SağlıkMüstahzarlar

Endikasyonları, yan etkileri ve çekilme: "Rinofluimutsil"

Tıp "Rinofluimutsil" Yerel mukolitik etkiye sahip olan, etkili bir vazokonstriktörüdür.

Yayın formu ve analoglar

değerlendirilmesinin gösterdiği gibi, "Rinofluimutsil" burun spreyi şeklinde yapılır. Aktif bileşenler asetilsistein ve tuaminoheptane sülfat hareket ederler. yardımcı bileşenler ditiotreitol, sodyum dihidrojen fosfat, sorbitol, nane tatlandırıcı içerir benzalkonyum klorür, hipromelloz, sodyum hidroksit, disodyum edetat, etanol, arıtılmış su. Bir sprey memesi tarafından personel ilaç flakonlan, gelir.

Geçerli bileşenlerin analogları benzer terapötik etkisi "Pinosol" ilaçlar "Evkasept", "Nazik", "Rinikold" ve diğerleri ise, kullanılamaz.

farmakolojik özellikler

Verim nedeniyle bileşenlerinin etkisiyle anlamına gelir. Bu nedenle, tuaminoheptane sülfat - semptomatik amin topikal olarak uygulandığında damar daraltıcı vasıflara sahiptir. inceleme gibi, "Rinofluimutsil" mukoza nazofarenks şişme rahatlatır ve tıkanıklık azaltır.

asetilsistein maddesi, inceltme mukus salgıları teşvik, lökosit kemotaksisine yavaşlatarak, anti-enflamatuar ve antioksidan etkiye sahiptir.

Endikasyonları ve kullanım yöntemi

tıp sinüzit ve rinit türleri için reçete edilir. değerlendirilmesinin gösterdiği gibi, "Rinofluimutsil" burun boşluğuna girip püskürtme memesi üzerinde baskı gerekir. Yetişkin iki doz günde 4 kez demektir almak gerekir. Bebekler sadece bir günde üç kez sprey. İlacın kullanımı artık bir haftadan daha olabilir. hastalığının tedavisinde olduğu gibi, o kadar etkisi olmaz, sadece önleyici bir tedbir olarak tavsiye sinüs yanıtlarda "Rinofluimutsil" püskürtün.

Kontrendikasyonlar

Maddelere tirotoksikozdaki ilacı, aşırı duyarlılığı kullanımı yasaktır. kapalı açılı glokom ile değil reçete yazanlar. hipertansiyon, ortak bir aritmi, astım, göğüs anjini ile, daha genç üç yaşında çocuklarda dikkatli spreyi kullanın. bir yorum ile gösterildiği gibi, tetrasiklik antidepresan ve alırken, "Rinofluimutsil" enjekte edilemez MAO inhibitörleri. Ve ilaç kullanımlarının bitiminden sonra sadece iki hafta sonra reçete edilir. Hamilelik ve emzirme kullanım sırasında aracında, sadece anne ve çocuk için potansiyel risk potansiyel yararları tartı sonra.

İlaç "Rinofluimutsil": yorumlar, fiyat, yan etkiler

Yapılan değerlendirmeye göre ilaç advers reaksiyonlara neden olabilir. Bazı durumlarda, ajitasyon, titreme, alerjik reaksiyonlar, kuru burun mukozası oluşabilir. sprey uzun süreli kullanımı bağımlılık ve sinüs ve burun mukozasının normal işleyişini değiştirebilir. Doz aşımı halinde taşikardi, titreme, yüksek tansiyon neden olabilir. Yorumlar sprey 200 rublelik bir fiyata eczaneye satın alınabilir olduğunu göstermektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.