ardından ikinci dolunay başlar olmasından kaynaklanmaktadır. 1934'te doğan Bridzhit Bordo, Sofi Loren ve Yuri Gagarin. Madonna ve Michael Jackson: Ve 1958 yılında geleceğin dünya yıldızı doğumunu memnun.

Belki bu kalite köpekler, özel bir "anlamında" insanlar için, karizma, hedeflere odaklanmak ve dar bir uzmanlık üst ulaşmak için yeteneği gibi üstün başarıları için önkoşul kurdu. Yine o köpek doğu burç Diyelim ki Winston Churchill Sofia Kovalevskaya Nikolay Gumilyov, Voltaire, Berdyaev ve diğer ünlüler.

ve hayvanın "himayesi" altında 1982 olduğunu. Köpek bu sefer ne renkti? burç oniki hayvan ek olarak her bir işaret altmış yıl sonra (toprak, su, ahşap, metal, ateş) için tekrar edilir beş unsurları, bu olgu. Su için 1982 hesapları için, bu nedenle bu zaman uzunluğu Su Köpek yıl denir.

Ama "metal" unsurları olan doğum tarihi 1970 düştü olanlardır. "Köpek" Böyle insanların yanında yaşayanlar görmek istemem nedir? Yılda imzalayacak olan çok ciddi ve sınırlı Her şeyden önce. "Metal köpekler" daha girişken, sakin açık görüşlü olmaya çalışmalıdırlar. Böyle kaliteli ekstra mutluluk ve huzur getirmek tüm burçlar rağmen yetiştirmek için daha iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.